پودر استروئید خام Sustanon

پودر استروئید خام Sustanon

Sustanon 250 ترکیبی مصنوعی از چهار استر تستوسترون با میزان آزاد سازی متفاوت در بدن انسان است.
تفکیک دقیق:
تستوسترون پروپیونات ، 30 میلی گرم
فنیل پروپیونات ، 60 میلی گرم
ایزوكاپروات ، 60 میلی گرم
جوشانده ، 100 میلی گرم

جزئیات محصول

جزئیات سریع

نام محصول: Sustanon 250

سنجش: 99٪ (دو بار آزمایش شود)

ظاهر: پودر بلوری سفید

محل مبدا: چین

حداقل مقدار سفارش (MOQ): 10 گرم

هزینه حمل و نقل: 45 $ (ارسال رایگان به سفارشات بیش از 800 دلار)

زمان تحویل: 3-10 روز کاری

بسته بندی: بسته بندی ایمن

مزایا: قیمت های پایین تر ، خلوص بالاتر ، تدارکات ایمن تر.


شرح

همانطور که قبلاً گفته شد ، توسعه اولیه قصد Sustanon توسط داروهای ارگانون برای کاربردهای پزشکی مورد استفاده قرار گرفت. این عمدتاً در روشهای جایگزینی تستوسترون بود. در موارد عادی ، تستوسترون یک هورمون طبیعی است که به آن آندروژن گفته می شود. در بدن نرها توسط بیضه ها تولید می شود. بزرگترین تفاوت بین Enanthate تست و Cipionate تست

Sustanon برای درمان افرادی که میزان تستوسترون پایین دارند تشخیص داده می شود. این روش درمانی در فرآیندی انجام می شود که به آن درمانی جایگزین تستوسترون گفته می شود. وضعیت پایین بودن تستوسترون ممکن است باعث ایجاد مشکلات بسیاری از جمله رشد معامله شده ، رشد ضعیف اندامهای جنسی و عدم وجود موهای بدن از دیگر شرایط شود.


درمان Sustanon 250 منجر به افزایش سطح تستوسترون کل در پلاسمای خون می شود. در طی 21 روز پس از تجویز دوز ، سطح پایین تستوسترون ، آندرواستندیون ، دی هیدروتستوسترون و استرادیول قادر به بازگشت به یک حد طبیعی هستند. این درمان همچنین در ترمیم هورمون تحریک کننده فولیکول (FSH) و هورمون لوتئین کننده (LH) کمک می کند.


مردم همچنین برای ترمیم میل جنسی خود از این استروئید استفاده می کنند. این عملکردهای جنسی مردان را افزایش می دهد و از این رو ارزش زندگی را افزایش می دهد. این بیماری با ایجاد چنین بافت های تولید مثلی مانند اندام جنسی مرد ، آزمایش وزیکول منی و همچنین اپیدیدیم پروستات همراه است. همچنین از این دارو استفاده می شود زیرا به افزایش میزان تولید اسپرم و همچنین رانندگی جنسی کمک می کند.


این استروئید ممکن است برای افرادی که معالجه مانند سرطان بیضه را نیز طی کرده اند ، تجویز شود و در آن بیضه از نظر جراحی برداشته شود. این منجر به ریزش سریع سطح تستوسترون در جریان خون می شود. بیماریهای دیگری مانند انسداد یا هیپوگنادیسم نیز ممکن است باعث افت سطح تستوسترون شود. این ممکن است منجر به شرایطی مانند اختلال نعوظ ، استخوان های هفته ، نوسانات خلقی ، خستگی ، کاهش رانندگی جنسی و ناباروری در بین دیگران شود. این شرایط را می توان از طریق تست جایگزینی تستوسترون با استفاده از Sustanon 250 تسکین داد.


در صورت درمان با Sustanon 250 ، افراد با سطح تستوسترون پایین می توانند برخی از نتایج زیر را بدست آورند:


دوری از مه مغزی

کاهش افسردگی

با انرژی بیشتری کسب کنید

احساس بهتر و سالم تری داشته باشید

کاهش خستگی و خستگی.

همچنین می تواند به افزایش میزان سنتز پروتئین کمک کند بنابراین می توان عضلات را بدون لزوماً چربی زیاد بدست آورد. افزایش سرعت سنتز پروتئین همچنین در ترمیم عضلات کمک می کند.


Sustanon در زیر دسته استروئیدهای آنابولیک قرار می گیرد ، از این رو محبوبیت آن در جوامع بدن سازی است. این است که تا حد زیادی برای نتایج سریع آن استفاده می شود کمک به بدنسازان در مدت زمان بسیار کوتاه وضعیت بدن آنابولیک دریافت کنید. همچنین با سرکوب هورمون استرس موسوم به کورتیزول که وظیفه از دست دادن ماهیچه ها و افزایش وزن دارد ، همراه است.


این محصول همچنین تمرینات را بسیار آسان می کند. این امر به این دلیل است که توانایی افزایش تعداد گلبول های قرمز را دارد. این امر به افزایش میزان اکسیژن خون و در نتیجه تمرین بهتر به دلیل کاهش میزان خستگی کمک می کند. این استروئید در حفظ نیتروژن کمک می کند. نیتروژن همچنین در فرآیند عضله سازی بسیار مفید است.


Sustanon 250 همچنین توسط ورزشکارانی همچون ورزشکاران و همچنین فوتبالیست ها برای بهبود عملکرد خود استفاده می شود. بیشتر ورزشکاران از این امر استفاده می کنند زیرا این امر باعث افزایش پرخاشگری و استقامت می شود.

buy Sustanon Steroid Powder

Hot Tags: پودر استروئید خام sustanon ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، خرید ، ارزان ، فله ، نمونه رایگان

پرس و جو

You Might Also Like