ساختمان ماهیچه ای Sustanon 300

ساختمان ماهیچه ای Sustanon 300

تا بالاترین درجه ، شناخته شده ترین دسته کوچک وزن تستوسترون در این سیاره در این لحظه ، Sustanon یک مزیت مشخص در تیم های بدن سازی و تستوسترون است.
در حالی که قسمت عمده ترکیبات تستوسترون به طور کلی اجزای استر منفرد است ، Sustanon 250 از چهار استر مجزا تشکیل شده است. هر یک از این چهار استر مجزا در یک کالبد تستوسترون منبع انفرادی ادغام می شوند و این جایی است که بیشتر مزایای ارائه شده توسط این ترتیب احتمالاً مهمترین عامل می شود.

جزئیات محصول

جزئیات سریع

نام محصول: Sustanon 250

سنجش: 99٪ (دو بار آزمایش شود)

ظاهر: پودر بلوری سفید

محل مبدا: چین

حداقل مقدار سفارش (MOQ): 10 گرم

هزینه حمل و نقل: 45 $ (ارسال رایگان به سفارشات بیش از 800 دلار)

زمان تحویل: 3-10 روز کاری

بسته بندی: بسته بندی ایمن

مزایا: قیمت های پایین تر ، خلوص بالاتر ، تدارکات ایمن تر.


شرح

Sustanon ترکیبی از چهار مولکول تستوسترون مختلف است که از استرهای مختلف تشکیل شده است. اینها تستوسترون پروپیونات ، تستوسترون فنیل پروپیونات ، تستوسترون ایزوكپروات و تستوسترون دكانات هستند. هر یک از آنها با هم ترکیب می شوند تا نتایج سریع و طولانی پایدار داشته باشند. با این حال ، برای دستیابی به این نتایج ، این استرها باید با روشی بسیار دقیق ترکیب شوند. حتی اگر یک استر از تعادل خارج شود ، دیگر نمی توانید از مزایای دوز چرخه Sustanon 250 استفاده کنید.


فرمولاسیون تزریق Sustanon 250

30 میلی گرم در میلی لیتر تست پروپیونات

60 میلی گرم در میلی لیتر تست فنیل پروپیونات

60 میلی گرم در میلی لیتر تست Isocaproate

100 میلی گرم در میلی لیتر تست دکانوات


مقدار مصرف

مربیان بدن سازی که با اهداف Sustanon-250 برای اهداف تقویت عملکرد چرخه مصرف می کنند ، معمولاً در هفته دوزهای 250-1000mg تزریق می کنند. این امر در افراد مختلف متفاوت خواهد بود و به طول چرخه بستگی دارد و چه استروئیدهای دیگر (خوراکی و تزریقی) در آنها پشته می شوند. نقطه شیرین یا شماره جادویی برای بسیاری از کاربران 500mg در هفته است زیرا آنها مزایایی دریافت می کنند و نتایج این دوز را مشاهده می کنند. کسانی که مدت طولانی است که از استروئیدها استفاده می کنند و به بدن و زمان خود پول اختصاص داده اند ، از دوزهای بالاتری استفاده می کنند و قادر خواهند بود این استروئید را به خوبی تحمل کنند. به عنوان یک قاعده کلی ، هرچه دوز بیشتر باشد ، احتمال اینکه عوارض جانبی منفی را تجربه کنید ، بیشتر خواهید شد. در صورت بروز عوارض جانبی برخی از داروهای خود را کاهش می دهند ، برخی دیگر مصرف Sustanon-250 را به طور کامل متوقف می کنند و برخی دیگر به دلیل تمایل به کنار آمدن با آن مقابله می کنند. از نظر اینکه چند بار برای تزریق Sustanon-250 تزریق می شود ، این استروئید باید یک بار یا دو بار در هفته تزریق شود.


چرخه

مدت زمان برای هر چرخه استروئیدی مشخص اغلب به فرد ، اهداف وی ، نوع چرخه (حجیم یا برش) و آنچه استروئیدهای دیگر با Sustanon-250 جمع می شوند بستگی دارد. به طور معمول ، کاربران حداقل 8 هفته این استروئید را چرخه خود قرار می دهند. برخی از بدنسازان و ورزشکاران دوره های بین ده تا دوازده هفته را طی می کنند و حتی عده ای نیز هستند که برای دوره های طولانی تر یک چرخه را اجرا می کنند ، اما توصیه نمی شود. یک مفهوم برای درک این است که شما باید زمان بدن خود را قادر به بهبودی بین چرخه ها و اجرای مناسب پس از چرخه درمانی (PCT) کنید. اجرای چرخه های طولانی تر هر استروئید یا ترکیبی از استروئیدها همیشه به شما بزرگتر و قوی تر نمی شود. عوارض جانبی را هنگام برنامه ریزی برای چرخه بعدی خود در نظر بگیرید. بسته به اینکه چه تأثیرات منفی آن شدید باشد ، ممکن است شما بخواهید قبل از تصمیم گیری برای گرفتن مدت زمان طولانی ، تحقیق خود را انجام دهید. بدن خود را ارزیابی کرده و از تغییراتی که در طی چرخه حجیم یا برش ایجاد شده است ، پیگیری کنید. شما می توانید تمام آنچه را می خواهید بخوانید و از هرکدام از دوستان خود برای مشاوره بخواهید ، اما ما به شما تضمین می کنیم که پاسخ های متفاوتی از هر شخص دریافت خواهید کرد. آنچه انجام می دهند را انجام ندهید ، کاری را که باید برای خودتان انجام دهید انجام دهید.

buy Sustanon 300 Muscle building

Hot Tags: sustanon 300 عضله سازی ، چین ، تولید کنندگان ، عرضه کنندگان ، کارخانه ، خرید ، ارزان ، فله ، نمونه رایگان

پرس و جو

You Might Also Like