Sustanon 250 SUS 250

Sustanon 250 SUS 250

Sustanon 250 ترکیبی مصنوعی از چهار استر تستوسترون است که میزان ترشح آن در بدن انسان متفاوت است. تستوسترون هورمونی قدرتمند است که در ابتدا برای درمان هیپوگنادیسم یا سطح مزمن پایین تستوسترون در مردان طراحی شده است که در باروری ، میل جنسی ، رشد عضلات و رشد ، خصوصیات جنسی مردان ثانویه ، و حتی احساسات.

جزئیات محصول

جزئیات سریع

نام محصول: Sustanon 250

سنجش: 99٪ (دو بار آزمایش شود)

ظاهر: پودر بلوری سفید

محل مبدا: چین

حداقل مقدار سفارش (MOQ): 10 گرم

هزینه حمل و نقل: 45 $ (ارسال رایگان به سفارشات بیش از 800 دلار)

زمان تحویل: 3-10 روز کاری

بسته بندی: بسته بندی ایمن

مزایا: قیمت های پایین تر ، خلوص بالاتر ، تدارکات ایمن تر


شرح

همانطور که قبلاً ذکر شد ، استروئید Sustanon 250 در ابتدا برای اهداف پزشکی تولید می شد. این مخصوصاً برای معالجه مردان با کمبود تستوسترون بود. دوز استاندارد Sustanon 250 استاندارد به عنوان 250mg پس از هر سه هفته اجرا شد. با نیمه عمر متفاوت استرهای ترکیبی در دوز ، مقدار تجویز تستوسترون در 24-48 ساعت اول دوز شروع می شود. آزاد شدن تستوسترون بعد از 21 روز شروع به کاهش می کند ، و این در شرایطی است که دوز بعدی تجویز می شود. بیشتر دوزهای این محصول با تزریق انجام می شود. تزریقات عمیقاً در عضلات صورت می گیرد. چنین عضلات شامل پا ، باسن و بازوی فوقانی است.


دوز برای Sustanon 250 ، با این حال ، سه دسته از کاربران Sustanon وجود دارد و بنابراین هر دسته دوزهای خاص خود را دارند. این دسته ها شامل مبتدیان ، متوسط و همچنین کاربران پیشرفته می شوند. مبتدیان معمولاً دوز مصرفی بین 300-500mg در هفته دارند. تمام دوزهای تستوسترون با Sustanon با دوز به عنوان دوز استاندارد مبتدی شروع می شود. این مقدار دوز برای به دست آوردن نتایج کافی حتی با کمترین محدوده کافی است.


دوز متوسط برای مصرف کنندگان متوسط Sustanon بین 500 میلی گرم تا 700 میلی گرم Sustanon 250 در هفته است. کاربران پیشرفته Sustanon همچنین ممکن است سودهای بالای Sustanon 250 را با همان دوز متوسط دریافت کنند. دلیل این امر این است که ، در این سطح ، بیشتر کاربران در حال استندآپ Sustanon 250 با سایر استروئیدها هستند. با این حال ، دوزهای پیشرفته Sustanon 250 ممکن است بین 500mg تا 1000mg در هفته باشد. دوزهای بسیار بالا هر چند چندان توصیه نمی شود. دلیل این امر این است که آنها احتمال بروز عوارض جانبی را افزایش می دهند.


در روشهای جایگزینی تستوسترون ، مقدار دوز پذیرفته شده Sustanon 250 معمولاً در هفته 100mg است. استفاده از Undecylenate Boldenone (Equipoise) ، چرخه ، مقدار مصرف ، برش ، فله


از آنجا که استرهای موجود در مخلوط Sustanon میزان ترشح تستوسترون مختلف دارند ، کنترل نسخه ها بسیار سخت است. در نتیجه ، کاربران استروئید نه تنها به کنترل کمتر و مدیریت نیمه عمر تمایل ندارند بلکه دوز مناسب نیز خواهند داشت. برای افزایش عملکرد ماهیچه ها ، تجویز مجدد باید به جای دستورالعمل های استاندارد دوز به مدت 21 روز یا سه هفته ، در فاصله ای بین 7 تا 10 روز تجویز شود. با وجود استرهای کوتاه در مخلوط Sustanon 250 ، برخی از افراد حتی دوز 3 روزه مصرف می کنند که در افراد مبتدی ، دوز متوسط و پیشرفته کاربرد دارد. این برای بدنساز بسیار متداول است. چنین بدنسازان همیشه شامل مسدود کننده استروژن هستند.

Sustanon 250 SUS 250 (2)

Hot Tags: sustanon 250 sus 250، چین، تولید کنندگان، تهیه کنندگان، کارخانه، خرید، ارزان، فله ، نمونه رایگان

پرس و جو

You Might Also Like