تستوسترون خام Decanoate

تستوسترون خام Decanoate

نام مستعار: تستوسترون 17-caprinate ، تست دکا ، TD
شماره CAS: 5721-91-5
فرمول مولکولی: C29H46O3
وزن مولکولی: 442.7 گرم در مول
ظاهر: پودرهای سفید
سنجش: 98٪ دقیقه
زمان تحویل: 10 روز کاری

جزئیات محصول

پخت و پز تستوسترون دکانوات در دستور العمل 250 میلی گرم sustanon

تست Deca 100ml @ 250mg / ml

پودرهای تستوسترون دکا: 25 گرم

20٪ BB: 20ml

2٪ BA: 2ml

روغن: 53.4 میلی لیتر
این روغن می تواند روغن دانه انگور یا روغن کنجد باشد.


Raw Testosterone decanoate supplier


شرح

دکانوات تستوسترون یک هورمون استروئیدی از آندروژن است و در پستانداران و سایر مهره داران یافت می شود ، دکانوات تستوسترون در درجه اول در آزمایش نامه ها و تخمدان های ماده ترشح می شود ، هرچند مقدار کمی نیز توسط غدد فوق کلیوی ترشح می شود ، تستوسترون دکانوئات است. هورمون جنسی مرد و یک استروئید آنابولیک.


دکانوات تستوسترون نقش اساسی در رشد بافت تولید مثلی مرد مانند بیضه و پروستات دارد. بعلاوه ، دکانوات تستوسترون برای سلامتی و بهزیستی و همچنین جلوگیری از پوکی استخوان ضروری است ، دکانوات تستوسترون از طریق بیشتر مهره ها حفظ می شود ، اگرچه ماهیان تفاوت کمی دارند.


چرخه دکانوات تستوسترون یا بررسی دوز

اگر اتفاق بیفتد که با یک محصول دگزوات تستوسترون روبرو می شوید ، 500mg در هفته نتایج بسیار عالی از طبیعت عملکرد تولید می کند. همچنین این تستوسترون ترین تستوسترون است که بسیاری از مردان تاکنون به آن احتیاج دارند. با این وجود ، در صورت داشتن سطح بالای تحمل با دوز 500 میلی گرم از دوزهای بالاتر می توان استفاده کرد. 750-1000mg در هفته دوزهای غیر معمول نیست و در بسیاری از مردان به خوبی تحمل می شود. با این حال ، این خطر عوارض جانبی را افزایش می دهد و توصیه می شود که احتیاط کنید. این ترکیب همچنین به دلیل استفاده از استروئیدهای آنابولیک دیگر می تواند برای مقابله با سرکوب تستوسترون استفاده شود. برخی از ورزشکاران برای نیازهای عملکردی خود ترجیح می دهند به استروئیدهای دیگر اعتماد کنند ، اما به دلیل سرکوب آنها باز هم به تستوسترون برونزا احتیاج دارند. 250 میلی گرم در هر 7-10 روز باید تستوسترون کافی برای تحقق این هدف باشد.

Hot Tags: تستوسترون خام دكاناتون ، چین ، تولیدكنندگان ، تأمین كنندگان ، كارخانه ، خرید ، ارزان ، فله ، نمونه رایگان

پرس و جو

You Might Also Like