تستوسترون خالص پروپیونات برای سوزاندن چربی

تستوسترون خالص پروپیونات برای سوزاندن چربی

نام محصول: تستوسترون پروپیونات
سنجش: 99٪
CAS: 57-85-2
EINECS: 200-351-1
وزن مولکولی: 344.49
فرمول مولکولی: C22H32O3
ظاهر: پودر بلوری سفید
کیفیت: 99٪ خلوص بالا (پس از 2 بازرسی دقیق)

جزئیات محصول

توضیحات تستوسترون پروپیونات

تستوسترون وظیفه ارتقاء سلامتی و رفاه را از طریق افزایش میل جنسی ، انرژی ، ایمنی ، افزایش چربی ، به دست آوردن و حفظ توده عضلانی لاغر ، جلوگیری از پوکی استخوان (از دست دادن تراکم استخوان) و محافظت احتمالی در برابر بیماری های قلبی دارد. تستوسترون همچنین مسئول رشد طبیعی و رشد اندامهای جنسی مردان و حفظ خصوصیات جنسی ثانویه است. خصوصیات جنسی ثانویه ویژگی های خاصی است که دو جنس را از هم جدا می کند ، اما به طور مستقیم جزئی از دستگاه تولید مثل نیست ، به عنوان مثال: موهای قفسه سینه و صورت ، یک خط فک برجسته ، شانه های پهن و افزایش حجم عضلات. تستوسترون به گیرنده های آندروژن (AR) متصل می شود ، بنابراین باعث تسریع در افزایش عضلات ، کاهش چربی و ترمیم و رشد عضلات می شود. این مکانیسم ها با فعال شدن گیرنده های آندروژن (مستقیم یا غیر مستقیم به عنوان DHT) تحریک می شوند.


تستوسترون پروپیونات COA

Testosterone Propionate COA


مزایای تستوسترون پروپیونات

تستوسترون در تمام اشکال آن برای کمک به افزایش رشد ماهیچه ها و بهبود عملکرد بسیار عالی است و در عین حال چربی را نیز می سوزاند. تستوسترون پروپیونات نیز از این قاعده مستثنی نیست.

به همین دلیل ، می تواند به خودی خود اثر خوبی داشته باشد ، چه در حین برش و چه در چرخه فله.

با این حال ، اگر چه در مزایای بالقوه ای که می توان از این استروئید بدست آورد تردیدی نیست ، اما اجرای آن به معنای خطر واقعی عوارض جانبی ناخواسته به خصوص آروماتیک شدن است. برای مقابله با این ، عاقلانه است که یک AI مانند Arimidex را به چرخه خود اضافه کنید (به دلیل تمایل به خاص بودن سایت ، یک ضد استروژن را ترجیح می دهید).


شایان ذکر است که تستوسترون پروپیونات ، مانند سایر استرهای تستوسترون ، فقط برای تقویت نتایج کار خواهد کرد. اگر هیچگونه تمرینی انجام نشود ، تستوسترون جادویی فله ای و یا بدنی پاره شده ایجاد نمی کند. درعوض ، این امر به منظور افزایش تأثیر ورزش سخت و رژیم غذایی که قبلاً دنبال شده است ، افزایش می یابد.


اطلاعات جمع آوری تستوسترون پروپیونات

تستوسترون پروپیونات را می توان با انواع دیگر تستوسترون یا سایر استروئیدهای آنابولیک کندتر به عنوان ابزاری برای شروع یک چرخه جمع کرد.

از آنجا که بسیار سریع عمل می کند ، می توان برای دیدن نتایج قبل از شروع سایر استروئیدها در پشته مفید واقع شد. پس از فعال شدن سایر داروها ، تستوسترون پروپیونات می تواند خسته شود.

هنگامی که در چرخه حجیم استفاده می شود ، تستوسترون پروپیونات را می توان با Deca Durabolin ، Anadrol یا Dianabol جمع کرد. افزودن تستوسترون پروپیونات برای 4-6 هفته اول به حداکثر رساندن سودهای احتمالی کمک می کند.

برای برش چرخه ، می توان آنرا با Proviron جمع کرد و در صورت استفاده از آن ، بعید به یک ضد استروژن اضافی احتیاج دارید.

Buy Pure Testosterone propionate for Fat Burning

Hot Tags: پروپیونات تستوسترون خالص برای چربی سوزی ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، خرید ، ارزان ، فله ، نمونه رایگان

پرس و جو

You Might Also Like