پودر پروپیونات تستوسترون خام

پودر پروپیونات تستوسترون خام

خلوص: 99.43٪
استاندارد: USP 31
ظاهر: پودر کریستالی سفید یا عملا سفید
MOQ: 10 گرم

جزئیات محصول

از بین بردن

تستوسترون پروپیونات متعلق به رده از محبوب ترین استروئید در سراسر جهان و محبوب است، آن را در بدن سازی و سایر انواع ورزش قدرت استفاده می شود. ماموریت او یافتن یک مجموعه سریع تر و موثرتر از جرم عضلانی و همچنین استقامت بود، اما در بعضی موارد می توان در دوره آموزش با هدف خشک کردن، اما در ترکیب با سایر استروئید ها استفاده کرد.

بر خلاف تست Enanthate و Cypionate، Propionate تست استروئید از آنها با اثر طولانی مدت در بدن متفاوت است، که اجازه می دهد تا آن را در دوره آموزش در آماده سازی برای رقابت استفاده می شود، و همچنین باعث می شود که کم مایع در موجودات زنده.


استروئید پروپینات تستوسترون و همچنین در سراسر جهان، به طور فعال نه تنها توسط ورزشکاران آماتور، بلکه همچنین توسط ورزشکاران حرفه ای مورد استفاده قرار می گیرد، که همچنین توسط این واقعیت تظاهر می کند که تستوسترون پروپیونات اثر تقریبا فوری از استفاده از آن را فراهم می کند.

علاوه بر این، این اثر شروع می شود در حال حاضر یک روز پس از شروع دوره احساس.


گواهی تجزیه و تحلیل

مرجع. استاندارد

USP 31

موارد تست

مشخصات

نتایج آزمون

شرح

پودر کریستالی سفید یا عملا سفید

بستگی دارد

شناسایی

استاندارد مورد نیاز

تایید می کند

انحلال پذیری

پاکسازی

تایید می کند

از دست دادن خشک شدن

≤0.50٪

≤0.20٪

چرخش ویژه

+ 83 درجه ~ + 88 درجه

+ 87.8 درجه

فلزات سنگین

≤20PPM

تایید می کند

امتحان

97.0 ~ 103.0٪

0.9943


اثرات

تست پروپیونات یک اثر بسیار آندروژنی دارد، یعنی آن باعث تحریک رشد و عملکرد ناحیه تناسلی خارجی می شود، بر غده پروستات تأثیر می گذارد و همچنین تاثیر مستقیمی بر خصوصیات ثانوی جنسی مردان دارد. به طور خاص، در دایره صدا و رشد مو. به طور خاص، تستوسترون پروپیونات، قیمت آن برای همه در دسترس است، بر روند تشکیل ساختار بدن، فرایندهای اسپرماتوژنز، و نیز افزایش سطح لیبیود تاثیر می گذارد.

کارشناسان متخصص در زمینه فارماکولوژی ورزشی نیز مطمئن هستند که تست پروپیونات قادر به اثرات آنابولیک در بدن ورزشکار است که خود را در تحریک سنتز و حفظ پروتئین، کاهش قابل توجهی در میزان رسوبات چربی در بدن


خرید پودر تری پروستات تستوسترون


فواید

• رشد سریع عضلات؛

• افزایش میل جنسی

• سوختن چربی اضافی بدن

• کاهش خطر بیماری های کرونر و ایسکمی سیستم قلبی عروقی؛

• افزایش ناگهانی و انعطاف پذیری ماهیچه ها.


مصرف

در بیشتر موارد، تستوسترون را شروع کنید. پروپیونات با دوز توصیه می شود که 50 میلیگرم با تزریق 1 هر 2 روز تجاوز نکنید. در آینده، دوز دو برابر می شود - تا 100 میلیگرم هر 2 روز.


اگر تستوسترون پروپیونات توسط یک خانم استفاده شود، دوز باید در محدوده 25-50 میلیگرم باشد و در عین حال مهم است که به استرس تستوسترون نباید توسط زنان بدون نیاز ویژه مصرف شود، زیرا این آزمایش ها می تواند باعث شود اختلالات در کار بدن آنها.


سوالات متداول

1. چرا ما شما را انتخاب می کنیم؟

5 سال تجربه در استروئید، دارویی و مواد شیمیایی صنعتی، ما به وضوح در مورد بازار می دانیم. کیفیت و بازخورد مشتری مهم ترین برای crovell است.

2. گزینه های پرداخت چه هستند؟

برای نمونه، می توانید از WU، MG، BTC یا حتی بانک استفاده کنید. برای کالاهای فله، می توانید از TT، L / C یا DP استفاده کنید.

3. آیا می توانید نمونه های رایگان را تهیه کنید؟

بله، برای برخی از محصولات، نمونه رایگان در دسترس است، شما فقط باید برای حمل و نقل پرداخت، و یا شما می توانید شماره حساب پیک برای جمع آوری نمونه از ما ارائه دهد.

4. چه موقع کالا ارسال خواهد شد؟

برای نمونه، در عرض 1-2 روز ارسال خواهد شد. برای کالاهای فله، معمولا 5 روز پس از تأیید سفارش، 5 روز می باشد.

5. آیا خدمات پس از فروش دارید؟

بله البته. ما دارای بخش خدمات پس از فروش حرفه ای هستیم، هر گونه مسائل به سرعت حل خواهد شد.

Hot Tags: پودر تریسترون پروپانات خام، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، خرید، ارزان، بسته بندی، نمونه رایگان

پرس و جو

You Might Also Like