عضله مکمل تستوسترون خام Cypionate است

عضله مکمل تستوسترون خام Cypionate است

تستوسترون سیپیونات یک تستوسترون تک استر و طولانی مدت است. با توجه به طول استر (8 کربن) آن را بیشتر در بافت چربی پس از تزریق داخل عضله ذخیره می شود ، و سپس به آرامی اما بسیار به طور مداوم در طی یک دوره زمانی خاص آزاد شده است. یک اوج بعد از تزریق 24/48 ساعت و سپس کاهش آهسته مشاهده می شود و بعد از 12 روز به نقطه ثابتی می رسد و بیش از 3 هفته در آنجا می ماند. استر تستوسترون با عملکرد طولانی ممکن است بهترین برای همه نیازهای شما در زمینه انبوه سازی باشد ، اما استفاده از آن محصول ساده ای نیست. Nolvadex و Proviron در چنین مواردی و پس از چرخه بسیار مفید خواهند بود. HCG و Clomid یا Nolvadex برای بازیابی تستوسترون طبیعی نیز لازم خواهند بود.
قیمت های پایین تر ، خلوص بالاتر ، تدارکات ایمن تر ، فقط کمی زمان انتظار.

جزئیات محصول

توضیحات پودر سیپیون تستوسترون

تستوسترون سیپیونات فرمولاسیون طولانی مدت تستوسترون است که در درمان افرادی که سطح هورمون غایب یا بسیار پایین دارند نشان داده می شود.

تستوسترون استری شده و بنابراین بسیار طولانی عمل می کند. این فقط به صورت تزریق در دسترس است. استروئید آنابولیک معمولاً در روغن کنجد یا روغن پنبه حل می شود و به ناحیه باسن تزریق می شود. این دارو به تدریج حدود 7-12 روز از محل تزریق آزاد می شود.


پودر تستوسترون cypionate COA

Testosterone cypionate COA


پودر تستوسترون Cypionate در بدن سازی

تستوسترون و آنالوگهای آن به طور گسترده توسط ورزشکاران و بدنسازان مورد استفاده قرار می گیرد. این استروئید در اصل برای تقویت بدن و تحریک روان صورت می گیرد. بیشتر بدنسازانی که این دارو را مصرف می کنند ادعا می کنند که باعث ترکیدگی خود به خودی انرژی همراه با افزایش پرخاشگری می شود. این ویژگی دارو در درجه اول توسط وزنه برداران و کشتی گیران حرفه ای مورد استفاده قرار می گیرد. بسیاری از ورزشکاران همچنین ادعا می کنند که این دارو توانایی آنها در انجام ورزش را در سطوح شدید بهبود می بخشد.

تستوسترون دارای خواص آنابولیک متوسط است اما یک عامل آندروژنی قدرتمند است.

از آنجا که این دارو از طریق تزریق تزریق می شود ، اثرات آن بر روی بدن سریع نیست. ممکن است فرد حداقل 4 تا 4 هفته پس از شروع تزریق هیچ عارضه ای نبیند. برخلاف تستوسترون خوراکی ، فرمولاسیون های تزریق شده بیشتر در بدن باقی می مانند.

وقتی بیش از 4-6 هفته مصرف شود ، می تواند توده بدن و آنابولیسم پروتئین را افزایش دهد. با این حال ، برای ایجاد عضله بدن نیز باید رژیم غذایی سرشار از کالری مصرف کند. بیشتر بدنسازان هم زمان با ترکیبی از هورمونهای دیگر مصرف می کنند. از آنجا که تستوسترون در بافتهای چربی به استروژن تبدیل می شود ، همیشه احتمال بروز ژنیکوماستی و احتباس آب وجود دارد. برای جلوگیری از این امر ، بیشتر بدنسازان در طول چرخه خاموش Arimidex یا تاموکسیفن را اضافه می کنند.دوز تستوسترون پودر سیپیونات

در پزشکی بالینی ، تستوسترون سیپیونات به عنوان تزریق انجام می شود. سیستم تعلیق روغنی فقط به عضلات تزریق می شود. تستوسترون سیپیونات در دو قدرت 100 میلی گرم در میلی لیتر و 200 میلی گرم در میلی لیتر در دسترس است. این فقط برای تزریق عضلانی ساخته می شود. این دارو می تواند یک بار در هر 7-12 روز یکبار در ناحیه باسن تزریق شود. اکثر تستوسترون Cypionate به پروتئین محدود شده و تنها 2٪ رایگان است. این دارو قرار است هفته ای یک بار تزریق شود ، اما بدنسازانی وجود دارند که هر روز آنرا تزریق می کنند.


این توصیه نمی شود و می تواند منجر به تشکیل آبسه ، زخم ها و عفونت های پوستی شود.


در صورت ادامه تزریق برای مدت طولانی ، محل تزریق نیاز به چرخش دارد. تعلیق روغنی نباید به بازوها یا شکم تزریق شود. دوز تستوسترون سیپیونات بسته به شرایطی که تحت درمان قرار می گیرد از 50mg-400mg در هفته متغیر است. بدنسازان تمایل دارند مقدار بیشتری دارو - 200 میلی گرم-400 میلی گرم در هفته تزریق کنند. این دارو پس از چند روز آهسته وارد جریان خون می شود.

Buy Muscle Supplements Testosterone cypionate powder


Hot Tags: مکمل های عضلانی تستوسترون خام cypionate ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، خرید ، ارزان ، فله ، نمونه رایگان

پرس و جو

You Might Also Like