تستوسترون خالص تستوسترون برای سوزاندن چربی

تستوسترون خالص تستوسترون برای سوزاندن چربی

تستوسترون Enanthate یکی از رایج ترین تستوسترون ها برای درمان تستوسترون پایین است. همچنین در محافل تقویت کننده عملکرد بسیار محبوب است. این یکی از مقرون به صرفه ترین استروئیدهای آنابولیک موجود در بازار است ، بسیار متنوع است ، و توسط همه مردان بالغ قابل تحمل است.

جزئیات محصول

انسولین تستوسترون خالص برای سوزاندن چربی

مشخصات تستوسترون انانتات:

پایه تستوسترون + استنت Enanthate

MW: 412.6112

MW (پایه): 288.429

فرمول (پایه): C19H28O2

فرمول (استر): C7H12O

نقطه ذوب (پایه): 155

دوز موثر (مردان): هفته ای 200 تا 200mg

دوز موثر (زنان): توصیه نمی شود

عمر فعال: 8 روز

زمان تشخیص: 3 ماه


تستوسترون انانتاتو توضیحات:

تستوسترون Enanthate یک نوع ترشح کند عمل هورمون تستوسترون است و اولین فرم طولانی مدت طولانی استر تستوسترون است که استفاده می شود. در سال 1937 اولین تستوسترون کنترل شده با استر به لطف Schering و محصول جدید تستوسترون Propionate آنها به بازار رسید. این امر می تواند با تنظیم زمان انتشار آن ، کنترل بیشتری روی هورمون تستوسترون داشته باشد. تستوسترون اناناتات یک فرم مسلط تستوسترون در زمینه پزشکی می شود و تستوسترون Cypionate چند سال بعد به آن می پیوندد. تفاوت در تستوسترون Enanthate و تستوسترون Cypionate تا حد زیادی بی نتیجه است.


توابع آنتنهای تستوسترون:

هورمون تستوسترون پایه ای است که توسط آن همه رتبه بندی کلیه استروئیدهای آنابولیک اندازه گیری می شود. تستوسترون Enanthate دارای نمره آنابولیک 100 و رتبه آندروژنی 100 است. و برخلاف رتبه برخی استروئیدها ، ترجمه تستوسترون کاملاً از ماهیت ساختاری آن به پایه عملکردی ترجمه می شود. این هورمون سطح بالایی از فعالیت آنابولیک و آندروژنی را نشان می دهد.


دوز تستوسترون Enanthate osing

به منظور بدن سازی و عملکرد و تقویت بدن ، معمولاً تستوسترون انانتاتیت در هفته 300 تا 500 میلی گرم به عنوان دوز مصرفی شروع می شود. دوز تستوسترون Enanthate می تواند از 500 - 750mg در هفته اجرا شود run


به دلیل نیمه عمر آن در 7 تا 10 روز ، توصیه می شود که مصرف تستوسترون Enanthate حداقل در هفته یک بار اتفاق بیفتد ، اما در حالت ایده آل برای عملکرد و نتایج بهینه ، باید دو بار در هفته تجویز شود.

برای تست چربی سوزی تستارنتون خالص بخریدHot Tags: تست آنترون تستوسترون خالص برای چربی سوزی ، چین ، تولید کنندگان ، تأمین کنندگان ، کارخانه ، خرید ارزان ، فله ، نمونه رایگان

پرس و جو

You Might Also Like