تری گلیسیرید استروئید پودر CAS: 10161-34-9

تری گلیسیرید استروئید پودر CAS: 10161-34-9

CAS شماره: 10161-34-9
خلوص: 97-101٪
ظاهر: پودر کریستالی زرد یا پودر زرد رنگ
نام مستعار: تتربولون استات، Revalor-H؛ Finaplix؛ 4،9،11-استراتیین-17 بتا-ال-3-یک استات

جزئیات محصول

جزئیات سریع:

نام مستعار: تتربولون استات، Revalor-H؛ Finaplix؛ 4،9،11-استراتیین-17 بتا-ال-3-یک استات

CAS شماره: 10161-34-9
فرمول مولکولی: C20H24O3
وزن مولکولی: 312.4
خلوص: 97-101٪
ظاهر: پودر کریستالی زرد یا پودر زرد رنگ
استفاده: استروئید ترنبلون می تواند به عنوان مواد دارویی مورد استفاده قرار گیرد. تابع اصلی آن Promote metabolism است. اثرات آنابولیک شامل رشد توده عضلانی و قدرت، افزایش تراکم استخوان و استحکام و تحریک رشد خطی و بلوغ استخوان


شرح:

TrenboloneAcetates نباید به عنوان تنها استروئیدهای آنابولیک در یک چرخه استفاده شود. وقتی این کار انجام می شود، دستاوردهای توده ای بسیار محدود می شود. در عوض، Acetates باید با Dianabol یا تستوسترون به عنوان رایج ترین و انتخاب های بسیار مناسب قرار گیرد. Trenbolone Acetateis یک استروئید آنابولیک است که توسط بدنسازان برای رشد عضلات و اشتها استفاده می شود. متولدین و ورزشکاران از Trenbolone Acetate استفاده می کنند زیرا بدن آنها به طور موثر تر از وزن بدن تمرین می کند و به دلیل شهرت خود به عنوان یک چربی سوز، و همچنین عامل انباشته. اگرچه Trenbolone Acetateis برای دستیابی به نتایج عالی در یک چرخه استروئید آنابولیک لازم نیست، Trenbolone Acetate می تواند کمک قابل توجهی به سوی چنین نتایجی باشد.


استروئید تری گلیسیرید است که کوتاه تر از نوع ترنبلون است و به نظر می رسد یکی از محبوب ترین گونه های اصیل شده بین بدنسازان و ورزشکاران است. Trenbolone همچنین در بازار سیاه استروئید استروئیدی در دو فرمت دیگر موجود است: Trenbolone Hexahydrobenzylcarbonate و Trenbolone Enanthate. Trenbolone Acetate تمایل به محبوب ترین در میان این سه نوع نه تنها به علت دسترسی گسترده آن (به خصوص در قالب گلوله Finaplix) اما همچنین به این دلیل که طبیعت سریعتر عمل می کند، کاربران می توانند شروع به مصرف و استفاده از این دارو بسیار سریع انجام دهند، فقط چند روز قبل از اینکه هورمون به طور کامل از بدن خارج شود.

این به طور معمول توسط اکثر بدنسازان و ورزشکاران مورد نظر است به این دلیل که Trenbolone به عنوان استروئید آنابولیک پیشرفته سطح متوسط در نظر گرفته شده است که عوارض جانبی بالقوه را در دیگر استروئیدهای آنابولیک دیده نمی شود. به همین دلیل استروئید آنابولیک «سخت» نامگذاری شده است و کسانی که از آن برای اولین بار استفاده می کنند، معمولا با استفاده از استروئید ترنبولون، این را با احتیاط انجام می دهند، و اگر عوارض جانبی متعددی در مورد آن یا برجسته شده باشند، چرخه می تواند متوقف شود و Trenbolone


استات را از بدن به اندازه کافی روشن می کند. این از نوع Enanthate یا Hexahydrobenzylcarbonate متفاوت است، جایی که کلسترول از بدن می تواند به مدت 2 هفته یا حتی طولانی تر (برای نوع Hex) قبل از اینکه هورمون کاملا از بدن خارج شود، نیاز دارد.

در حالی که استفاده از ترنبولون برای دستیابی به نتایج عالی در چرخه استروئید آنابولیک ضروری نیست، می تواند کمک قابل توجهی به سوی چنین نتایجی باشد.


برنامه های کاربردی:

استروئیدهای بدن سازی استروئیدها Trenbolone Acetate بسیار سریع عمل می کند. بنابراین، بدنسازان انتخاب استفاده از این ماده اغلب می گویند که تزریق روزانه بهترین است برای حفظ سطح خون به عنوان سازگار که ممکن است. نگران نباشید استروئید Trenbolone است قوی ترین کلستروئید در حال حاضر توسط بدنسازان استفاده می شود. Tren، به عنوان آن را اغلب نامیده می شود، بسیار آندروژنی و آنابولیک است. از لحاظ شیمیایی قادر به آروماتیزه کردن نیست، و بنابراین تولید هیچ گونه استروژن تولید نمی کند. این، همراه با خواص آندروژنی بالا، عضله تولید شده توسط این دارو را بسیار سخت و تعریف می کند.


استات تری را می توان به عنوان مواد دارویی مورد استفاده قرار داد. تابع اصلی آن Promote metabolism است. اثرات آنابولیک شامل رشد توده عضلانی و قدرت، افزایش تراکم استخوان و قدرت و تحریک رشد خطی و بلوغ استخوان است.


استات Tren ترین آنابولیک استروئید تجاری غیر استروژن است که خواص ساختاری عضلانی اغلب در مقایسه با تست و دیانابول در مقایسه با سطح نگهداری آب و بدون تبدیل استروژن است.استفاده:

استروئید ترنبلون می تواند به عنوان مواد دارویی مورد استفاده قرار گیرد. تابع اصلی آن Promote metabolism است. اثرات آنابولیک شامل رشد توده عضلانی و قدرت، افزایش تراکم استخوان و استحکام و تحریک رشد خطی و بلوغ استخوان


تتربولون استات سدیم COA:

تست ها استاندارد تجزیه و تحلیل نتایج
شناسایی مطابق مطابق
جذب ≤0.30٪ مطابق
چرخش ویژه + 39 درجه ~ + 43 درجه + 39.5 درجه
خلوص کروماتوگرافی مطابق مطابق
17α-Isomer ≤0.50٪ 0.40٪
آلاينده هاي ناخالصي آلاينده مطابق مطابق
از دست دادن در خشک کردن ≤0.50٪ 0.32٪
پس مانده های احتراق ≤0.10٪ 0.01٪
امتحان 97 ~ 101٪ 99.02٪
نتیجه مطابق با استاندارد USP31اثرات نامطلوب استروژنیک:
Trenbolone است غیر استروژنی است و آن را aromatize نیست، که جلوگیری از احتباس آب اضافی با این استروئید آنابولیک. با این وجود، gynecomastia رخ می دهد، چرا که هورمون از طبیعت پروژستین جامد پشتیبانی می کند. پروژسترون عملكرد استروژنيك را در بافت پستان تحريك مي كند كه سبب بروز كمخوني مي شود. مردان مختلف این اثر ناخوشایند را ندارند، اما حساسیت فردی به gynecomastia یک شاخص است. ضد استروژن ها برای افرادی خاص، حفاظت لازم را ارائه می دهند.

یک فرضیه برای سالها طول میکشد که ژنیکوماستی تولید شده از Tren به علت افزایش تولید پرولاکتین است. کار ویلیام لوواللین این را به عنوان دروغین اثبات کرده است. در واقع، مطالعه او در مورد این مسئله قطعی است. این ثابت می کند که طبیعت پروژستین و پرولاکتین نه باعث ایجاد سندرم تخمدان می شود. Llewellyn کشف کرد که استفاده از استروئید های معطر با پایه Trenbolone به احتمال زیاد از gynecomastia را افزایش می دهد و استفاده از ضد استروژن مورد نیاز است.دوز :

استروئید ترنبولون معمولا در دوزهای mg / dl 35-150 / روز و بیشتر به طور معمول 50-100 میلی گرم در روز استفاده می شود. شکل 35 میلی گرم فقط هنگامی که حساسیت شخصی به عوارض جانبی خاص ترنبولون دارد، مناسب است. هنگامی که استفاده از ترنبولون این کم است و یک چرخه موثر مورد نظر است، باید یک استروئید آنابولیک دیگری تزریقی اضافه شود. استادان انتخاب خوبی برای این هدف است. یکی دیگر، انتخاب کاملا متفاوت تستوسترون است.


همانطور که برای مقدار بالای 150 میلی گرم، این به طور کلی به منظور افزایش تحریک سیستم عصبی در مقایسه با 100 میلی گرم در روز به جای افزایش بیشتر وزن یا قدرت، که در حال حاضر حداکثر یا تقریبا حداکثر در 100 میلی گرم در روز استفاده می شود، مورد استفاده قرار می گیرد.


اکثر کاربران 50-75 میلی گرم در روز را به عنوان یک دامنه ایده آل در نظر می گیرند، که به عنوان بخشی از ستون استروئیدی آنابولیک مفید است.


این مقدار میلی گرم برای یک استروئید آنابولیک تزریقی کم است. بخشی از این دلیل این است که trenbolone به شدت قوی (در هر میلیگرم موثر است). یکی دیگر از دلایل این است که به دلیل استرات استر غیر معمول نور است، درصد بسیار بالایی از وزن مولکول استن است که به ترتیب استروئید فعال است.


چرخه کاربر تازه کار:

چرخه های پایه برای استروبلن استات

در طول چرخه پایه، دوز مناسب باید هر روز 50 میلی گرم باشد، هر روز متناوب. اگر بدن شما تحمل مقدار دوز 50 میلی گرم را داشته باشد، می توانید هر روز متناوب را به 75 میلی گرم تنظیم کنید. در موارد عادی، مدت زمان مناسب برای استفاده به طور معمول 8 هفته است اگرچه 12 هفته نیز قابل قبول است بدون در نظر گرفتن دوز مورد استفاده.


پیشرفته Trenbolone Acetate Cycles

اگر تجربه ای با استروئید داشته باشید، یک چرخه پیشرفته برای شما مناسب خواهد بود. این با 100 میلی گرم هر روز متناوب شروع می شود اما در اکثر موارد ممکن است سطوح دوز را هر روز در طول دوره مصرف 100 میلی گرم تنظیم کند.


اگرچه شما یک ورزشکار خارج از فصل هستید، توصیه نمی شود که هر روز از استروئید ترنبولون استفاده کنید زیرا این امر تنها سبب استرس فیزیکی اضافه شده است که لازم نیست. با این حال، شما می توانید از دوز روزانه 100mg در طول رژیم غذایی و به ویژه در مسابقات خود استفاده کنید.


کوک دستور العمل:

دستورالعمل 100mg / mL معمولی برای 100ml

10 گرم پودر استناته Trenbolone (7.5 میلی لیتر)

2 میلی لیتر BA (2٪)

20 میلی لیتر BB (20٪)

نفت 70.5 میلی لیتر


10 گرم پودر استناته Trenbolone (7.5 میلی لیتر)

2 میلی لیتر BA (2٪)

15 میلی لیتر BB (15٪)

نفت 75.5 میلی لیتر


همه چیز بستگی به چگونگی نازک بودن روغن شما را ندارد. Tren خوب با غلظت کم حلال (BB) خوب است.

دستورالعمل 100mg / mL معمولی برای 100ml NO BB


10 گرم پودر استناته Trenbolone (7.5 میلی لیتر)

5 میلی لیتر BA (5٪)

نفت 87.5 میلی لیتر


دستور العمل 200mg / mL برای 100ml EO، No Oil.


20 گرم ترنبلون پودر استات (15 میلی لیتر)

2 میلی لیتر BA (2٪)

25 میلی لیتر BB (25٪)

58 میلی لیتر EO


1000 میلی لیتر (بزرگترین پودر حلال)


پودر تتربون استات: 391.5 گرم

بنزیل الکل: 78.6 میلی لیتر

بنسیلات بنزوات: 626.4 میلی لیتر


80 میلی گرم / میلی لیتر و 250 میلی لیتر


20 گرم ترنبلون پودر استات (15 میلی لیتر)

5 میلی لیتر BA (2٪)

50 میلی لیتر BB (20٪)

نفت 180 میلی لیتر


چطور یک سفارش بدهم:

1. نام آنچه نیاز شما (کدام محصول، کمیت)
2. پرداخت کامل انجام خواهد شد هنگامی که ما می آیند به توافق بر روی تمام جزئیات.
3. بسته پس از دریافت پرداخت می شود.
4. اطلاعات در مورد بسته (عکس، ردیابی شماره)
در نهایت شما بسته را در 3 تا 7 روز دریافت خواهید کرد.مزیت ما:

1. تحویل سریع: ما می توانیم محصول را ظرف 24 ساعت پس از دریافت پرداخت خود تحویل دهیم.

2. کیفیت می تواند وعده داده شود. فروش داغ به سراسر جهان.

3. شرایط پرداخت: T / T انتقال بانکی، Western Union، MoneyGram؛ Bitcoin

4. دستورالعمل کوچک قابل قبول است. منظور از استروئید فقط 10 گرم، 50 میلی لیتر استروئید مایع، پپتید فقط 1 کیلو (10 عدد) است.

5. ردیابی سفارش خود را در هر زمان. در هر زمان، وضعیت جدیدتر سفارش خود را اعلام کنید.

6. تجربه غنی در تمیز کردن آداب و رسوم، ارسال تصاویر محصول و خدمات پس از فروش.

Hot Tags: trenbolone acetate steroid powder cas: 10161-34-9، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، خرید، ارزان، عمده فروشی، نمونه رایگان

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید