قرص های تستوسترون انانتات برای سوزاندن چربی

قرص های تستوسترون انانتات برای سوزاندن چربی

تست E قرص تست E تست مردان E در ساخت و حفظ توده عضلانی کمک می کند. افزایش توده عضلانی در بدن مردان منجر به افزایش پایه در هزینه انرژی در حالت استراحت یا میزان متابولیک در حالت استراحت می شود. تعویض تستوسترون به کاهش سطح لپتین کمک می کند. لپتین هورمونی است که توسط ...

جزئیات محصول

توضیحات قرص E تست کنید

تست E به مردان در ساخت و حفظ توده عضلانی کمک می کند.

افزایش توده عضلانی در بدن مردان منجر به افزایش پایه در هزینه انرژی در حالت استراحت یا میزان متابولیک در حالت استراحت می شود.

تعویض تستوسترون به کاهش سطح لپتین کمک می کند.

لپتین هورمونی است که توسط سلولهای چربی ترشح می شود (مقاومت لپتین نتیجه افزایش وزن است) و بر متابولیسم و ترکیب بدن تأثیر می گذارد.

هر چه سطح لپتین بالاتر کاهش وزن را دشوارتر کند ، افزایش وزن آسان تر می شود.


جدول E جدول ts COA

Testosterone enanthate Tablets COA


جدول E مزایای استفاده از جدول

تست E افزایش توده عضلانی

آزمایش E از دست دادن توده چربی

تست E زمان بهبودی بعد از آسیب های ورزشی بهبود یافته است

تست E سطح انرژی و پایدار را در طول روز افزایش داده است

تست E بهبود روحیه ، کاهش تحریک پذیری و کاهش علائم افسردگی


چرخه جدول E تست

دولت در یک چرخه آزمایش E قرار می گیرد. به طور خاص ، یک دوز به صورت عضلانی تزریق می شود. پزشکان ترجیح می دهند که ضربه را در باسن بگذارند ، اما خود تزریق می تواند در بازو یا ران باشد. چرخه هر یک تا چهار هفته به یک دوز واحد نیاز دارد. این استروئید آنابولیک ترشح کندتر است که برای تکمیل یک چرخه حدود 10 تا 12 هفته نیاز دارد.


ورود به سیستم آزمایش شده چگونگی عملکرد دوز تستوسترون انانتات در طول چرخه چند هفته را بیان می کند. در زیر نحوه انجام یک چرخه 10 هفته ای آمده است:

هفته اول: 200 میلی گرم

هفته 2: 400 میلی گرم

هفته 6-9: 500 میلی گرم

هفته 10: 200 میلی گرم

این تئوری این است که شما به آرامی شروع می کنید تا بدن خود را با راه حل جدید سازگار کنید. سپس به عنوان قله های چرخه قدم می زنید تا ماهیچه ها به سرعت ساخته شده و از چربی ها الهام بگیرید. سرانجام ، شما برای کمک به طفره رفتن کم می کنید. انانتاتور تستوسترون دارای نیمه عمر 4 تا 5 روز است.

تست قرص E برای تست سوزاندن چربی

Buy Testosterone enanthate Tablets for Fat Burning

Hot Tags: قرص تستوسترون enanthate برای چربی سوزی ، چین ، تولید کنندگان ، تهیه کنندگان ، کارخانه ، خرید ، ارزان ، فله ، نمونه رایگان

پرس و جو

You Might Also Like