پودر تستوسترون USP EP SGS تستوسترون

پودر تستوسترون USP EP SGS تستوسترون

حداقل تعداد سفارش: 10 گرم
پرداخت: بیت کوین ، MoneyGram ، نقل و انتقال بانکی ، Western Union
هزینه حمل و نقل: 10G-1.5KG: 50USD
زمان سرب: طی 12 ساعت پس از پرداخت
تحویل: 3-10 روز کاری
بسته بندی: بسته بندی مبدل ایمن

جزئیات محصول

پایه فرمول: C19 H28 O2

فرمول استر: O C7 H12

عمر فعال: 10،5 روز

زمان تشخیص: 3 ماه

اثرات نسبت آنابولیک / آندروژنیک: 100/100

در دمای اتاق زیر 30 درجه سانتیگراد نگهداری کنید.

دوز موثر (مردان): از 300000 میلی گرم در هفته

دوز موثر (زنان): برای استفاده توصیه نمی شود


استفاده از اناناتیت تستوسترون روشی بسیار مؤثر برای افزایش تولید هورمونهای تستوسترون در بدن است. علاوه بر این ، برای ورزشکاران و سازندگان بدن نیز مفید است ، زیرا می توانند به سرعت توده عضلانی را توسعه دهند تا بتوانند حداکثر عملکرد را انجام دهند.
انسداد تستوسترون برای ساخت عضلات و ورزشکارانی که به دنبال بهره مندی از اثر بخشی داروهای بهبود داروهای بدون عوارض جانبی شدید هستند ، مناسب ترین است.

احتباس آب با تستوسترون enanthate اغلب به نوعی آنتی استروژن برای مبارزه با آن احتیاج دارد (برای من ، به هر حال) ، اگرچه به نظر می رسد من می توانم دوزهای بسیار بالایی را تحمل کنم بدون اینکه مشکلی در رابطه با خون و جین داشته باشم.


بیشتر افراد متوجه می شوند که 500-1000 میلی گرم از این فرم تستوسترون برای ساختن ماهیچه های جدید بیش از حد کافی است. روال آنابولیک شخصی من (پزشک تجویز شده) به ندرت باعث می شود بیش از 500 میلی گرم تستوسترون مصرف کنم ، و به طور معمول احساس می کنم 750 میلی گرم حد بالایی نسبت خطر قابل قبول / پاداش است ، مگر اینکه کاربر در حرفه ای باشد که در آنجا لازم باشد کارهای بیشتری انجام دهد. (یعنی یک بدنساز حرفه ای و غیره است)


Test Enan powderS


کاربرد

1 با توجه به نیمه عمر نسبتاً طولانی انانتات (4-5 روز) ، تزریق ها معمولاً دو بار در هفته (به عنوان مثال دوشنبه و پنجشنبه) انجام می شود. این باعث می شود سطح پایدار خون حفظ شود. هنگامی که سطح ضربان استروئید کاهش می یابد ، تزریق جدیدی انجام می شود و همه چیز را کاملاً سطح نگه می دارد.


2 به عنوان بهترین سازنده انبوه موجود ، تستوسترون تقریباً همه چیز را جمع می کند و همچنین می تواند به تنهایی با سطح بالایی از موفقیت استفاده شود.


3 در کل هفتگی 250-1000mg در هفته غالباً مورد استفاده قرار می گیرد ، دوز 500 میلی گرم در هفته می تواند برای اولین بار برای کاربر برای مدت 10 هفته با نتایج بسیار خوب استفاده شود.


4 برای ورزشکار پیشرفته تر ، دوزهای 500-1000mg انانتیت نیز برای ایجاد نتایج روشن در طی یک دوره 10 هفته بسیار عالی است.


5 ورزشکاران پیشرفته تر معمولاً تستوسترون را با dianabol ، deca-durabolin ، primobolan یا equipose برای ایجاد یک پشته ساختمان قدرتمند جمع می کنند.


USP EP SGS Testosterone enanthate Powder coa


Hot Tags: usp ep sgs پودر تستوسترون enanthate ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، خرید ، ارزان ، فله ، نمونه رایگان

پرس و جو

You Might Also Like