ساختمان ماهیچه ای Sustanon 250

ساختمان ماهیچه ای Sustanon 250

Sustanon 250 محصولی مبتنی بر روغن است که شامل 4 ترکیب تستوسترون مختلف: تستوسترون پروپیونات (30 میلی گرم) ، تستوسترون ایزوكاپروات (60 میلی گرم) ، تستوسترون فنیل پروپیونات (60mg) و تستوسترون Decanoate (100 میلی گرم) است.
بیشتر اوقات ، Sustanon 250 توسط بدنسازان و همچنین توسط افرادی که تحت درمان جایگزینی هورمون (HRT) قرار دارند ، استفاده می شود. Sustanon در واقع مانند هر شکل دیگری از تستوسترون کار می کند.

جزئیات محصول

جزئیات سریع

نام محصول: Sustanon 250

سنجش: 99٪ (دو بار آزمایش شود)

ظاهر: پودر بلوری سفید

محل مبدا: چین

حداقل مقدار سفارش (MOQ): 10 گرم

هزینه حمل و نقل: 45 $ (ارسال رایگان به سفارشات بیش از 800 دلار)

زمان تحویل: 3-10 روز کاری

بسته بندی: بسته بندی ایمن

مزایا: قیمت های پایین تر ، خلوص بالاتر ، تدارکات ایمن تر.


شرح

Sustanon 250 یکی از محبوب ترین استروئیدها و به دلایل خوبی است. این کار دقیقاً تنظیم شده است تا حداکثر یک ماه پس از تزریق به شما نتیجه دهد زیرا هر یک از تستوسترون هایی که Sustanon 250 را تشکیل می دهند در دوره های زمانی مختلف در بدن فعال می مانند. این نتایج تقریباً فوری به شما می دهد که می توانید احساس کنید زیرا حدود 3 ساعت پس از اولین تزریق به شما ضربه می زند. دلیل این امر خاصیت سریع عملکرد پروپیونات تستوسترون است که در آن وجود دارد. فنیل پروپیونات تستوسترون و ایزوكوپروات تستوسترون به طور معمول هر هفته حدود 2-3 هفته فعال خواهند بود و دكانات تستوسترون تا یک ماه در بدن فعال می شود. این ترکیب همان چیزی است که شروع سریع خود را به Sustanon 250 می دهد که پس از آخرین تزریق ، حدود 4 هفته به شما ضربه می زند. این دارو همچنین به همین دلایل باعث تخریب و نرمی می شود. برخی از مردم استدلال می کنند که Sustanon خوب است زیرا از آنجا که از انواع مختلفی از تستوسترون تشکیل شده است ، که "به چندین گیرنده آندروژن ضربه می زند." این نمی تواند از حقیقت دور باشد. شما فقط یک نوع گیرنده آندروژن دارید. تمام استروئیدها بدون توجه به آنچه مصرف می کنید به گیرنده آندروژن یکسان برخورد می کنند.


یوسر

Sustanon-250 استروئید مناسب برای درمان کسانی که از تستوسترون پایین رنج می برند. این هورمون وظیفه رشد و بلوغ جنسی را بر عهده دارد ، اما همچنین به حفظ و همچنین بهزیستی جسمی ، روحی و جنسی ما کمک می کند. Sustanon-250 هنگامی که برای کسانی که تستوسترون کم دارند استفاده می شود ، می تواند در رفع یا درمان از دست دادن میل جنسی ، اختلال نعوظ ، از بین رفتن توده عضلانی و قدرت ، از بین رفتن پاکیزگی ذهنی ، بی حالی ، بی خوابی ، افسردگی ، سیستم ایمنی ضعیف و سایر موارد کمک کند. خوب. تا زمانی که این علائم مربوط به تستوسترون پایین فرد باشد ، Sustanon-250 می تواند مشکلات را از بین ببرد.


نیمه عمر

Sustanon-250 از چهار استر تستوسترون ، یک استر بلند ، یک متوسط و دو استر کوتاه تشکیل شده است. نتیجه نهایی تقریباً در نیمه عمر 7 روزه Sustanon-250 است. مربیان بدن سازی و ورزشکارانی که با استفاده از استروئیدها برای هر چرخه و یا آمادگی قبل از مسابقه تجربه دارند ، می دانند که زمان تشخیص Sustanon-250 تا سه ماه است. این بدان معنی است که اگر مسابقه یا مسابقه تست شده توسط دارو باشد ، استروئید می تواند با آزمایش ساده ادرار سه ماه پس از آخرین تزریق در سیستم شما ظاهر شود. اگر دوچرخه سواری استروئید هستید و می خواهید در آینده به رقابت بپردازید ، چیزی را باید در خاطر داشته باشید.

buy Sustanon 250 Muscle building

Hot Tags: sustanon 250 عضله سازی ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، خرید ، ارزان ، فله ، نمونه رایگان

پرس و جو

You Might Also Like