Sustanon 250mg / ml

Sustanon 250mg / ml

Sustanon 250 یک استروئید آنابولیک است که معمولاً توسط بدنسازان ، وزنه برداران و علاقه مندان به ورزش استفاده می شود که می خواهند رشد و نمو عضلات را تسریع کنند ، سطح تستوسترون را افزایش دهند و میل جنسی را تقویت کنند.
اما این چیه؟ آیا این امن است؟ توصیه های دوز و عوارض جانبی احتمالی چیست؟
قبل از مصرف هر نوع تستوسترون اعم از Omnadren یا تستوسترون استات ، بدانید که چگونه بر بدن تأثیر می گذارد.

جزئیات محصول

جزئیات سریع

نام محصول: Sustanon 250

سنجش: 99٪ (دو بار آزمایش شود)

ظاهر: پودر بلوری سفید

محل مبدا: چین

حداقل مقدار سفارش (MOQ): 10 گرم

هزینه حمل و نقل: 45 $ (ارسال رایگان به سفارشات بیش از 800 دلار)

زمان تحویل: 3-10 روز کاری

بسته بندی: بسته بندی ایمن

مزایا: قیمت های پایین تر ، خلوص بالاتر ، تدارکات ایمن تر.


شرح

Sustanon 250 یکی از استروئیدهایی است که بسیار محبوب است و در زمینه پزشکی و همچنین در بدن سازی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. در اکثر موارد برای معالجه مردان با سطح تستوسترون پایین تر برای بهبود سلامت مردان استفاده می شود. تقویت تستوسترون نرمال بودن و سلامت مردان را بازیابی می کند. این محصول همچنین در جوامع بدن سازی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. این به دلیل نتایج عالی که در کمک به بدنسازان برای بدست آوردن سریع و سریع عضلات وجود دارد ، محبوب است.

نام Sustanon 250 معمولاً یک نام تجاری برای آزمایش است. این محصول شامل چهار استر تست یعنی پروپیونات ، فنیل پروپیونات ، ایزوكاپروات و دكانات است. هدف از مخلوط کردن استرها در Sustanon افزایش اثربخشی آن و افزایش پایداری تست سرم بود. بنابراین با وجود چنین مخلوطی از استرها ، Sustanon 250 یکی از بهترین آزمایش های موجود در دسترس است. این محصول حاوی استرهای بلند و کوتاه است و بنابراین می تواند در بدن طولانی تر بماند.


محصول ترکیبی از چهار استر تست است. این استرها نسبت های مختلفی از تست دارند که می توانند حداکثر 250 میلی گرم آزمایش داشته باشند ، و این محصول را به 250 عدد به نام خود Sustanon 250 می دهد. این استرها ترکیبات فعال موجود در محصول هستند. نسبت آنها به شرح زیر است:

تست 100 میلی گرم دكانات

تست Propionate 30mg

تست Isocaproate 60mg

60mg فنیل پروپینات تست کنید

buy Sustanon 250mgml SUS 250

Hot Tags: sustanon 250mg / ml ، چین ، تولید کنندگان ، تهیه کنندگان ، کارخانه ، خرید ، ارزان ، فله ، نمونه رایگان

پرس و جو

You Might Also Like