Sustanon 300mg / ml استروئید

Sustanon 300mg / ml استروئید

در طول آزمایش ، Sustanon 250 می تواند در طی یک دوره 2-3 ماهه تشخیص داده شود و تقریباً 2-3 هفته عمر فعال داشته باشد. استفاده از این استروئید همچنین با رشد و نگهداری از بافتهای تولید مثل مانند پروستات ، اپیدیدیم ، وزیکول منی ، بیضه و اندام جنسی مردانه حتی در دوزهای پایین همراه است. ورزشکاران و بدنسازان از Sustanon 250 استفاده می کنند زیرا ظرفیت حمل اکسیژن بدن را بهبود می بخشد و باعث تقویت عملکرد عضلات ، اندازه عضلات ، قدرت ، عملکرد ، استقامت و تولید گلبول های قرمز می شود.

جزئیات محصول

جزئیات سریع

نام محصول: Sustanon 250

سنجش: 99٪ (دو بار آزمایش شود)

ظاهر: پودر بلوری سفید

محل مبدا: چین

حداقل مقدار سفارش (MOQ): 10 گرم

هزینه حمل و نقل: 45 $ (ارسال رایگان به سفارشات بیش از 800 دلار)

زمان تحویل: 3-10 روز کاری

بسته بندی: بسته بندی ایمن

مزایا: قیمت های پایین تر ، خلوص بالاتر ، تدارکات ایمن تر.


چرخه

اگر تازه وارد استروئیدها هستید ، ایده خوبی است که در ابتدا چیزها را ساده نگه دارید. با این حال ، برای کسانی که تازه وارد بازی نیستند ، چرخه استروئیدی همان چیزی است که شما از آنها ساخته اید. و آنچه شما از چرخه خارج می شوید همان چیزی است که شما در آن قرار می دهید (نه تنها با استروئید بلکه با رژیم و آموزش).


Sustanon-250 در خارج از فصل یا برای افرادی که برنامه ریزی چرخه حجمی دارند ، انتخاب بسیار مناسبی است. وقتی سطح تستوسترون زیاد باشد ، عضلات بدن توانایی رشد بیشتری دارند. به خاطر داشته باشید که ماهیچه ها در طی چرخه حجیم شدن با استروئیدها به تنهایی رشد نخواهند کرد. ما باید در این مرحله بدن را تغذیه کرده و کالری بیشتری مصرف کنیم تا از چرخه استروئید بیشترین بهره را ببرید. Sustanon-250 به دست آوردن توده بدون چربی و همچنین به سرعت بخشیدن به سوخت و ساز بدن کمک می کند تا در هنگام ساختن عضلات بتوانیم چربی سوزی کنیم. اگر افراد تمیز نخورند و به طور مداوم کار نکنند ، برخی از افراد نسبت به سایر افراد بدن بدن بیشتری کسب می کنند. استروئیدها قرص یا تزریق معجزه آسایی نیستند. شما باید بخشی از کار خود را نیز انجام دهید. بدنسازان و ورزشکاران به احتمال زیاد Sustanon-250 را با سایر استروئیدها در هنگام حجامت یا در خارج از فصل جمع می کنند. برخی از متداول ترین استروئیدها برای پشته کردن Sustanon-250 همراه با Dianabol ، Anadrol Deca-Durabolin و / یا Primobolan هستند. این به میزان تجربه کاربر بستگی دارد و اینکه وی به خوبی چگونه استروئیدهای گرفته شده در طول هر چرخه را تحمل می کند ، بستگی دارد. افراد می توانند هنگام استفاده از Sustanon-250 در چرخه فله ، انتظار داشته باشند که اندازه خود را تغییر دهند. بعضی از آنها 10 پوند یا بیشتر خواهند گذاشت. از آنجا که این استروئید باعث حفظ آب می شود ، پس از پایان چرخه با این استروئید مقداری اندازه (آب) از بین می رود.


وقتی زمان برنامه ریزی یک چرخه برش است ، اضافه کردن Sustanon-250 به پشته شما نیز می تواند مفید باشد. نه تنها سطح بالای تستوسترون در طی چرخه حجیم به شما کمک می کند ، بلکه در طول چرخه برش نیز به شما کمک می کند. از آنجا که این استروئید بسیار قدرتمند است ، به شما در محافظت از بافت عضلانی لاغر که در طول خارج از فصل به دست آورده اید کمک می کند. هنگام برش ، ما به طور طبیعی کالری کمتری مصرف می کنیم که منجر به نیاز بدن بیشتر و انرژی بیشتری به بدن می شود. در بعضی مواقع ، عضله ای که بدست می آید هنگام بریدن می توان از دست داد اما با استفاده از Sustanon-250 بدن را مجبور می کنیم چربی را بسوزانیم ، نه بافت ماهیچه ای. سطح بالای تستوسترون از تزریق Sustanon-250 باعث نمی شود بدن به عضلات شما وارد شود. بدنسازانی که در مرحله برش از این استروئید استفاده می کنند می دانند که می توانند در هنگام حجیم کردن ، مقدار کمتری از Sustanon-250 را تزریق کنند. فاکتور دیگری که باید در نظر بگیریم این است که سایر استروئیدهای آنابولیک برای جدا شدن با Sustanon-250 هنگام برش چیست. کاربران می توانند هنگام برش Sustanon-250 را با Winstrol ، Trenbolone ، Turinabol و / یا Anavar جمع کنند. هر چرخه با توجه به هدف فرد و نحوه تحمل استروئیدها برنامه ریزی شده است. یکی دیگر از مزایای استفاده از Sustanon-250 در طی چرخه برش توانایی استروئید در کمک به بهبودی بدن و همچنین قدرت و تقویت انرژی است. فراموش نکنید ، وقتی کالری را کم می کنیم و هنوز تمرین می کنیم ، بدن ما سریعتر از آنکه کالری بیشتری مصرف کنیم ، دچار خستگی می شویم. شما مطمئناً قادر خواهید بود ضمن تزریق این استروئید ، تمرین خود را تحت فشار قرار دهید.

buy Sustanon 300mgml Steroid

Hot Tags: sustanon 300mg / ml استروئید ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، خرید ، ارزان ، فله ، نمونه رایگان

پرس و جو

You Might Also Like