جایی که تستوسترون پروپیونات

جایی که تستوسترون پروپیونات

تستوسترون پروپیونات بسیار سریعتر از سایر استرهای تستوسترون مانند سیپیونات یا انانتات عمل می کند و به منظور حفظ سطح خون پایدار ، نیاز به یک برنامه دوز بسیار بیشتر دارد. عملکرد اصلی تستوسترون پروپیونات ترویج متابولیسم است. اثرات آنابولیک شامل رشد توده عضلانی و قدرت ، تقویت تراکم و قدرت استخوان و تحریک رشد خطی و بلوغ استخوان است.

جزئیات محصول

جزئیات سریع:

نام محصول: تستوسترون پروپیونات

شماره CAS:5:57-85-2

سنجش: 99٪ (دو بار آزمایش شود)

ظاهر: پودر بلوری سفید

محل مبدا: چین

حداقل مقدار سفارش (MOQ): 10 گرم

هزینه حمل و نقل: 45 $ (ارسال رایگان به سفارشات بیش از 800 دلار)

زمان تحویل: 3-10 روز کاری

بسته بندی: بسته بندی ایمن

مزایا: قیمت های پایین تر ، خلوص بالاتر ، تدارکات ایمن تر.

مضرات: زمان تحویل کمی بیشتر. از آنجا که در چین ساخته شده است.


شرح

تست پروپ کوتاهترین استر متصل به هورمون تستوسترون است. این بدان معنی است که بدن شما برای خلاص شدن از شر استر و ترشح هورمون والدین در بدن کمترین زمان را می طلبد. با توجه به عمر كوتاه مدت فعال آن ، به طور معمول باید حداقل هر روز آزمایش تزریق شود. به طور غیرقانونی ، قوطی آزمایش باعث کمترین عوارض جانبی و کمترین نفخ می شود. این عوارض جانبی هنگام قطع مصرف خیلی سریع فروکش می کنند.


Test Prop کوتاه ترین محصول تستوسترون موجود است. مزایا و مضراتی برای این امر وجود دارد. مهمترین نقطه ضعف این است که کاربران برای به دست آوردن نتایج مناسب باید حداقل هر روز در طول چرخه خود را به تست تست تزریق کنند. با این حال ، این مزایا نفخ کمتر و احتباس آب نسبت به محصولات دارای استحکام طولانی تر است و از آنجا که استر کمتر در هر ویال وجود دارد ، در هر تزریق تستوسترون واقعی تری وجود دارد که نتیجه بهتری می دهد.


تست پروپ یک ترکیب تستوسترون تزریقی مبتنی بر روغن است که به طور معمول تولید می شود. استر پروپیونات سرعت انتشار استروئید را از محل تزریق کند می کند ، اما فقط برای چند روز. بنابراین ، پروپ تست نسبت به سایر استرهای تستوسترون مانند سیپیونات یا آنانتاتات بسیار سریع عمل می کند و به منظور حفظ سطح خون پایدار ، نیاز به یک برنامه دوز بسیار بیشتر دارد. در حالی که سیپیونات و انانتاتات به صورت هفتگی یا دو هفته ای تزریق می شوند ، معمولاً پروپیونات در هر ثانیه تزریق می شود. استر پروپیونات می تواند برای محل تزریق بسیار تحریک کننده باشد. در حقیقت ، بسیاری از افراد حساس تصمیم می گیرند که کاملاً از این استروئید دور بمانند ، بدن آنها با شدت درد و تب کم درجه که ممکن است برای چند روز دوام داشته باشد ، واکنش نشان می دهند.


مقدار مصرف

رایج ترین برنامه دوز تستوسترون پروپ (مردان) تزریق 50 تا 100 میلی گرم ، هر روز یا 2 روز است. همانند استرهای پرطرفدار ، مقدار کل دوز هفتگی در محدوده 300-700mg خواهد بود. مانند سایر ترکیبات تستوسترون ، این دارو مناسب ترین مرحله برای فله های آموزش است. در اینجا اغلب با عوامل قوی دیگر مانند Dianabol ، Anadrol یا Deca-Durabolin ترکیب می شود که به خوبی کار می کند. با این حال ، پروپیونات گاهی اوقات با آنابولیک ها / آندروژن های غیرمستقیم در مراحل برش یا رژیم های غذایی نیز مورد استفاده قرار می گیرد ، زمانی که این عمل سریع و ماهیت آندروژنیک نیز مورد قدردانی قرار می گیرد. پشته های محبوب شامل دوز متوسطی از پروپیونات با آنابولیک خوراکی مانند Winstrol (15-35 میلی گرم در روز) ، Primobolan (50-150mg روزانه) یا oxandrolone (15-30mg روزانه) است. به شرط آنکه درصد چربی بدن به اندازه کافی کم باشد ، می توان ظاهر عضلانی متراکم را بهبود بخشید (ممانعت از تولید استروژن اضافی از تستوسترون). همچنین می توان یک آندروژن غیر معطر کننده مانند ترنبولون یا هالوتستین را اضافه کرد ، که باید تأثیر شدیدتری بر چربی زیر جلدی بدن و سختی عضلات داشته باشد. البته با افزودن مقدار آندروژن ، هر گونه عارضه جانبی مرتبط با آن بسیار برجسته تر خواهد شد.

where to get Testosterone propionate powder (2)


Hot Tags: که در آن تستوسترون پروپیونات ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، خرید ، ارزان ، فله ، نمونه رایگان

پرس و جو

You Might Also Like