Trenbolone پودر استروئید Enanthate CAS: 472-61-546

Trenbolone پودر استروئید Enanthate CAS: 472-61-546

آزمون: 99٪ دقیقه
شماره ثبت سی سی: 10161-33-8
ظاهر: پودر سفید تا نازک زرد

جزئیات محصول

زمینه:

برای یک مدت نسبتا طولانی، تنها نسخه Trenbolone مشروع موجود در بازار سیاه Trenbolone Acetate بود. این یک نسخه سریع از Trenbolone است که اغلب از گلوله های پلاستیکی یا گاوهای کاشته شده ساخته شده است. از آنجایی که Parabolan (Trenbolone با یک استرک اندک طولانی تر) از بازار حذف شده بود، شهرت خوبی به دست آورد و یک محصول ترنبولون طولانی تر در بازار سیاه عرضه شد. آزمایشگاه های زیرزمینی آن زمان با Trenbolone Enanthate پاسخ دادند.


شرح:
Trenbolone Enanthate نیز درخشان است در توانایی خود را تا حد زیادی حفظ بافت ماهیچه عضلانی. هنگامی که ما رژیم غذایی، به منظور از دست دادن چربی بدن، نه وزن، بلکه چربی بدن ما باید در کسری از کالری باشد؛ ما باید کالری بیشتری مصرف کنیم. به عنوان یک نتیجه، به عنوان بدن باقی می ماند با تمایل به آویزان شدن بر روی چربی بدن ذخیره شده با توجه به طبیعت بقا آن، بافت ماهیچه های عضلانی اغلب به منظور تامین نیازهای انرژی خود قربانی می شود. همانطور که ما بافت ماهیچه ای کمتری را از دست می دهیم، این میزان سرعت متابولیسم را کاهش می دهد و البته باعث می شود که بدنیت بدتر شود. Enanthate Trenbolone از این کار جلوگیری می کند. البته، آن را حتی بهتر می شود؛ از طریق ویژگی های آن، Trenbolone Enanthate نهایی در اثرات تهویه بصری ارائه می کنند.


Trenbolone Enanthate یک استروئید است که به شدت افزایش استقامت عضلانی را افزایش می دهد، کار بیشتر می تواند انجام شود و شما به سرعت نمی تیر و همچنین نقش مهمی در بهبود و بهبود است.

روش درخواست

اگر سؤال دارید، لطفا با من تماس بگیرید. من شما را راهنمایی خواهم کرد که چگونه آن را حل کنید.


مواد دارویی، هورمون استروئید، آنابولین. به عنوان یک هورمون مردانه و هورمون های آنابولیک. Trenbolone Enanthate توسط آزمایشگاه های زیرزمینی برای جایگزینی Parabolan و استر مبهم آن تولید می شود. این یک استروئید نفتی است و اساسا برای اهداف دامپزشکی و برای بدنسازی و سربازگیری استفاده می شود.


Enanthate Trenbolone به طور انحصاری برای ساخت قدرت و جرم استفاده می شود. این یک ترکیب مناسب برای کسانی است که می خواهند تزریق حداقل را انجام دهند و در عین حال با استفاده از یک لوبیای خوش طعم و بدون آنابولیک غیر آروماتیک استفاده می کنند.


Enanthate Trenbolone تنها از آزمایشگاه های زیرزمینی در دسترس است و برای مصرف انسانی طراحی نشده است، اگرچه این دارو به عنوان یک داروی ایده آل برای بدنسازان مورد نیاز است که می خواهند چربی و عضله را بسوزانند، اگر چه استر بلند برای ورزشکاران حرفه ای که آزمایش آنها را انجام می دهد، .


Trenbolone به طور قابل توجهی قوی تر از تستوسترون است و اثری است که به اندازه میلی لیتر میلی گرم به اندازه سه برابر قوی است. به همین ترتیب می توان انتظار داشت که برخی از عوارض جانبی آندروژنی را با استفاده از این ترکیب ببینیم. بنابراین پوست روغنی، رفتار تهاجمی، آکنه و ریزش مو در طی یک چرخه با این استروئید غیر معمول نیست. طبیعت آندروژنی این دارو البته آن را مورد بسیار مخاطره آمیز برای زنان برای استفاده می کند، این احتمال برای علائم virilization بسیار بالا با چنین آندروژن قوی است.


Trenbolone نیز بسیار قوی تر از تستوسترون در سرکوب تولید آندروژن آندروژن است. این باعث می شود که این واقعیت روشن شود که استروژن نه تنها مجرمان با مهار بازخورد منفی است، بلکه در اینجا این است که این هورمون برای این گزارش وجود ندارد. با این وجود برخی از فعالیت ها به عنوان یک پروژستین ذاتی در این ترکیب وجود دارد، به عنوان ترنبولون یک مشتق نورتروستون 19-نورتروستون (ویژگی مشخصه این ترکیبات).


COA:

تست

استاندارد تجزیه و تحلیل

نتایج

شناسایی

مطابق

مطابق

جذب

≤0.30٪

مطابق

چرخش ویژه

+ 39 درجه ~ + 43 درجه

+ 39.5 درجه

خلوص کروماتوگرافی

مطابق

مطابق

17α-Isomer

≤0.50٪

0.40٪

آلاينده هاي ناخالصي آلاينده

مطابق

مطابق

از دست دادن در خشک کردن

≤0.50٪

0.32٪

پس مانده های احتراق

≤0.10٪

0.01٪

امتحان

97 ~ 101٪

99.02٪

نتیجه

مطابقت با استاندارد USP31دوره ها و دوزها:
صرفنظر از هدف، بیشتر شدن و یا برش بیشتر، Trenbolone-Enanthate را در میزان 300mg-500mg در هفته با 400mg در هفته بسیار موثر خواهد بود که معمولا یک دوز بسیار محکم است.


بله، شما می توانید بیشتر استفاده کنید، اما بیشتر آنها دوز دریافت می کنند که 500 میلی گرم در هفته بیشتر می شوند تا به صورت کوچکتر به نظر برسند، به خصوص اگر آنها به 600 میلی گرم در هفته برسند و تقریبا مطمئنا اگر 700 میلی گرم در هفته برسند.


صرفنظر از دوزهای بیشتر، 8 هفته طول می کشد تا به طور مناسب با 12 هفته استفاده عموما تا زمانی که شما می خواهید بروید. اگر چرخه شما از 12 هفته گذشته ادامه داشته باشد، بهتر است هورمون آنابولیک دیگری را در محل Tren جایگزین کنید تا بتوانید پیشرفت کنید. بله، بدن ما سازگار است.


با توجه به آنچه شما باید Trenbolone-Enanthate را با خود بیاورید، به سادگی آنچه را که میخواهید انتخاب کنید، زیرا این هورمون به خوبی با تمام استروئیدهای آنابولیک پشته می شود. با این حال، بسیار توصیه می شود که تستوسترون بخشی از پشته خود را به عنوان Trenbolone در هر شکل خواهد شد تا حد زیادی سرکوب تولید طبیعی تستوسترون.


بسیاری از افراد همچنین می توانند هورمون T-3 را تکمیل کنند تا بسیار مفید باشند زیرا سطح Tren در حال حاضر به طور کلی سقوط می کند. علاوه بر این، به عنوان استفاده مسئولیت مهم است، پس از اتمام چرخه، باید برنامه چرخه پسا (PCT) خوب باشد. در مورد Trenbolone-Enanthate، اگر چرخه شما با این استروئید در بازی به پایان می رسد، PCT شما نمی خواهد شروع کند تا حداقل 2 هفته از زمان آخرین تزریق شما گذشته است.

مزیت ما:

1. کارخانه GMP-S و آزمایشگاه مستقل برای پشتیبانی فنی حرفه ای
2. تجربه های چند دهه در صادرات و واردات با گذر موثر و موثر سفارشی
3. 7 * 24 ساعت خدمات قبل و بعد از فروش
4. تجدید تعهد

Hot Tags: trenbolone enanthate steroid powder cas: 472-61-546، China، manufacturers، suppliers، factory، buy، cheap، bulk، sample free

پرس و جو

You Might Also Like