عضله مکمل تستوسترون خام پروپیونات

عضله مکمل تستوسترون خام پروپیونات

نام محصول: تستوسترون پروپیونات
شماره CAS: 57-85-02
حداقل مقدار سفارش (MOQ): 10 گرم
هزینه حمل و نقل: 45 $ (ارسال رایگان به سفارشات بیش از 800 دلار)
کیفیت: 99٪ خلوص بالا (پس از 2 بازرسی دقیق)
روش پرداخت: Gram Money، Western Union، انتقال بانکی و بیت کوین
زمان سرب: ظرف 12 ساعت پس از پرداخت

جزئیات محصول

تستوسترون پروپیونات COA

Testosterone Propionate COA


توضیحات پروپیونات تستوسترون

تستوسترون پروپیونات یکی از انواع موجود در تستوسترون موجود است. این ترکیب تزریقی با سرعت رهایی کمتری نسبت به تستوسترون غیر استریخته است ، اما سرعت انتشار سریعتر از سایر اشکال استری شده دیگر در دسترس است. این به دلیل استر پروپیونات بزرگتر متصل به مولکول تستوسترون است. این میزان ترشح و نیمه عمر تستوسترون را افزایش می دهد تا سریعتر از نسخه های دیگر استری ، مانند تستوسترون Enanthate یا تستوسترون پروپیونات آزاد شود. اکثر محصولات تستوسترون که طراحی شده اند محصولات منفردی هستند که حاوی یک فرم استری تک (مانند این یکی) هستند ، برخلاف محصولات تستوسترون که از ترکیبی از چندین نوع مختلف استری شده در مایع (مانند Sustanon 250) تشکیل شده است. مثال). تستوسترون که بدون استریت باشد نیمه عمر بسیار کمی دارد و استفاده از آن بسیار ناخوشایند و غیر عملی است. استپی پروپیونات نیمه عمر تستوسترون را به مدت 4 روز افزایش می دهد. تستوسترون طبیعی ترین و ایمن ترین استروئید آنابولیک است که هر فرد می تواند از آن استفاده کند ، و از نظر نحوه استفاده در چرخه ها و برای اهداف و اهداف مختلف ، به راحتی بیشترین و انعطاف پذیر ترین استروئید آنابولیک است.


نحوه کار با تستوسترون پروپیونات

تستوسترون پروپیونات به سادگی تستوسترون استر پروپیونات است که به ساختار شیمیایی تستوسترون متصل است. به طور خاص "پروپیونات" اسید پروپیونیک است ، اما هنگامی که به تستوسترون متصل شود ، به درستی در شیمی به عنوان پیوند استر (یا پیوند استر) گفته می شود. پروپانوئیک اسید به ساختار هیدروکسیل 17 بتا در ساختار تستوسترون پیوند می خورد. استروئیدهای آنابولیک استریل محلول در چربی بیشتری هستند و به آرامی از محل تزریق آزاد می شوند - با این حال ، این دلیل اصلی عدم افزایش استرها در انتشار استروئید آنابولیک است. دلیل اصلی افزایش نیمه عمر و میزان رها شدن آن به این دلیل است که به محض ورود تستوسترون پروپیونات به جریان خون ، آنزیم ها برای شکسته شدن پیوند بین استر و هورمون کار می کنند ، که مدت زمان زیادی را می گیرد. نتیجه نهایی این است که استر توسط آنزیم ها از هورمون خارج می شود ، و آنچه باقی مانده است تستوسترون خالص است که انجام کار خود را در بدن آزاد است. این فرآیند آنزیم هایی که استر را از مولکول تستوسترون جدا می کنند همان چیزی است که مسئول سرعت رهایی آهسته تر است. تستوسترون به تنهایی و هیچ استر متصل به آن دارای نیمه عمر تقریبا 2 - 4 ساعت است. وقتی استر پروپیونات به آن متصل شده و تستوسترون پروپیونات را ایجاد می کند ، اکنون نیمه عمر تستوسترون به 4 روز افزایش یافته و ترشح کندتر و فعالیت هورمون را فراهم می کند.


خواص تستوسترون پروپیونات

استر پروپیونات (یا هر استری که به تستوسترون وصل شده باشد) همیشه توسط آنزیم های موجود در بدن شکسته می شود ، پس از آن 100٪ تستوسترون بیولوژیکی خالص به عنوان یک نتیجه باقی می ماند. این تستوسترون سپس می تواند وظیفه خود را در بدن انجام دهد ، و این با تمام اشکال استروئسترون رخ می دهد. بنابراین ، تنها افزایش ممکن است استری که به خصوصیات / اثرات تستوسترون دارد در نیمه عمر و میزان رهایی آن است. اگر در تجربیات واقعی گزارش شده توسط بدنسازان و ورزشکاران مختلف تفاوت وجود داشته باشد ، به احتمال زیاد بسیار کم است ، زیرا استرها اساساً فقط تعیین می کنند که چه مقدار تستوسترون در هر بازه زمانی مشخصی در جریان خون آزاد می شود.


نحوه استفاده از تستوسترون پروپیونات

تستوسترون پروپیونات به دلیل نیمه عمر کوتاه آن باید به طور مکرر تجویز شود. این نوع تستوسترون کوتاه مدت با استفاده از حداقل سوزن استریل 5 8 8 یا 1 اینچ از عضله در اعماق عضله تزریق می شود. مهم این است که هنگام تزریق IM مراقب باشید. استریل مهم است ، از سوزن های جدید ، بشکه ها و سرنگ ها باید از سواب های الکلی استفاده شود.


برای درمان کم تستوسترون ، از دوزهای 50 میلی گرم سه بار در هفته یا هر روز دیگر (EOD) استفاده می شود. با این حال ، تستوسترون پروپیونات به دلیل زیاد تزریق منظم ، یک مورد رایج برای کمبود قند خون نیست. متخصصان غدد درون ریز تمایل دارند که به سمت ترکیبات تستوسترون تستوسترون طولانی تر مانند تستوسترون اناناتات و تستوسترون سیپیونات تکیه کنند ، زیرا دو بار در هفته یا هفتگی در دوزهای 100-150mg برای درمان کم تستوسترون تجویز می شوند.


برای تقویت عملکرد ، تستوسترون پروپیونات هر روز 50 تا 100 میلی گرم تزریق می شود ، یا اگر ورزشکار یا بدنساز با تجربه تر باشد ، در دوزهای بیشتر نیز مصرف می شود. به عنوان پایه چرخه استروئیدی ، از تستوسترون پروپیونات می توان برای جایگزینی تستوسترون درون زا یا به عنوان یک تقویت کننده عملکرد خود استفاده کرد. به عنوان یک داروی تقویت کننده عملکرد (PED) ، هر روز 100 میلی گرم در ترکیب با AI یا SERM برای کنترل عوارض جانبی استروژن پیشنهاد می شود. هر روز آروماسین به میزان 25mg یا Arimidex 1mg در هر روز توصیه می شود سطح استروژن را در محدوده طبیعی نگه دارید.


تستوسترون پروپیونات را می توان با استروئیدهای آنابولیک خوراکی 17aa مانند ، Dianabol ، Winstrol و Anavar (Oxandrolone) جمع کرد. این تستوسترون اگزوژنی تزریقی می تواند به صورت هم افزایی با Trenbolone Acetate ، NPP یا سایر استروئیدهای آنابولیک کوتاه مدت مانند Winstrol Depot استفاده شود.

buy Muscle Supplements raw Testosterone propionate

Hot Tags: مکمل های ماهیچه ای تستوسترون پروپیونات خام ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، خرید ، ارزان ، فله ، نمونه رایگان

پرس و جو

You Might Also Like