پودر خام تستوسترون پروپیونات خام 57-85-2

پودر خام تستوسترون پروپیونات خام 57-85-2

محصول: پروپیونات تستوسترون
شماره CAS:5:57-85-2
ظاهر: پودر بلوری سفید
سنجش: 99٪ (دو بار آزمایش شود)
محل مبدا: چین
حداقل مقدار سفارش (MOQ): 10 گرم
هزینه حمل و نقل: 45 $ (ارسال رایگان به سفارشات بیش از 800 دلار)
زمان تحویل: 3-10 روز کاری
بسته بندی: بسته بندی حرفه ای و ایمن
مزایا: قیمت های پایین تر ، خلوص بالاتر ، تدارکات ایمن تر.
مضرات: زمان تحویل کمی بیشتر. از آنجا که در چین ساخته شده است.

جزئیات محصول

تستوسترون prop COA

Testosterone Propionate COA


شرح

تستوسترون در بین بدنسازان و نیروگاهها سه استر تستوسترون پروپیونات در مقابل سیپیونات و تستوسترون تستوسترون است. با این حال ، این استر تستوسترون سریعترین است و بهترین کیفیت های دو مورد قبلی را ترکیب می کند. اگر چه او در جلسه دادرسی ، اما در حال حاضر چندان محبوب نیست. واقعیت این است که بسیاری از افراد به سادگی از خواص آن آگاهی ندارند و به توصیه ورزشکاران متکی نیستند که این دارو را امتحان نکرده باشند. تستوسترون پروپیونات در دهه 30 قرن گذشته ایجاد و منتشر شد و در ابتدا به طور گسترده در پزشکی برای معالجه قدرت و اختلالات دستگاه تولید مثل در مردان و همچنین برای معالجه سرطان پستان ، سرطان تخمدان در زنان مورد استفاده قرار می گرفت. . در زمان استفاده از آن در پزشکی بطور چشمگیری کاهش یافته است ، اما در ورزش های "سنگین" محبوبیت آن در طی سال ها تنها بیشتر و بیشتر می شود. بیشتر این موضوع مربوط به بدن سازی و پرورش اندام است. این دارو دارای خاصیت کیفی توده ، قدرت و تسکین عضلات را افزایش می دهد ، در حالی که کمترین عوارض جانبی را در مقایسه با سایر استرهای تستوسترون دارد. به عنوان مثال ، احتباس آب در بدن بسیار کمتر است. با تشکر از این تستوسترون با کیفیت 10ml مناسب برای دوره های "خشک شدن" در ورزشکاران. همچنین ، اغلب از آن به عنوان آماده سازی مسابقه و به طور مستقیم در مقابل آنها استفاده می شود. Prop به سرعت عمل می کند و افزایش قابل توجهی در قدرت ایجاد می کند و به شما امکان می دهد نتایج خوبی را در مسابقات نشان دهید. موجود در آب بندی (با تزریق)


فواید

بیشترین تأثیر گزارش شده توسط افراد با استفاده از تستوسترون ، افزایش قدرت زیاد بود. تغییرات در اندازه ، شکل و ظاهر عضله گزارش شده است.


با توجه به تحریک گیرنده های آندروژن (مستقیم یا به عنوان DHT) ، تسریع در افزایش عضلات ، از دست دادن چربی ، افزایش ترمیم عضلات و رشد انجام شد. تستوسترون به سلولهای چربی به AR متصل می شود. بنابراین ، در حالی که از تشکیل چربی جدید جلوگیری می شود ، بافت چربی (چربی) با سرعت بیشتری قابل تجزیه است. از آنجا که بدن در حال ساختن عضلات با سرعت زیاد است ، بیشتر مواد غذایی مصرف شده مستقیماً به بافت عضلانی (این به عنوان تقسیم مواد مغذی معروف است) و به دور از چربی منتقل می شود. این یکی دیگر از اثرات غیرمستقیم تستوسترون در کاهش چربی است. تستوسترون همچنین سنتز گلیکوژن را تشدید می کند ، که توسط انسولین در پاسخ به میزان بالای گلوکز فعال می شود. گلیکوژن سوخت به ماهیچه را تأمین می کند. از این رو استقامت و افزایش قدرت در هنگام شکست شدید عضلات در تمرینات شدید و تمرینات گزارش شده است.

Testosterone propionate raw powder 57-85-2 (2)

عوارض جانبی

تستوسترون پروپیونات همچنین به استروژن (از طریق معطر سازی) و دی هیدروتستوسترون (از طریق کاهش 5a) تبدیل می شود. بیشتر عوارض جانبی که افراد با استفاده از تستوسترون تجربه می کنند در واقع از تبدیل آن به این دو بستر است. بنابراین ، ریزش مو ، احتباس آب ، آکنه و سایر عوارض جانبی با استفاده از این دارو ممکن است. تبدیل به این هورمون ها همچنین مسئول برخی از توانایی تستوسترون در ساخت عضله است. بنابراین ، هنگامی که از عوارض جانبی زیادی با استفاده از ترکیبات جانبی جلوگیری می شود ، برخی از خصوصیات عضله سازی نیز دچار انسداد می شوند.


همچنین قابل توجه است که مصرف تستوسترون پروپیونات معمولاً باعث خاموش شدن تولید تستوسترون طبیعی می شود.

buy Testosterone propionate raw powder 57-85-2

Hot Tags: پودر خام تستوسترون پروپیونات خام 57-85-2 ، چین ، تولید کنندگان ، تهیه کنندگان ، کارخانه ، خرید ، ارزان ، فله ، نمونه رایگان

پرس و جو

You Might Also Like