تستوسترون

تستوسترون

تستوسترون پروپیونات یک هورمون تستوسترون خالص است. با اتصال استر ، این یک ترشح کنترل شده را ارتقا می بخشد و به فرد اجازه می دهد هورمون کمتری را تزریق کند.
تستوسترون پروپیونات یک هورمون کارآمد برای درمان تستوسترون پایین است.

جزئیات محصول

جزئیات سریع:

نام محصول: تستوسترون پروپیونات

شماره CAS:5:57-85-2

سنجش: 99٪ (دو بار آزمایش شود)

ظاهر: پودر بلوری سفید

محل مبدا: چین

حداقل مقدار سفارش (MOQ): 10 گرم

هزینه حمل و نقل: 45 $ (ارسال رایگان به سفارشات بیش از 800 دلار)

زمان تحویل: 3-10 روز کاری

بسته بندی: بسته بندی ایمن

مزایا: قیمت های پایین تر ، خلوص بالاتر ، تدارکات ایمن تر.

ضرر: زمان تحویل کمی بیشتر. (از آنجا که در چین ساخته شده است)


شرح

تستوسترون prop هورمون تستوسترون خالص است. با اتصال استر ، این یک ترشح کنترل شده را ارتقا می بخشد و به فرد اجازه می دهد هورمون کمتری را تزریق کند.

تستوسترون prop هورمونی کارآمد برای درمان تستوسترون پایین است.

برای ورزشکار خارج از فصل استروئید آنابولیک مهمتر یا سودمندتر از تستوسترون نیست. سطح بالای تستوسترون باعث افزایش چشمگیر در توده عضلانی و قدرت می شود.

نکته مهم در خارج از فصل موفق ، بدست آوردن بافت لاغر و در عین حال به حداقل رساندن چربی بدن تا حد ممکن است. کاربران با استفاده از تستوسترون پرو قادر به دستیابی به این هدف با کارایی بیشتری خواهند بود. سطح بالای تستوسترون باعث افزایش سرعت متابولیک می شود.

همه کسانی که با تستوسترون پروپز می کنند تحمل عضلانی خود را می یابند بسیار افزایش یافته است. آنها به سرعت خسته نمی شوند. آنها همچنین می بینند که میزان کلی بهبود آنها به میزان قابل توجهی بهبود یافته است ، و از طریق بازیابی پیشرفت هایی حاصل می شود.


مقدار مصرف

برای درمان کم تستوسترون ، دوزهای استاندارد تستوسترون تستوسترون 25-50mg در هر تزریق و به طور معمول 2-3 بار در هفته تجویز می شود.

برای ورزشکاران تقویت کننده عملکرد ، 50-50 میلی گرم در هر روز به طور کلی یک دوز مستقل از تستوسترون Prop برای مقابله با سرکوب ناشی از استفاده از استروئیدهای آنابولیک دیگر است. برای یک مزیت آنابولیک واقعی ، دوزها معمولاً از 100mg در هر روز استفاده می کنند.

تستوسترون پروپیل بسته به اهداف مختلف بسته به اهداف استروئیدهای آنابولیک مانند دکا دورابولین ، دیانابول ، مسترون و سایر استروئیدهای آنابولیک مناسب خواهد بود.

buy Testosterone propHot Tags: پروانه تستوسترون ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، خرید ، ارزان ، فله ، نمونه رایگان

پرس و جو

You Might Also Like