تستوسترون Undecanoate آندریول بدنسازی CAS 5949-44-0

تستوسترون Undecanoate آندریول بدنسازی CAS 5949-44-0

تستوسترون Undecanoate در آزمایش های پزشکی، مردان هیپوگونادال تزریق اولیه 750mg Nebido داده شد، به دنبال 4 هفته بعد توسط اضافی 750mg 'بارگذاری' تزریق و سپس 750mg هر 10 هفته پس از آن. برای اهداف بدنسازی، گزارش هایی از رقبا وجود داشته است...

جزئیات محصول

تستوسترون Undecanoate Dosage
در آزمایش های پزشکی، مردان هیپوگونادال تزریق اولیه 750mg Nebido داده شد, به دنبال 4 هفته بعد توسط اضافی 750mg 'بارگذاری' تزریق و سپس 750mg هر 10 هفته ها پس از آن. برای اهداف بدنسازی، گزارش هایی از رقبا تزریق هر چیزی از 1000 – 3000mg. این امر منجر به یک سطح پایدار تستوسترون در بدن 10-12 هفته به طول انجامید. در بالا از تستوسترون آنها ممکن است عوامل آنابولیک مانند دکا Durabolin اضافه کنید، تعادل یا ترنبولون استات.

نبدو در توزیع شده است ویال چند استفاده، هر یک شامل 1000mg تستوسترون Undecanoate در 4 میلی لیتر راه حل برای تزریق (250mg تستوسترون Undecanoate / میلی لیتر).


تستوسترون سود Undecanoate
رستوران شروع به نفع تزریق کمتر مکرر وجود دارد. هم هست راحتی از سطح تستوسترون سرم ثابت. انبار تستوسترون (نبدو) همچنین به نظر می رسد که تأثیر کمتری بر فشار خون داشته باشد و یک گرایش پایین تر به سمت تبدیل استروژن. همچنین به نظر می رسد که یک تاثیر مطلوب بر سطح کلسترول با مطالعات گزارش کاهش کمی در کلسترول کل در بیمارانی که این داده شد ماده.


تستوسترون توصیف Undecanoate
انبار تستوسترون اولین تستوسترون طولانی بازیگری است که به معرفی می شود بازار . این هدف اولیه درمان مرد است هیپوگنادیسم. این شرطی است که در آن کاهش یا غایب وجود دارد ترشح تستوسترون از بیضه ها. کاهش درایو جنسی، نعوظ اختلال عملکرد، از دست دادن عضلانی و ضعف و افسردگی همه با هم مرتبط هستند با هیپوگونادیسم. همچنین افزایش خطر توسعه وجود دارد پوکی استخوان.

انبار تستوسترون در حال حاضر در دسترس است تحت نام تجاری NEBIDO. طراحی شده است که هر سه ماه یک بار تزریق شود. Nebido شامل تستوسترون Undecanoate به عنوان مواد تشکیل دهنده فعال آن است. شما ممکن است با این ترکیب آشنا به عنوان آن را نیز در شفاهی استفاده می شود استروئيد اندريول .


Testosterone Undecanoate Andriol Bodybuilding CAS 5949-44-0


سوالات متداول

چگونه سفارشات را شروع کنیم یا پرداخت کنیم؟

شما می تواند سفارش خرید خود را ارسال (اگر شرکت شما است) ، و یا فقط ارسال تایید ساده از طریق ایمیل و یا توسط مدیر تجارت ، و ما ارسال خواهد شد شما فاکتور Proforma با جزئیات بانک ما برای تایید خود را، سپس شما می توانید پرداخت بر این اساس.

چگونه برای تایید کیفیت محصول قبل از قرار دادن سفارشات؟

شما می توانید نمونه رایگان برای برخی از محصولات دریافت کنید، شما فقط نیاز به پرداخت هزینه حمل و نقل و یا ترتیب پیک به ما و گرفتن نمونه. می توانی مشخصات محصول و درخواست های خود را برای ما ارسال کنید، ما تولید خواهیم کرد محصولات با توجه به درخواست شما.

موکيت چيه؟

رستوران محصول با ارزش بالا ، MOQ ما شروع می شود از 1g و به طور کلی شروع می شود از 10gs. برای دیگر محصول قیمت پایین، MOQ ما از 100G شروع می شود و 1kg.

چگونه با ما تماس بگيريم؟

می تواند محصولات مورد علاقه خود را انتخاب کنید و ارسال پرس و جو به ما. شما می توانید تلفن ما را به طور مستقیم شماره گیری، شما پاسخ ما را دریافت کنید.

Hot Tags: تستوسترون undecanoate آندریول بدنسازی cas 5949-44-0, چین, تولید کنندگان, تامین کنندگان, کارخانه, خرید, ارزان, فله, نمونه رایگان

پرس و جو

You Might Also Like