پودر استروئید خام Tren Ace

پودر استروئید خام Tren Ace

ترنبولون استات چگونه کار می کند و چگونه بهتر استفاده می شود؟ Trenbolone Acetate شاید همه کاره ترین استروئید آنابولیک در کنار خود تستوسترون باشد. این ماده در هر نوع چرخه قابل استفاده است و هر ترکیب دیگر را نیز به خوبی تعریف می کند. همیشه باید از تستوسترون استفاده شود ...

جزئیات محصول

ترنبولون استات چگونه کار می کند و چگونه بهتر استفاده می شود؟
Trenbolone Acetate شاید همه کاره ترین استروئید آنابولیک در کنار خود تستوسترون باشد. این ماده در هر نوع چرخه قابل استفاده است و هر ترکیب دیگر را نیز به خوبی تعریف می کند. این باید همیشه با تستوسترون استفاده شود ، زیرا فعالیت پروژسترونی آن می تواند باعث اختلال در میل جنسی و سایر عملکردهای مناسب شود که تستوسترون مسئول اداره آن است. بنابراین ، بسیاری از کاربرانی که ترنس اِس را به تنهایی استفاده می کنند ، معمولاً دچار اختلال عملکرد جنسی و آنورگاسمیا (عدم توانایی در ارگاسم) می شوند. تستوسترون حتی در TRT (درمان جایگزینی تستوسترون) با دوز 100 میلی گرم در هفته باید در حمایت از بدن در طول استفاده از ترن کافی باشد.

دوزهای Trenbolone Acetate - مدت زمان استفاده از آمپر GG؛ پشتهسازی:
صرف نظر از دوزهای استات ترنبولون ، بیشتر دوره های استفاده در محدوده 6-8 هفته قرار می گیرند که 8 هفته بیشترین میزان مصرف را دارد. با این حال ، 6 هفته یک نقطه شروع عالی برای اکثر مردان است. در برنامه های سخت ، 10-12 هفته گاهی می تواند قابل قبول باشد ، اما برای بیشتر مردان غیر ضروری است و خطر بیشتری نسبت به یک برنامه 8 هفته استاندارد دارد. همانطور که برای انباشت ، Trenbolone به خوبی با تمام استروئیدهای آنابولیک جمع می شود. با این حال ، بیشتر آنها همیشه می خواهند نوعی تستوسترون برونزا را در بر گیرند. بسیاری از آنها از دوزهای زیاد تستوسترون استفاده می کنند ، اما حداقل یک دوز درمانی باید برای مقابله با سرکوب تستوسترون باشد. در یک چرخه خارج از فصل ، این هورمون به خوبی با تستوسترون (هر شکلی) ، آنادرول ، دیانابول و حتی ناندرولون انباشته می شود. در مرحله برش ، Trenbolone به خوبی با تستوسترون (هر شکل) ، Anavar ، Masteron ، Winstrol و Primobolan پشته می شود.

روزانه 100 میلی گرم استات ترنبولون
100mg Trenbolone هر روز دیگر چرخه کاربران پیشرفته است. در بسیاری موارد ، هر روز 100 میلی گرم در روز استفاده می شود. این دوزها برای ورزشکاران خارج از فصل مورد نیاز نیست و رشدی را اضافه نمی کند که در واقع چنین چیزی را ضمانت می کند. این می تواند استرس بیش از حد بر روی بدن وارد کند. هنوز هم ، اگر رژیم دارید و یا به زمان مسابقه نیاز دارید ، 100 میلی گرم در روز می تواند بسیار سودمند باشد.

هنگامی که این فصل خارج از چرخه پیشرفته 100mg Trenbolone استات است ، ترکیبی از Dbol / Tren / Test ایده آل است. کاربران پیشرفته اغلب ممکن است روش همپوشانی را انجام دهند و آن را با 12 Deca-Durabolin و تستوسترون تکمیل کنند. در 10 هفته ، کاربر می تواند شامل Trenbolone باشد و Deca-Durabolin را تا هفته 12th قطع کند ، فقط به تستوسترون و Trenbolone پایبند است. یک نمونه با هم تداخل دارند چرخه Trenbolone می تواند کمی شبیه این باشد - بدون هورمون های خوراکی مانند Anadrol و Dianabol:

هفته 1 تا 20 - تستوسترون
هفته 1 تا 20 - دکا-دورابولین
هفته 10 تا 20 - ترنبولون

در طول برش Trenbolone یا رژیم غذایی ، انواع مختلفی برای انتخاب وجود دارد. بهترین کاری که می توانید انجام دهید ، مکمل ترنبولون در مرحله رژیم غذایی دوم است. ورزشکاران دوست دارند در این مدت چرخه Trenbolone را با Equipose مخلوط کنند. تستوسترون و Winstrol نیز از نظر هوش مصنوعی ایده آل و همچنین چربی سوز هستند. اگر بتوانید مقداری HGH تهیه کنید ، چرخه ای ایجاد خواهید کرد که به سختی می توان از آن عبور کرد.

Tren Ace Raw Steroid Powder


سؤالات متداول

چگونه سفارشات را شروع کنیم یا پرداخت کنیم؟

شما می توانید سفارش خرید خود را ارسال کنید (در صورت وجود شرکت شما) ، یا فقط یک تأیید ساده از طریق ایمیل یا مدیر بازرگانی ارسال کنید و ما فاکتور Proforma را با مشخصات بانکی ما برای تأیید شما برای شما ارسال می کنیم ، سپس می توانید بر این اساس پرداخت کنید.

چگونه می توان قبل از سفارش سفارش ، کیفیت محصول را تأیید کرد؟

شما می توانید برای برخی از محصولات نمونه رایگان دریافت کنید ، فقط باید هزینه حمل را پرداخت کنید یا پیک را برای ما ترتیب دهید و نمونه ها را بگیرید. شما می توانید مشخصات و درخواست های محصول خود را برای ما ارسال کنید ، ما محصولات را مطابق درخواست های شما تولید خواهیم کرد.

GG شماره 39 MOQ شما چیست؟

برای محصول با ارزش بالا ، MOQ ما از 1 گرم شروع می شود و به طور کلی از 10 گرم شروع می شود. برای سایر محصولات کم قیمت ، MOQ ما از 100 گرم و 1 کیلوگرم شروع می شود.

چگونه با ما تماس بگیریم؟

می توانید محصولات علاقه مند خود را انتخاب کنید و برای ما پرس و جو ارسال کنید. می توانید تلفنی ما را مستقیماً شماره گیری کنید ، پاسخ ما را می گیرید.


Hot Tags: پودر استروئید خام tren ace ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، خرید ، ارزان ، عمده و نمونه رایگان

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید