Sustanon 250 مایع

Sustanon 250 مایع

Sustanon 250 که از 4 تستوسترون مختلف استر ساخته شده است: تستوسترون پروپیونات ، فنیل پروپیونات تستوسترون ، ایزوكاپروات تستوسترون و تستوسترون دكانات. این مخلوط تستوسترون بسیار معروف (مخلوط) در میان بدنسازان است اما ممکن است با نام تجاری Sustanon 250 بهتر شناخته شود.

جزئیات محصول

جزئیات سریع

نام محصول: Sustanon 250

سنجش: 99٪ (دو بار آزمایش شود)

ظاهر: پودر بلوری سفید

محل مبدا: چین

حداقل مقدار سفارش (MOQ): 10 گرم

هزینه حمل و نقل: 45 $ (ارسال رایگان به سفارشات بیش از 800 دلار)

زمان تحویل: 3-10 روز کاری

بسته بندی: بسته بندی ایمن

مزایا: قیمت های پایین تر ، خلوص بالاتر ، تدارکات ایمن تر.


شرح

Sustanon 250 ترکیبی تزریقی از 4 استر تستوسترون مختلف است که همه آنها استروئیدهای آنابولیک آندروژنی (AAS) است. این محصول حاوی: 30 میلی گرم پروپیونات ، 60 میلی گرم فنیل پروپیونات و 60 میلی گرم ایزوکاپروات و 100 میلی گرم تستوسترون دکانوات با ترکیب 250 میلی گرم - از این رو نام آن است. همه آنها دقیقاً همان هورمون را ارائه می دهند - تستوسترون ، بنابراین چرا آنها مجبور بودند آنها را مخلوط کنند؟ هر استر هنگام آزاد شدن زمان متفاوت دارد.


هر نوع تستوسترون در زمان های مختلف در بدن آزاد می شود. با استفاده از این ترکیب ، به لطف استرهای تستوسترون کوتاه مدت عمل ، خیلی سریع تستوسترون دریافت می کنید اما در عین حال به لطف استرهای بازیگری طولانی مدت طولانی مدت آزاد خواهید شد.


همانطور که مشخص است - تستوسترون هنگام صحبت از بدن سازی یک ترکیب عالی است. "پدر" استروئیدها. به همین دلیل ، Sustanon محبوبیت زیادی در بین بدنسازان و ورزشکاران به دست آورد.


کاربرد

Sustanon 250 دقیقاً مانند سایر ترکیبات تستوسترون کار می کند. این دقیقاً مانند هر تستوسترون مصنوعی وقتی به بدن و سیستم شما می رسد ، عمل می کند. تنها تفاوتی که می توانیم ذکر کنیم این است که هر یک از ترکیبات تستوسترون با سرعت های مختلف در بدن آزاد می شوند ، اما در اینجا ما 4 استر مختلف داریم که 4 سرعت مختلف رهاسازی از یک تزریق واحد را دارند.


با این وجود ، صرف نظر از کدام تستوسترون استفاده می کنید - این ترکیبات از نظر دارویی در مدیریت هیپوگنادیسم ، مادرزادی یا اکتسابی استفاده می شوند. به علاوه ، همچنین می تواند به عنوان یک درمان سرطان پستان برای زنان یائسه استفاده شود. با این وجود ، در دنیای بدن سازی استفاده های کاملاً دیگری نیز دارد.


برخی از مزایای Sustanon (تستوسترون) عبارتند از: افزایش حجم عضلات و افزایش قدرت ، میل جنسی بسیار بهتر و همچنین بهبودی بعد از هر تمرین. علاوه بر این ، به سنتز پروتئین کمک می کند ، به شما کمک می کند ظاهر کلی بهتری داشته باشید ، به از دست دادن چربی و نگه داشتن حجم عضلات کمک می کنید (دارای اثرات آنابولیسم است و با اثرات کاتابولیسم مبارزه می کند).


buy Sustanon 250 Liquid

Hot Tags: sustanon 250 مایع ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، خرید ، ارزان ، فله ، نمونه رایگان

پرس و جو

You Might Also Like