تستوسترون سوستانون

تستوسترون سوستانون

Sustanon 250 ترکیبی از تستوسترون محبوب (مخلوط) است و بدون شک محبوب ترین و شناخته شده ترین ترکیبی است که تاکنون ساخته شده است. این امر به فرد امکان می دهد سطح خون پایدار هورمون تستوسترون را با یک برنامه تزریق نادر در حالی که همزمان فواید سریع عمل می کند ، حفظ کند.

جزئیات محصول

جزئیات سریع

نام محصول: Sustanon 250

سنجش: 99٪ (دو بار آزمایش شود)

ظاهر: پودر بلوری سفید

محل مبدا: چین

حداقل مقدار سفارش (MOQ): 10 گرم

هزینه حمل و نقل: 45 $ (ارسال رایگان به سفارشات بیش از 800 دلار)

زمان تحویل: 3-10 روز کاری

بسته بندی: بسته بندی ایمن

مزایا: قیمت های پایین تر ، خلوص بالاتر ، تدارکات ایمن تر.


شرح

در طی چرخه حجمی خارج از فصل این یکی از بهترین زمانها برای استفاده از Sustanon 250 است. سطح بالای تستوسترون فضای مناسبی برای رشد عضلات ایجاد می کند. اعطا شده ، کالری باید در آنجا باشد. اگر به اندازه کافی غذا نمی خورید ، تمام تستوسترون در جهان به رشد شما کمک نمی کند. با این حال ، ترکیبی از یک رژیم غذایی به خوبی برنامه ریزی شده و سطح تستوسترون بالا ، پیشرفت های شگرفی را در رشد بافت ناب مشاهده می کند. از اهمیت یکسانی ، تستوسترون بالا باعث افزایش میزان متابولیک شما می شود. کسانی که سطح تستوسترون بالاتری دارند ، در مقایسه با افرادی که سطح تستوسترون بالاتری ندارند ، در طول خارج از فصل چربی بدن کمتری به دست می آورند. اشتباه نکنید ، اگر در تغذیه خارج از فصل خود مراقب باشید ، هنوز می توانید مقدار زیادی از چربی های بدن ناخواسته به دست آورید ، اما تستوسترون بالا باعث می شود که بتوانید از این دوره در تمرین استفاده بهتری داشته باشید.


در حالی که بسیاری درک می کنند که سطح تستوسترون بالا در هنگام رشد مفید است ، بسیاری از آنها نمی دانند که هنگام برش چه میزان می تواند مفید باشد. یک چرخه برش یک زمان مناسب برای مکمل Sustanon 250 است. با توجه به ماهیت آنابولیک بسیار قدرتمند ، این هورمون بهتر از هر چیز دیگری از بافت عضله لاغر محافظت می کند. وقتی رژیم می گیریم باید کالری بیشتری نسبت به مصرف خود بسوزانیم و این باعث می شود بافت ماهیچه لاغر ما در معرض خطر باشد. بدن آنچه را که برای تأمین نیازهای انرژی خود از هر کجا که می تواند به آن برسد ، انجام می دهد ، و این اغلب از عضله خارج می شود. ایده این است که بدن را وادار به سوزاندن چربی ها کنیم ، نه اینکه ماهیچه ها و یک رژیم غذایی با برنامه ریزی مناسب کمک کند اما فقط می تواند تا این حد پیش برود. بدن در بعضی مواقع وارد حالت بقا می شود و از چربی بدن ذخیره شده محافظت می کند و به دلیل نیاز انرژی خود به ذخیره سازی عضلات می رود ، مگر اینکه یک محافظ آنابولیک مانند آنچه سطح تستوسترون بالا وجود دارد ، فراهم کند.


محافظت از بافت لاغر مزیت اصلی سطح بالای تستوسترون در هنگام برش است ، اما این تنها موردی نیست. استفاده از Sustanon 250 باعث می شود فرد به دلیل افزایش متابولیک سطح بالا چربی بدن را با سرعت بیشتری بسوزاند. با این وجود ، توجه به این نکته ضروری است که بسیاری از افراد در مرحله برش خود در مقایسه با فاز خارج از فصل به دلیل حساسیت به استروژن باید کمتر از Sustanon 250 استفاده کنند. هنگامی که به بخش عوارض جانبی شیرجه می زنیم این حس بیشتر خواهد شد. با این حال ، بعضی اوقات در طی چرخه برش ، سطح پایین آمدن سطح تستوسترون را بسیار اشتباه می گیرند. به یاد داشته باشید ، برای ساختن توده ای از سطح تستوسترون سطح بالایی طول کشید و برای حفظ آن به همان اندازه سطح بالایی نیز نیاز است. می توانید کل دوز را در طول چرخه برش کاهش دهید اما باید در مورد آن هوشمند باشید و گنجاندن استروئیدهای آنابولیک دیگر را در نظر بگیرید.


تأثیرات Sustanon 250 به آنچه که تاکنون در مورد آنها گفتیم ختم نمی شود. سطح بالای تستوسترون استقامت عضلات را تا حد زیادی تقویت می کند. وقتی سطح تستوسترون زیاد باشد ، شما سریع خسته نمی شوید. استفاده از Sustanon 250 همچنین به طور چشمگیری سرعت کلی شما را بهبود می بخشد و این بسیار ارزشمند است. بازیابی جایی است که پیشرفت حاصل می شود. وقتی که تمرین می کنیم پیشرفتی در ورزشگاه حاصل نمی شود. وقتی تمرین می کنیم ، در واقع دچار ضعف بافت ماهیچه می شویم. این روند تعمیر است که پیشرفت را به همراه دارد. سطح تستوسترون بالا این پیشرفت را با روشی کارآمدتر و کامل تر مشاهده خواهد کرد. این باعث می شود سطح بالای تستوسترون برای ورزشکاران بسیار مفید باشد زیرا بازیابی و استقامت عناصر اصلی عملکرد ورزشی هستند. به عنوان یک امتیاز ، Sustanon 250 قدرت فرد را افزایش می دهد ، که دوباره یکی از مؤلفه های اصلی موفقیت ورزشی است.


فواید

بهبود آمادگی جسمانی

کاهش خستگی

افزایش انرژی

رفع افسردگی

تنظیم بهتر عملکرد مغز

Testosterone Sustanon

Hot Tags: تستوسترون سودانون ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، خرید ، ارزان ، فله ، نمونه رایگان

پرس و جو

You Might Also Like