عضله تست استروئید توده عضلانی

عضله تست استروئید توده عضلانی

1) بسته احتیاطی. بسته بندی مناسب شما بهترین انتخاب برای عبور از گمرک با خیال راحت است. یا اگر راه ایده آل خود را دارید ، می تواند مورد توجه قرار گیرد.
2) کیفیت همیشه بخشی که بیشتر به آن توجه داشتیم. کلیه محصولات تولید شده در آزمایشگاه آسپتیک طبق استاندارد USP.

جزئیات محصول

جزئیات TE

نام محصول تستوسترون انانتات
مترادف

17 - [(1-Oxoheptyl) oxy] androst-4-en-3-one؛ Androtardyl؛

Atlatest 17-Hydroxyandrost-4-en-3-one، 17-heptanoate؛

3-Oxoandrost-4-en-17-il heptanoate؛

آندروست-4-آن-3-یک ، 17 بتا-هیدروکسی- ، هپتانوات ؛

CAS 315-37-7
EINECS 206-253-5
MF C26H40O3
مگاوات 400.6
ساختار مولکولی تستوسترون پودر تستوسترون آنابولیک سالم ، برای تست بدنسازی 315-37-7
نقطه ذوب 34-39 درجه سانتی گراد
چرخش نوری خاص + 77 ° - + 82 °
سنجش 97.0٪ -102.0٪
ظاهر پودر کریستالی سفید
طریقه استفاده تستوسترون Enanthate مشتق تستوسترون (T155000) ، هورمون اصلی بیضه است که توسط سلولهای بینابینی تولید می شود. تستوسترون انانتات (Primoteston) یکی از محبوب ترین محصولات تستوسترون مورد استفاده در بازار است. در ساخت ماهیچه ها ، سوزاندن چربی و به دست آوردن قدرت بسیار مؤثر است. همچنین به دست آوردن آن ارزان و ارزان است. تستوسترون باعث می شود عضلات نیتروژن بیشتری حفظ کنند ، که به نوبه خود باعث می شود که ماهیچه ها پروتئین ها را بهتر تولید کرده و ماهیچه های بزرگتری تولید کنند.
بسته بندی کیسه فویل آلومینیومی 1 کیلوگرم یا در صورت نیاز
دمای ذخیره سازی 2-8 درجه سانتی گراد


Test E powders


Muscle Mass Steroid Test enanthate COA


آیا این امر به منظور افزایش عملکرد ، حجیم کردن یا برش است ، چه به منظور درمان تستوسترون کم ، شما را تحت فشار قرار می دهید تا بتوانید چیزی بهتر از تستوسترون خالص پیدا کنید و خوشبختانه برای شما دقیقاً همان چیزی است که تستوسترون-انانتاتیت است. برای تقویت کننده عملکرد به طور کلی 500mg در هفته تستوسترون Enanthate یک دوز استاندارد مناسب است ، به خصوص برای مبتدیان اما برای بسیاری از جانبازان فصلی نیز. 500mg در هفته می تواند بسیار با خیال راحت و با نتایج بسیار مناسب استفاده شود و پایه ای عالی برای هر پشته استروئیدی آنابولیک است. در حقیقت ، صرف نظر از دوز تستوسترون به طور کلی همیشه بهترین سنگ پایه است. در حالی که 500mg مقدار با کیفیتی است که بیشتر از آنچه که حتی می توانست بدون آن امید داشته باشد ، برای شما بیشتر انجام می دهد ، بسیاری از آنها با بیشتر مکمل می شوند و دوزهای بالا به ازای هر هفته 1000 میلی گرم در هفته در میان هاردکور کهنه نیست.


در حالی که هیچ راهی وجود ندارد که بتوانیم چنین دوزهایی را به طور کامل توصیه کنیم ، به نظر می رسد بسیاری از آنها با آنها خوب است ، اما شواهد و تحقیقات طولانی مدت در این زمینه فاقد اطمینان هستند. علاوه بر این ، همانطور که توضیح دادیم ، هنگامی که دوزها افزایش می یابد ، احتمال اثرات منفی را نیز می گیرد ، بنابراین اگر تصمیم به افزودن این مقدار زیاد دارید ، باید با احتیاط بیشتری عمل کنید. برای یک مرد متوسط حتی از نظر هاردکور 1000 میلی گرم در هفته تقریباً بالاتر از حد ممکن است ، اما در سطح نخبگان ، به خصوص در دوزهای بدنسازی رقابتی ، بسیار بالا می رود ، اما برخی از واکنش های منفی در هنگام اطمینان تقریباً تضمین می شوند. میکند.


به یاد داشته باشید ، استفاده از مسئولیت همیشه بهترین دوست شما خواهد بود و استفاده مسئول شامل دوره های قطع استفاده و همراه با یک برنامه با کیفیت چرخه پس از درمان (PCT) خواهد بود. یک طرح PCT نه تنها برای کمک به عادی سازی بدن بلکه برای تحریک تولید هورمون ضروری تستوسترون طراحی شده است. در حالی که هیچ PCT به خودی خود تولید را به 100٪ باز نمی گرداند ، شما را به سمت سریع تر از سریع تر از قبل می فرستد و هر چه زودتر این نتیجه حاصل شود ، سالم تر خواهید شد و همچنین پیشرفت های بیشتری خواهید داشت. نگهداری. PCT با کیفیت همیشه SERM با کیفیت مانند Nolvadex یا Clomid را شامل می شود و اغلب شامل هورمون بسیار مفید hCG می باشد.


پنج مزیت ساخت استروئیدهای تمام شده توسط خودتان:
1. صرفه جویی در هزینه: هزینه فقط 40-60٪ هزینه عادی است
2. صرفه جویی در وقت: آنها فقط یک زمان کوتاه برای آماده سازی دارند
3. حمل و نقل راحت: آنها حمل و نقل آسانتر و ارزان تر از آمپر یا ویال هستند
4. تحویل امن تر: شانس کمتر سفارش شما در گمرک ضبط می شود
5. جبران بهتر: برخلاف ویال ها و آمپولها ، آنها با سیاست بازپرداخت / Reshiped همراه می شوند

Hot Tags: Enanthate تست استروئیدی توده عضلانی ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، خرید ، ارزان ، فله ، نمونه رایگان

پرس و جو

You Might Also Like