عضلات استروئیدهای تستوسترون Cypionate تستوسترون

عضلات استروئیدهای تستوسترون Cypionate تستوسترون

تستوسترون سیپیونات یک نسخه مصنوعی تستوسترون است ، اما قصد دارد همان مزایایی را که تستوسترون طبیعی تولید می کند به بدن ارائه دهد. مسئولیتهای مختلفی وجود دارد که این هورمون در بدن از نظر روحی و جسمی برای بدن آقایان ارائه می دهد.

جزئیات محصول

تستوسترون Cypionate COA

Testosterone cypionate COA


توضیحات تستوسترون cypionate

تستوسترون هورمون اصلی جنسی مردان است ، اما زنان نیز مقادیر کمتری از آن را در بدن خود دارند. این به طور طبیعی تولید می شود. در سناریوهای دیگر ، ورزشکاران به دنبال راهی برای تقویت عملکرد خود هستند. تستوسترون سیپیونات نوعی تستوسترون است که همان تستوسترون انانتاتو عمل می کند. آنها تقریباً از هر نظر یکسان هستند.


تستوسترون سیپیونات بر میزان تولید تستوسترون و مدت زمان باقی مانده در بدن فرد تأثیر می گذارد. از آنجا که این یک استر طولانی مدت است ، نیمه عمر تستوسترون Cypionate 8-12 روز است به این معنی که می تواند حداقل در بیست روز در سیستم شما بماند. به دلیل نیمه عمر طولانی خود ، تستوسترون در درمان جایگزینی تستوسترون بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. این دارو به دفعات تجویز نمی شود زیرا مقدار کمی از دارو به مدت طولانی در بدن فعال است و این بدان معنی است که شما مجبور نیستید تزریق ها را الان و پس از آن دریافت کنید. معمولاً به عنوان یک تزریق عضلانی محلول در روغن تحویل داده می شود.


دوز تستوسترون Cypionate توضیحات

برخی از فاکتورها تستوسترون Cypionate (58-20-8) را که می خواهید مصرف کنید تعیین می کند.

اگر می خواهید عضلات را جمع کنید و عملکرد ورزشی خود را بهبود ببخشید ، باید دوز بین 100-200 میلی گرم در هفته مصرف کنید.

اگر در اولین ماه مصرف تغییری در بدن خود مشاهده نکردید ، می توانید مقدار تستوسترون Cypionate را افزایش دهید.


تستوسترون به عنوان اصلی شناخته شده است و حتی به خودی خود اثر قابل توجهی دارد. مزایای بدن سازی تستوسترون Cypionate تنها زمانی تحقق می یابد که فرد با استفاده از این استروئید همراه با یک رژیم مناسب و ورزش سخت همراه باشد. به عبارت دیگر ، کاری که این استروئید انجام می دهد تشدید کوششی است که بدنساز در این کار دارد تا از این طریق آن را مؤثرتر کند. در صورتي كه فرد تستوسترون سيپيونات را مصرف كرده و كار نكرد ، تغييرات بدن ناچيز خواهد بود.


چرخه تستوسترون Cypionate معمولاً طولانی تر از سایر استروئیدهای آنابولیک استرهای کوتاه است. حدود 10-12 هفته طول می کشد با تغییراتی که بین هفته های 4 تا ششم ظاهر می شود. این با چرخه استروئید آنابولیک کوتاه استر که با 4-6 هفته طول می کشد با تغییراتی که بین هفته دوم و چهارم ظاهر می شود ، متفاوت است.


اگر شما یک چرخه تستوسترون Cypionate را اجرا می کنید ، می توانید به میزان 500mg-600mg در هفته مصرف کنید. این دوز معمولاً به دو تزریق تقسیم می شود كه احتمالاً در روزهای دوشنبه و پنجشنبه تجویز می شود. پس از دوز شدن ، دو بار در هفته 250 میلی گرم یا 300 میلی گرم دریافت می کنید.


چرخه Cypionate تستوسترون

برخی از بدنسازان دوست دارند آن را با استفاده از استروئید سریعتر عمل کنند تا بتوانند نتایج را قبل از 4-6 هفته ای که فرد متوجه اثر تستوسترون Cypionate می شود ، شروع کنند.


چرخه مبتدی

هفته 1-هفته10

دو بار در هفته 150-250mg از تستوسترون Cypionate مصرف کنید. این می تواند دوشنبه و پنجشنبه باشد.

هفته 1-هفته 11

هر سه روز 5 میلی گرم از Arimidex مصرف کنید

از هفته 4 بعد از هر چهار روز ، از 500iu HCG استفاده کنید. (در صورت لزوم)


PCT:

هفته 12 - 100 میلی گرم کلومید و 20 میلی گرم از نولودکس مصرف کنید.

هفته 13 تا هفته 15 - 50mg Clomid و 20mg Nolvadex مصرف کنید.


این چرخه بیشتر به عنوان چرخه اساسی تستوسترون Cypionate شناخته می شود و برای هر کسی که قصد دارد برای اولین بار از تستوسترون Cypionate استفاده کند بهترین است. هر چرخه استروئیدی آنابولیکی برای اولین بار فقط باید حاوی تستوسترون باشد. می توان به سراغ هر نوع تستوسترون که متناسب با آنها باشد مراجعه کرد و در مورد ما ، ما انتخاب می کنیم از تستوسترون سیپیونات استفاده کنیم. تستوسترون ایمن ترین استروئید آنابولیک برای استفاده از یک مبتدی است زیرا بدن به طور طبیعی آن را تولید می کند و می تواند یک روش عالی برای چگونگی واکنش بدن با استفاده از آن باشد. اگر بدن شما با این چرخه تستوسترون فقط جواب منفی می دهد ، نشان می دهد اگر تصمیم به استفاده از ترکیبات دیگر گرفتید ، می توانید از عوارض جانبی بسیار شدید رنج ببرید. در این مرحله است که می توانید بگویید که آیا بدن شما می تواند استروئیدها را تحمل کند و به چرخه میانی فارغ شود.


Buy Muscle Supplements Testosterone cypionate Steroids


Hot Tags: مکمل های عضلانی استروئیدهای تستوسترون cypionate ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، خرید ، ارزان ، فله ، نمونه رایگان

پرس و جو

You Might Also Like