پودر Undecanoate تستوسترون خالص

پودر Undecanoate تستوسترون خالص

آزمون: 99.01٪
ظاهر: کریستال سفید یا پودر کریستالی سفید
MOQ: 10 گرم
شرایط پرداخت: Western Union، Bitcoin، انتقال بانکی و MoneyGram

جزئیات محصول

شرح

تستوسترون Undecanoate استروئید توصیه می شود برای مردان که سطح تستوسترون کم است. اما از بسیاری از بدنسازان استفاده کرده است که آن را در دوزهای مختلف و فرم ها می گیرد. هورمون مردانه تستوسترون به طور عمده برای مردان مفید است که به دنبال تمرکز فیزیکی خود هستند. و کسانی که سطح پایین تستوسترون دارند، تستوسترون اندکانو را به عنوان یک مکمل برای تقویت رشد عضلات باید مصرف کنند.


کاربرد

تست undecanoate نشانه های درمان تستوسترون پایین در مردان زمانی که بدن هیچ تستوسترون را ایجاد نمی کند و یا تستوسترون کافی نیست. همچنین ممکن است برای سایر شرایطی که دکتر شما تعیین کرده است، استفاده شود.


تستوسترون undecanoate یک هورمون جنسی مردانه است. این کار با جایگزینی یا تکمیل تستوسترون است که به طور طبیعی در بدن ایجاد می شود.


گواهی تجزیه و تحلیل پودر Undecanoate خام تستوسترون

موارد تست

مشخصات

نتایج آزمون

شرح

کریستال سفید یا پودر کریستالی سفید

مطابق

شناسایی

UV، IR، TLC

مثبت

نقطه ذوب

60 تا 63 درجه سانتیگراد

61.0 ~ 63.0 درجه سانتی گراد

چرخش ویژه

+ 68 درجه سانتیگراد + 72 درجه

+ 70.1 درجه

از دست دادن خشک شدن

حداکثر 0.5٪

0.27٪

مواد مربوط

1.0٪ حداکثر

<>

امتحان

97 تا 103٪

99.01٪

نتیجه

مشخصات مطابق با CP2005 است.


فواید

1. برای ساخت عضلات. تستوسترون undecanoate است استر استرس است که در ساخت عضلات عالی است.

2. از دست دادن چربی های ناخواسته قرص ها برای افرادی که به دنبال چربی های ناخواسته هستند، بهتر است.

3. نتایج سریع. کسانی که سعی کرده اند قرص ها را در حدود دو ساعت پس از تجویز تستوسترون افزایش دهند. و فرد از ارتفاع 8 تا 12 ساعت لذت می برد.


دوز و نیمه عمر

نیمه عمر آندریول نسبتا کوتاه است، شما دو بار در روز نیاز دارید. تقسیم پیشنهاد شده در AM قبل از صبحانه و در PM قبل از شام است.


پزشکان هورمون جایگزین (HRT) به طور معمول شروع به درمان با 120-160mg اندریول در روز، تقسیم دوز، و سپس باقی می ماند در روز بعد 120mg.


برای بدنسازان و ورزشکاران رقابتی، این دوز انجام نمی شود، و آنها تمایل به دوز تا 480mg در روز است. گرچه شخصا این دوزها را کمی بیش از حد یافتم. اگر شما با دیگر ویتامین ها ترکیب کنید، روزانه 200-250 میلی گرم می تواند کار کند.


توصیه می شود قبل از وعده غذا مصرف آندریول را مصرف کنید. توصیه نمی شود که اندریول را به تنهایی انجام دهید، زیرا برای دیدن نتایج بسیار ضعیف است. اگر شما آن را پشته نکنید، نتایج قابل مقایسه با استفاده از پروینور را تنها خواهید دید.


خرید تستوسترون Undecanoate


اثرات جانبی

لازم است کاربران قبل از شروع به بدنسازی سنگین، درک روشنی از قرصهای تندرستی اندکانو و تستوسترون نعوظ را داشته باشند. این برای اطمینان از بهترین نتایج به دست آمده است. تستوسترون undecanoate باید ایمن باشد مگر اینکه کاربر از دوز بسیار بالا استفاده کند.


دوزهای بالاتر از 400 تا 500 میلیگرم ممکن است عوارض جانبی شایع داشته باشند که بر تولید هورمون ها در بدن تأثیر می گذارد. در برخی موارد نادر، کاربران احتمالا عوارض جانبی مانند اسهال، تهوع، استفراغ و آکنه را تجربه می کنند. در صورت وجود چنین شرایطی برای تمام دوره استفاده، کاربران باید دکتر خود را ببینند.


اطلاعات سفارش:

1. شرایط پرداخت: T / T، Bitcoin، Western Union، Money Gram

2. زمان تحویل: ظرف 12 ساعت پس از پرداخت

3. توانایی عرضه: مقدار زیادی جدید موجود در انبار

4. بسته بندی: بسته بندی ویژه بسته بندی شده یا به عنوان تقاضای شما

5. تحویل: EMS، DHL، FedEx، TNT یا اکسپرس.

Hot Tags: پودر Undecanoate تستوسترون خام، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، خرید، ارزان، بسته بندی، نمونه رایگان

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید