Sustanon 250 تستوسترون مخلوط شده است

Sustanon 250 تستوسترون مخلوط شده است

تستوسترون شاید یکی از محبوب ترین ترکیبات آنابولیک در گردش در بازار آنابولیک امروزی باشد.
این ماده آلی برای اولین بار در سال 1935 به صورت ترکیبی ظاهر شد و از آن زمان تاکنون جزء اصلی و پزشکی و جوامع زیبایی شناسی و ورزشی باقی مانده است.
بسیاری از تغییرات مولکول تستوسترون "پایه" در این سالها فرموله شده است ، اما شاید بهترین آن که از همه آنها شناخته شده است ، قادر متعال Sustanon 250 است.

جزئیات محصول

جزئیات سریع

نام محصول: Sustanon 250

سنجش: 99٪ (دو بار آزمایش شود)

ظاهر: پودر بلوری سفید

محل مبدا: چین

حداقل مقدار سفارش (MOQ): 10 گرم

هزینه حمل و نقل: 45 $ (ارسال رایگان به سفارشات بیش از 800 دلار)

زمان تحویل: 3-10 روز کاری

بسته بندی: بسته بندی ایمن

مزایا: قیمت های پایین تر ، خلوص بالاتر ، تدارکات ایمن تر.

شرح

Sustanon 250 ترکیبی از چهار استر تستوسترون مختلف است ، که همگی بارهای هضم منحصر به فرد و از سرعت سریع تا کند دارند.

معنای این نظریه به این معنی است که این ترکیب با روشی سریع وارد سیستم خواهد شد و انتشار آن در یک بازه زمانی طولانی پایدار خواهد بود. برای فهمیدن چگونگی عملکرد این ترکیب تستوسترون در بدن انسان ، باید به راحتی بدانیم که چگونه تستوسترون خودش کار می کند ، به ویژه در رابطه با تأثیر آن بر متابولیسم آنابولیک.

تستوسترون نوعی آندروژن است و توسط سلولهای لیدیگ در بیضه ها تولید می شود. آندروژن ها به عنوان هورمون های "مرد" شناخته می شوند ، و آنها مسئول توسعه همه چیز در قاب مرد هستند که به او تبدیل می شوند. این شامل همه چیز از رشد عضلانی گرفته تا موهای بدن ، موهای صورت و عملکرد جنسی است. تستوسترون بطور خاص یکی از هورمون ها (آندروژن ها) است که به طور مستقیم "مسئول" رشد عضلات است.


کاربرد

تستوسترون سودانون شاید به هیچ وجه نیاز به مقدمه نداشته باشد ، زیرا کاملاً صریحاً یکی از محبوب ترین ترکیب های آنابولیک امروزی است که در بازار آنابولیک در گردش است.

از بین تمام استرهایی که در ساخت فرمول سودانون پیش می روند ، پروپیونات کوتاهترین عملکرد همه آنها است. تقریباً سه تا چهار روز در سیستم دوام می آورد و تنها پس از 24 ساعت شروع به فعالیت می کند.

این بدان معنی است که کاربران می توانند از عمل "فوری" بهره مند شوند - آنها احساس می کنند هورمونی که در سیستم خود کار می کند (این امر از طریق سطح انرژی پیشرفته ، رانندگی جنسی و قدرت تولید در درجه اول قابل مشاهده خواهد بود) ، که می تواند بسیار از حمایت روانی برخوردار باشد. چشم انداز.

به عنوان یک نتیجه از گنجاندن آن ، ما یک "پیشتاز" مؤثر برای بنیادگذاری هورمونهای اولیه داریم که بعداً توسط انواع استر با عملکرد طولانی تر ایجاد می شوند. این یکی از اصلی ترین دلایلی است که چرا sustanon قادر است به طور کلی چنین تستریون "قطره ای" تغذیه شده تستوسترون را به طور کلی تأمین کند - از لحظه ورود به سیستم ، بدن را در دست می گیرد و حضور خود را در کل دو هفته خود حفظ می کند. زندگی

Sustanon 250 Testosterone mixed 1

Hot Tags: sustanon 250 تستوسترون مخلوط ، چین ، تولید کنندگان ، تهیه کنندگان ، کارخانه ، خرید ، ارزان ، فله ، نمونه رایگان

پرس و جو

You Might Also Like