تستوسترون پودر خام تستوسترون

تستوسترون پودر خام تستوسترون

نام: پودر تستوسترون Enanthate
مترادف: (17β) -17 - [(1-Oxoheptyl) oxy] androst-4-en-3-one، 17β-Hydroxy-4-androsten-3-one 17-enanthate، 4-Androsten-17β-ol-3 -one 17-enanthate ، NSC 17591 ، تستوسترون 17β-heptanoate
شماره CAS: 315-37-7
فرمول تجربی: (یادداشت تپه) C26H40O3
وزن مولکولی: 400.59
شماره EC: 206-253-5
شماره MDL: MFCD00055890

جزئیات محصول

تستوسترون پودر COA پودر خام

Testosterone enanthate raw Powder COA

 

توضیحات پودر خام تستوسترون enanthate

تستوسترون Enanthate یکی از انواع مختلف استروئسترون موجود است. این یک ماده تزریقی با سرعت آهسته ترشح به دلیل استر بزرگتر Enanthate است که به مولکول تستوسترون متصل است. این میزان ترشح و نیمه عمر تستوسترون را نسبت به انتشار کندتر افزایش می دهد. اکثر محصولات تستوسترون که طراحی شده اند محصولات منفردی هستند که حاوی یک فرم استری تک هستند ، بر خلاف محصولات تستوسترون که از ترکیب چندین نوع مختلف استری شده در مایع تشکیل شده است (مانند Sustanon 250). تستوسترون که فاقد استری باشد نیمه عمر بسیار کمی دارد و استفاده از آن بسیار ناخوشایند و غیر عملی است (تعلیق تستوسترون یکی از این محصولات تستوسترون است که از تستوسترون خالص و غیر استری تشکیل شده است و استر پیوندی به ساختار آن ندارد). Enanthate استر نیمه عمر تستوسترون را به مدت 10 روز افزایش می دهد ، و سطح هورمون پلاسما در خون برای مدت زمانی تقریباً 2 - 3 هفته بالا می رود.


تستوسترون طبیعی ترین و ایمن ترین استروئید آنابولیک است که هر فرد می تواند از آن استفاده کند ، و از نظر نحوه استفاده در چرخه ها و برای اهداف و اهداف مختلف ، به راحتی بیشترین و انعطاف پذیر ترین استروئید آنابولیک است.


تستوسترون Enanthate پودر توضیحات استفاده

تزریق عضلانی: معمولاً 50-250mg هر بار ، هر 2-4 هفته. عملکرد جنسی کاهش می یابد ، هر بار 100-400 میلی گرم ، 1-2 بار در روز. بیماری مصرفی ، هر بار 100-200 میلی گرم ، هر 3-4 هفته.


چرخه تستوسترون Enanthate معمولاً از نظر حجم انبوه یا به دست آوردن انبوه است ، اگرچه می تواند به صورت بسیار خاص در چرخه های برش یا کاهش چربی نیز مورد استفاده قرار گیرد. برای به دست آوردن انبوه یا حجیم شدن ، معمولاً تستوسترون Enanthate با دوز بالاتری (معمولاً حداقل 500 میلی گرم در هفته) به کار می رود ، و به دلیل اینکه یک استروئید آنابولیک استر استریکی طولانی در آن است ، نیمه عمر بیشتری در آن به نمایش می گذارد. 7 تا 10 روز و به همین دلیل چرخه تستوسترون انانتیت معمولاً برای دوره های 10 - 12 هفته یا بیشتر انجام می شود.


در هر دو چرخه حجیم و برش ، تستوسترون Enanthate معمولاً با سایر ترکیبات طبیعت جمع می شود که هدف نهایی کاربر (حجیم شدن ، افزایش جمع شدن یا از بین رفتن چربی) را تسهیل می کند.


هشدار در مورد پودر خام تستوسترون enanthate

دوز زیاد یا مصرف طولانی مدت ، باعث احتباس سدیم و ورم در بدن می شود. زنان ممکن است بعد از استفاده علائم مردانگی داشته باشند.


با ما تماس بگیرید

1.برای تماس با ما از طریق ایمیل ما.

2.To مقدار و آدرس پرسیده خود را به ما ارائه دهید.

3. CSR ما سهمیه ، مدت پرداخت ، شماره پیگیری ، روش های تحویل و تاریخ رسیدن تخمین زده شده (ETA) را برای شما فراهم می کند.

4. پرداخت انجام شده و کالا در 12 ساعت ارسال می شود.

5.خوب دریافت و اظهار نظر.

Buy Testosterone enanthate raw Powder

Hot Tags: پودر تستوسترون enanthate خام ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، خرید ، ارزان ، فله ، نمونه رایگان

پرس و جو

You Might Also Like