پودر تستوسترون cypionate برای سوزاندن چربی

پودر تستوسترون cypionate برای سوزاندن چربی

نام محصول: تستوسترون cypionate
CAS: 58-20-8
خلوص: 99.2٪
ظاهر: پودر کریستالی سفید یا سفید رنگ
قیمت: مذاکره
کیفیت: خلوص بالا (بعد از 2 بازرسی دقیق)
قابلیت تامین: 2000 کیلوگرم / ماه
شرایط پرداخت: انتقال بانکی ؛ بیت کوین ؛ وسترن یونیون ؛ MoneyGram
حداقل سفارش: 10 گرم
هزینه حمل و نقل: 45 $ (ارسال رایگان به سفارشات بیش از 800 دلار)

جزئیات محصول

اطلاعات اولیه:

نام محصول: تستوسترون cypionate

CAS: 58-20-8

MF: C27H40O3

MW: 412.6

بسته بندی: کیسه 1 کیلوگرم / فویل

خلوص: 99.2٪

ظاهر: پودر کریستالی سفید یا سفید رنگ


تستوسترون cypionate COA

Testosterone cypionate COA


توضیحات cypionate تستوسترون

تستوسترون cypionate ترکیبی از تستوسترون تزریقی مبتنی بر روغن آرام است که به طور معمول برای درمان کم کاری قند خون تجویز می شود - سطح تستوسترون پایین و علائم مرتبط با آن در مردان.


چگونه می توان از تزریق سیپیونات تستوسترون بیشترین بهره را برد؟

من می دانم که باید این موارد را اغلب به خاطر بسپارم ، بنابراین می خواستم لحظه ای را در اینجا توضیح دهم تا توضیح دهم که چگونه این استرها در جریان خون کار می کنند و چرا ممکن است در هنگام تجربه کمتر اثر "مورد نظر" و بیشتر از "اثر جانبی" را داشته باشید. با استفاده از این داروها تستوسترون Enanthate و Cypionate و تا حدی Sustenon 10 روز عمر دارند یا بیشتر ، اما شما باید بفهمید که دقیقاً به چه معنی است.


بعد از تزریق تستوسترون cypionate ، حلالیت خون در 2 روز آینده به اوج خود می رسد. طی 8 روز آینده ، حلالیت آنها به تدریج کاهش می یابد.


می بینید که بعد از یک روز سطح تستوسترون به میزان قابل توجهی در بدن بالا رفته است ، اکنون این دقیقاً همان چیزی است که ما می خواهیم! همانطور که شما در 2-3 روز آینده نگاه می کنید سطح خون نیز بالا می رود ، اما بعد از روز 4-5 شروع به کاهش سریع می کند. من می دانم که بسیاری از بچه ها هفته ای 1 برابر از راحتی استفاده نمی کنند ، اما این باعث خنثی شدن سود آنها می شود و باعث ایجاد عوارض جانبی بیشتر می شود. هنگامی که سطح تست شما پایین و بالا می رود ، هر هفته به پشت و عقب می روید ، عوارض جانبی ایجاد می کنید ، به این دلیل که در نیمی از زمانی که می توانستید سطح تستوسترون را بالا بیاورید ، از دست ندیدید! بدن شما در مرحله ثابت است و می فهمید که آیا باید آزمایش طبیعی خود را مجدداً انجام داده و تست آزمایش مصنوعی را تزریق کنید ، به علاوه سطح استروژن خود را نیز دارید که از تزریقات بالا می رود ، سپس سطح تست شما کاهش می یابد. بعد از 4 روز اما استروژن هنوز بالا می رود. این یک فضای ایده آل برای رشد نیست.


روش ایده آل برای دوز تستوسترون شما چیست؟

با پاسخ داده می توانید بدانید که بعد از روز 4 غلظت خون خیلی زیاد شروع می شود. به منظور حفظ غلظت خون بالا می خواهید هر 3-4 روز یکبار تزریق کنید. من دیده ام که خیلی از بچه ها شروع به انجام این کار می کنند و با لبخندی عظیم و 10 پوند عضله دیگر روی قاب آنها به من باز می گردند. بله ، این بدان معناست که بیشتر تزریقات را تقسیم می کنید ، اما در بالا نگه داشتن سطح خون و افزایش منافع شما بسیار موثر خواهد بود.


ایده آل تستوسترون ورودی. و Cyp باید مانند این دوز داده شود. اگر از Test Prop استفاده کرده اید ، می خواهید هر 2-3 روز یکبار تزریق کنید.


داروهای دیگر مانند دکا و Eq. نیمی از عمر بیشتری دارند و به تکرار تزریق نیاز ندارند.


استفاده بهتر از cypionate تستوسترون بر اساس چرخه زندگی آنها. امیدوارم پیشنهادات من برای شما مفید باشد.

buy Testosterone cypionate powder for Fat Burning

Hot Tags: پودر تستوسترون cypionate برای چربی سوزی ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، خرید ، ارزان ، فله ، نمونه رایگان

پرس و جو

You Might Also Like