تستوسترون Sustanon 250

تستوسترون Sustanon 250

مواد اصلی: تستوسترون پروپیونات ، تستوسترون فنیل پروپیونات ، ایزوكپروات تستوسترون ، تستوسترون دكانات.
Sustanon 250 ترکیبی از تستوسترون تزریقی مبتنی بر روغن است که توسط ارگانون ساخته شده است. این ماده معمولاً شامل چهار استر تستوسترون مختلف است: تستوسترون پروپیونات (30 میلی گرم). فنیل پروپیونات تستوسترون (60 میلی گرم)؛ ایزوكاپروات تستوسترون (60mg)؛ و تستوسترون دكانات (100 میلی گرم).

جزئیات محصول

جزئیات سریع

نام محصول: Sustanon 250

سنجش: 99٪ (دو بار آزمایش شود)

ظاهر: پودر بلوری سفید

محل مبدا: چین

حداقل مقدار سفارش (MOQ): 10 گرم

هزینه حمل و نقل: 45 $ (ارسال رایگان به سفارشات بیش از 800 دلار)

زمان تحویل: 3-10 روز کاری

بسته بندی: بسته بندی ایمن

مزایا: قیمت های پایین تر ، خلوص بالاتر ، تدارکات ایمن تر.


شرح

تستوسترون sustanon 250 یکی از قوی ترین مشتقات تستوسترون است ، در هنگام اندازه گیری گرم برای گرم. این مشتق از تستوسترون اولین استروئید آندروژنی آنابولیک آنابولیک محسوب می شود که توسط ورزشکاران حرفه ای برای تقویت استقامت ، تعریف عضلات و عروق ایجاد و مورد استفاده قرار گرفته است.

مواد اصلی: تستوسترون پروپیونات ، تستوسترون فنیل پروپیونات ، ایزوكپروات تستوسترون ، تستوسترون دكانات.

1) یک نوع 250 گرم است: تستوسترون پروپیونات 30 گرم ، تستوسترون فنیل پروپیونات 60 گرم ، ایزوكاپروات تستوسترون 60 گرم ، تستوسترون دكانات 100 گرم.

2) نوع دیگر تزریق 250 میلی گرم است: تستوسترون پروپیونات 30 میلی گرم؛ تستوسترون فنیل پروپیونات 60 میلی گرم؛ ایزوكوپروات تستوسترون 60 میلی گرم و تستوسترون دكانات 100 میلی گرم.

Sustanon 250 نوع جدیدی از داروهای مقدماتی هورمونی است ، این اثرات دارویی متفاوت از زمان مخلوط کردن است. جبران کردن داروهای به موقع ، باعث می شود که داروها سریع تر و ماندگار شوند.


فواید

تستوسترون sustanon 250 به دلیل ارتقاء فعالیت سلولهای ماهواره ای برای تقویت فیبرهای عضلانی موجود و ارتقاء الیاف جدید تحسین می شود. همچنین از این ماده برای کاهش وزن در مدت زمان کوتاهی استفاده می شود و استفاده از راهنمایی و تنظیم پزشکی آن باعث کاهش عوارض جانبی می شود. این ترکیب تستوسترون برای تقویت سطح IGF-1 (انسولین مانند فاکتور رشد 1) و گلبول های قرمز نیز مفید است.


تستوسترون sustanon 250 همچنین توسط ورزشکاران برای کنترل وزن بدون از دست دادن قدرت بدن ، عملکرد و حجم عضلات استفاده می شود. این استروئید همچنین در افزایش ذخیره گلیکوژن در بافت های عضلانی و تقویت سطح احتباس نیتروژن و سنتز پروتئین مؤثر است. این استروئید آنابولیک از نظر پزشکی برای محافظت از عضلات در برابر هورمونهای گابلوکولیک (هدر رفتن عضله) که توسط بدن برای حفظ توانایی هموستاز در پی نوسانات نسبت به آب و هوا و محیط خارج از بدن استفاده می شود ، تجویز می شود.


پیشنهاد

دوز توصیه شده تستوسترون sustanon 250 برای مردان ، 400-1000 میلی گرم در هفته (هنگام مصرف خوراکی) و 50-100 میلی گرم در روز (هنگام تزریق تزریق) است. این مشتق تستوسترون به طور کلی با داروهای تقویت کننده عملکرد مانند Equipoise و Deca Durabolin در یک چرخه حجیم انباشته می شود. به کاربران استروئید توصیه می شود برای جلوگیری از تشکیل استروژن ها و عوارض جانبی مانند آکنه ، پوست روغنی ، احتباس مایعات و ژنیکوماستی از قبل ضد باکتری هایی مانند Arimidex ، Clomid یا Nolvadex سفارش دهند. مشتقات تستوسترون برای آقایان و خانمهایی که از سرطان پروستات یا سرطان سینه رنج می برند و افرادی که آلرژی موجود به ترکیب تستوسترون یا هر یک از ترکیبات آن دارند ، توصیه نمی شود. تستوسترون sustanon 250 هرگز نباید مورد استفاده قرار گیرد و فقط پس از توصیه پزشک متخصص واجد شرایط باید استفاده شود.

buy Testosterone Sustanon 250

Hot Tags: تستوسترون sustanon 250 ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، خرید ، ارزان ، فله ، نمونه رایگان

پرس و جو

You Might Also Like