عضلات مکمل های استروئیدی تستوسترون پروپیونات است

عضلات مکمل های استروئیدی تستوسترون پروپیونات است

تستوسترون پروپیونات کوتاهترین استر متصل به هورمون تستوسترون است. این بدان معنی است که بدن شما برای خلاص شدن از شر استر و ترشح هورمون والدین در بدن کمترین زمان را می طلبد. به دلیل کوتاه بودن عمر فعال ، پروپیونات تستوسترون به طور معمول باید هر روز حداقل به حداقل تزریق شود. به طور غیرقابل توصیف ، پروپیونات تستوسترون باعث کمترین عوارض جانبی و کمترین نفخ می شود. این عوارض جانبی هنگام قطع مصرف خیلی سریع فروکش می کنند.

جزئیات محصول

جزئیات سریع

ProName: Testosterone Propionate

CasNo: 57-85-2

ظاهر: پودر بلورین شده سفید

حداقل مقدار سفارش (MOQ): 10 گرم

هزینه حمل و نقل: 45 $ (ارسال رایگان به سفارشات بیش از 800 دلار)

کیفیت: 99٪ خلوص بالا (پس از 2 بازرسی دقیق)

روش پرداخت: Gram Money، Western Union، انتقال بانکی و بیت کوین

زمان سرب: ظرف 12 ساعت پس از پرداخت

ساخت چین


تستوسترون پروپیونات COA

Testosterone Propionate COA


توضیحات تستوسترون پروپیونات

تستوسترون هورمون اصلی جنسی مردان است. این مسئول تولید صفات جنسی عمدتا در مردان است. هنگامی که سنتز می شود ، معمولاً به یک استر وصل می شود تا انتشار آن در بدن به تأخیر بیفتد. تستوسترون پروپیونات کوتاهترین استر متصل به هورمون تستوسترون است. این بدان معنی است که بدن شما برای خلاص شدن از شر استر و ترشح هورمون والدین در بدن کمترین زمان را می طلبد. به دلیل کوتاه بودن عمر فعال ، پروپیونات تستوسترون به طور معمول باید هر روز حداقل به حداقل تزریق شود. به طور غیرقابل توصیف ، پروپیونات تستوسترون باعث کمترین عوارض جانبی و کمترین نفخ می شود. این عوارض جانبی هنگام قطع مصرف خیلی سریع فروکش می کنند.


تستوسترون وظیفه ارتقاء سلامتی و رفاه را از طریق افزایش میل جنسی ، انرژی ، ایمنی ، افزایش چربی ، به دست آوردن و حفظ توده عضلانی لاغر ، جلوگیری از پوکی استخوان (از دست دادن تراکم استخوان) و محافظت احتمالی در برابر بیماری های قلبی دارد. تستوسترون همچنین مسئول رشد طبیعی و رشد اندامهای جنسی مردان و حفظ خصوصیات جنسی ثانویه است. خصوصیات جنسی ثانویه ویژگی های خاصی است که دو جنس را از هم جدا می کند ، اما به طور مستقیم جزئی از دستگاه تولید مثل نیست ، به عنوان مثال: موهای قفسه سینه و صورت ، یک خط فک برجسته ، شانه های پهن و افزایش حجم عضلات. تستوسترون به گیرنده های آندروژن (AR) متصل می شود ، بنابراین باعث تسریع در افزایش عضلات ، کاهش چربی و ترمیم و رشد عضلات می شود. این مکانیسم ها با فعال شدن گیرنده های آندروژن (مستقیم یا غیر مستقیم به عنوان DHT) تحریک می شوند.


تستوسترون پروپیونات یادداشتهای کاربر

تستوسترون پروپیونات در واقع شکل مورد علاقه من تستوسترون تزریقی است. به طور غیرقانونی ، دلیل این امر این است که به نظر من و سایر کاربران ، این استر با بازی کوتاه به نظر می رسد که نگهداری بسیار کمتری از آب و شروع سریع تر سود حاصل می کند. تنها طرف پایین این نوع تستوسترون این است كه باید به طور مكرر تزریق شود ، بسیاری از كاربران (از جمله من خودم) ترجیح می دهند هر روز یا هر روز دیگر با دوز تقریبا 100 میلی گرم آن را تزریق كنند.

یکی از جالب ترین چیزهایی که من با تحقیقات شخصی من در مورد تستوسترون پروپیونات پیدا کردم این است که وقتی من آن را در روزانه 100 میلی گرم در روز استفاده می کردم ، سطح تستوسترون من هنوز در حد عالی بود.

Muscle Supplements Testosterone propionate Steroids

Hot Tags: مکمل های عضلانی استروئیدهای تستوسترون پروپیونات ، چین ، تولید کنندگان ، تأمین کنندگان ، کارخانه ، خرید ، ارزان ، فله ، نمونه رایگان

پرس و جو

You Might Also Like