پودر پایه ترنبلون خام CAS 10161-33-8

پودر پایه ترنبلون خام CAS 10161-33-8

نام مستعار: Trembolona؛ Trenbolonum؛ ترنولون
CAS: 10161-33-8
درجه: درجه داروسازی
ظاهر: پودر کریستالی زرد

جزئیات محصول

شرح

Trenbolone، مانند دها و ناندرولون فنیل پروپیونات، متعلق به داروهای آنابولیک 19nor اولیه است. در واقع، Trenbolone مشتق شده از ناندرولون است.


Trenbolone یک پیوند دوطرفه در زنجیره کربن 9 و 11 دارد. این تغییر باعث می شود Trenbolone یکی از قوی ترین استروئید ها باشد، و آن را به گیرنده های آندروژن و مهار عطرها بستگی دارد. شیمیایی اگر ظرفیت سنتز تستوسترون 100 باشد، Trenbolone 500 است، که 5 برابر بیشتر از تستوسترون است از نظر ظرفیت آنابولیک و ناباروری مردانه.


گواهی تجزیه و تحلیل پودر پایه خام Trenbolone

شناسایی

مطابق

مطابق

چرخش ویژه

+ 16 ° ~ + 22 °

+ 19.5 درجه

نقطه ذوب

175 ℃

177 ~ 181 ℃

از دست دادن در خشک کردن

≤0.50٪

0.20٪

پس مانده های احتراق

≤0.10٪

0.03٪

امتحان

97 ~ 101٪

99.60٪

نتیجه

مشخصات مطابق با استاندارد سازمانی است


پودر Trenbolone


مزایای Trenbolone

1. ترومبولون می تواند سنتز پروتئین و ذخیره سازی نیتروژن را در عضلات افزایش دهد، شما را در شرایط کم کالری، آنابولیک خوبی را فراهم می کند، جلوگیری از تجزیه عضلات و بهبود بازیابی. این مزیت این است که باعث می شود Trenbolone یک جای جایگزین در مسابقه باشد.


2. ترنبولون مهار گلوكوكورتيكوئيدها را كه تقريبا طبيعي دشمنان فاز كاهش چربي است، بر روي سنتز عضله اثر مي گذارد و سنتز چربي را افزايش مي دهد. و Trenbolone می تواند اطمینان حاصل شود که گلوکوکورتیکوئید ها هورمون های غالب نمی شوند و این سهم در فاز مصرف کم کالری از فرآورده های کاهش چربی بسیار برجسته است.


3. ترنبولون باعث افزایش ظرفیت انتقال اکسیژن خون ادرار، افزایش غلظت اکسیژن خون، بهبود استقامت عضلانی و میزان بهبودی می شود و شما می توانید ماهیچه های خود را بیشتر و بیشتر تربیت کنید.


4. Trenbolone می تواند سنتز Igf-1 را بهبود بخشد. همانطور که برای igf-1، ما چندین بار اشاره کردیم که این ماده پپتید فعال پروتئین تقریبا در هر سلول، قند خون، چربی خون، استخوان ها، لیگامان ها و غیره تاثیر می گذارد. هر دو اثر مثبت دارند و تقریبا می توان گفت ترنبلولین قویترین استروئید IGF-1.


5. Trenbolone مصرف مواد غذایی را افزایش می دهد، که دلیل اصلی آن است که Trenbolone برای اولین بار در حیوانات استفاده می شود. بیشتر مواد مغذی را می توان بدون تغییر کل مقدار مصرف جذب کرد.


شرایط پرداخت

وسترن یونیون، Bitcoin، MoneyGram، انتقال بانک


حمل و نقل و تحویل

1. محصولات توسط EMS، DHL، TNT، UPS، FEDEX، AIR، BY SEA ارسال

2. شماره ردیابی در حدود 2 روز پس از تأیید پرداخت تأمین می شود.

3. زمان تحویل: حدود 1-2 روز پس از تایید پرداخت. (تعطیلات چینی شامل نمی شود)


روش بسته بندی

ما انواع مختلفی از بسته بندی مخفی و یا مخفی را ارائه می دهیم و مناسب ترین بسته بندی را با توجه به اندازه سفارش شما انتخاب می کنیم. قبل از بسته بندی ما به شما اجازه می دانیم که چگونه آن را بسته بندی کنیم، و چه بسته بندی مربوط به نوع محصولات است. شما تمام جزئیات را می دانید، و ما معتقدیم که شما با بسته بندی ما راضی خواهید شد.


نیاز به جزئیات بیشتر، لطفا با من تماس بگیرید

اسکایپ: live: ying_2073

linda@chembj.com

Whatsapp: +8617707567122

Hot Tags: پودر پایه ترنبولون پودر کاکائو 10161-33-8، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، خرید، ارزان، فله، نمونه رایگان

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید