تستوسترون مخلوط Sustanon 250

تستوسترون مخلوط Sustanon 250

Sustanon-250 به ترکیبی از 4 تستوسترون مبتنی بر استر متغیر اشاره دارد که هرکدام نیمه عمر متفاوت دارند و در دوزهای مختلف با هم مخلوط می شوند. مخلوط کل ، که به ما 250 میلی گرم در هر میلی لیتر می دهد.
تستوسترون-پروپیونات 30mg
تستوسترون-فنیل پروپیونات 60 میلی گرم
تستوسترون-ایزوكاپروات 60 میلی گرم
تستوسترون- دكانات 100mg

جزئیات محصول

جزئیات سریع

مخلوط تست Sustanon 250

پارامتر اساسی

نام محصول: Sustanon 250

نام مستعار: مخلوط تست (Sustanon)؛ Sustanon 250؛ Omnadren؛ Test 250؛ Testosterone sustanon 250؛ تستوسترون مخلوط شده است

مواد اصلی: پروپیونات تست ، فنیل پروپیونات تست ، آزمایش ایزوكپات ، تست دكانات

میزان خلوص: 3: 6: 6: 10

سنجش: 99٪

ظاهر: پودر بلوری سفید

فضای ذخیره سازی: دمای اتاق بیش از 20 درجه سانتیگراد تا آگلومره یا 30 درجه سانتیگراد در داخل مایع قرار می گیرد.

طریقه استفاده: این استرها Sustanon را به یکی از طولانی ترین ترکیبات استروئیدی موجود در روز تبدیل می کنند. این یک ترکیب ایده آل برای ایجاد اندازه و افزایش قدرت عضلات است.

شرح

Sustanon 250 از تستوسترون پروپیونات ، تستوسترون فنیل پروپیونات ، تستوسترون ایزوكوپروات و تستوسترون- دكانات در مقادیر بسیار خاص از هر كدام از یك ترکیب 250 میلی گرم در میلی لیتر / میلی لیتر تستوسترون تشکیل شده است. 100mg

با توجه به ماهیت Sustanon 250 به عنوان یک تستوسترون خالص Sustanon 250 ، نیتروژن و سنتز کلی پروتئین و همچنین باعث افزایش تعداد گلبول های قرمز ، همه خصوصیات بسیار مهم و ذاتی در مورد فعالیت آنابولیک کل را افزایش می دهد.

Sustanon 250 ترکیبی از تستوسترون محبوب است و بدون شک محبوب ترین و شناخته شده ترین ترکیبی است که تاکنون ساخته شده است. این امر به فرد امکان می دهد سطح خون پایدار هورمون تستوسترون را با یک برنامه تزریق نادر در حالی که همزمان فواید سریع عمل می کند ، حفظ کند.

صفات اختصاصی Sustanon 250 در این گروه عبارتند از: سنتز پروتئین پیشرفته ، افزایش احتباس نیتروژن ، افزایش تعداد گلبول های قرمز و مهار هورمون های گلوکوکورتیکوئید.

به عنوان یک هورمون تستوسترون ، Sustanon 250 برای درمان تستوسترون کم مناسب است.

مقدار مصرف

250 میلی گرم در هفته

در سطح مصرف 250 میلی گرم در هفته ، Sustanon اساساً سطح بالایی از درمان جایگزینی تستوسترون را ارائه می دهد. افراد مبتلا به تستوسترون پایین ممکن است بهبود قابل توجهی را مشاهده کنند ، اما بسیاری از افراد مبتلا به تستوسترون طبیعی میانه طبیعی یا بالا ، اثر اضافه شده کمی در این سطح دوز مشاهده می کنند. با این حال ، Sustanon سرکوب کننده هیپوتالاموس و هیپوفیز در این دوز است و تولید تستوسترون طبیعی را تا حد زیادی متوقف می کند. بنابراین ، این دوز از مزایای اکثر چرخه های استروئیدی نسبتاً کمی برخوردار است ، اما اثر جانبی جانبی تولید تستوسترون سرکوب شده را به اشتراک می گذارد.


500mg در هفته

500 میلی گرم در هفته یک مقدار حداقل دوز برای اکثر افراد برای دیدن نتایج خوب است. در این دوز ، دستاوردها به طور معمول برای یک چرخه اول مناسب هستند و غالباً هیچ داروی کمکی برای کنترل استروژن لازم نیست. اما در بسیاری از موارد ، کنترل استروژن در حال حاضر مطلوب است.


750mg در هفته

مرحله بعد از 750 میلی گرم در هفته افزایش قابل توجهی در افزایش سود ایجاد می کند و اگر استروژن کنترل شود ، عوارض جانبی به طور کلی تفاوت چندانی با 500 میلی گرم در هفته ندارند.


1000mg در هفته

دوز 1000 میلی گرم در هفته به طور کلی برای مصرف متوسط و حتی بسیاری از کاربران پیشرفته کافی است. در بعضی موارد حتی بیشتر از این مورد استفاده می شود. با این حال ، این به طور کلی لازم نیست ، مگر اینکه نتایج به یک فلات در حال حاضر در سطح 1 گرم در هفته رسیده باشد.

buy  Testosterone Blend Sustanon 250

Hot Tags: مخلوط تستوسترون sustanon 250 ، چین ، تولید کنندگان ، تهیه کنندگان ، کارخانه ، خرید ، ارزان ، فله ، نمونه رایگان

پرس و جو

You Might Also Like