رشد و نمو پودر پروپیونات تستوسترون

رشد و نمو پودر پروپیونات تستوسترون

محصول: تستوسترون پروپیونات
کیفیت: 99٪ خلوص بالا (پس از 2 بازرسی دقیق)
بسته: بسته بندی حرفه ای و ایمن
زندگی فعال: 2-3 روز
کلاس دارو: استروئید آنابولیک / آندروژنی (برای تزریق)
دوز متوسط: مردان 50-200 میلی گرم در روز

جزئیات محصول

جزئیات سریع

محصول: تستوسترون پروپیونات

کیفیت: 99٪ خلوص بالا (پس از 2 بازرسی دقیق)

بسته: بسته بندی حرفه ای و ایمن

منبع Fact کارخانه داروسازی چین

زندگی فعال: 2-3 روز

کلاس دارو: استروئید آنابولیک / آندروژنی (برای تزریق)

دوز متوسط: مردان 50-200 میلی گرم در روز

حداقل مقدار سفارش (MOQ): 10 گرم

هزینه حمل و نقل: 45 $ (ارسال رایگان به سفارشات بیش از 800 دلار)

کیفیت: 99٪ خلوص بالا (پس از 2 بازرسی دقیق)

روش پرداخت: Gram Money، Western Union، انتقال بانکی و بیت کوین


توضیحات تستوسترون پروپیونات

تستوسترون پروپیونات یک ترکیب تستوسترون تزریقی مبتنی بر روغن است که به طور معمول تولید می شود. استر پروپیونات سرعت انتشار استروئید را از محل تزریق کند می کند ، اما فقط برای چند روز. بنابراین ، تستوسترون پروپیونات نسبت به سایر استرهای تستوسترون مانند سیپیونات یا انانتاتات سریعتر عمل می کند و به منظور حفظ سطح خون پایدار ، نیاز به یک برنامه دوز بسیار بیشتر دارد.


کسانی که به تزریق مکرر توجه نمی کنند ، پروپیونات را کاملا یک استروئید مؤثر می دانند. مانند تمام تستوسترون ها ، این دارو یک داروی بزرگ است که توانایی تولید سریع و اندازه و قدرت را دارد. در همان زمان ، استروژن و DHT (دی هیدروتستوسترون) بیان می شوند ، بنابراین عوارض جانبی معمولی تستوسترون انتظار می رود. بسیاری از آنها پروپیونات را ملایم ترین تستوسترون و فرم ارجح برای رژیم های غذایی / مراحل قطع تمرین می دانند. بعضی ها تا آنجا پیش خواهند رفت که می گویند پروپیونات باعث تقویت جسمی می شود ، در حالی که مقدار کمتری آب و چربی را به کاربر می دهد تا چیزی که معمولاً انتظار دارد با تستوسترون ببیند. با این حال واقع بینانه ، این مزخرف است. استر قبل از فعال شدن تستوسترون در بدن برداشته می شود ، و به همین ترتیب استر نمی تواند فعالیت استروئید والدین را به هیچ وجه تغییر دهد ، فقط انتشار آن را کند می کند. می توان گفت که پروپیونات ممکن است تستوسترون مطلوب در بدنسازان زن باشد (برای کسانی که اصرار دارند که از تستوسترون استفاده کنند) ، زیرا سطح خون در مقایسه با سایر استرها کنترل راحت تر با آن است. در صورت بروز علائم ویرالیزاسیون ، مایل نیست هفته ها برای غلظت تستوسترون منتظر بماند تا بعنوان مثال از ضربات انانتیتاد افتاد.


چرخه پروپیونات تستوسترون

در طی یک چرخه معمولی ، یک عمل مطابق با تستوسترون مشاهده می شود. بنابراین ، کاربرانی که به ژنیکوماستی و احتباس آب حساس هستند ، ممکن است نیاز به افزودن آنتی استروژن مانند Arimidex ، Femara یا Aromasin داشته باشند. کسانی که به ویژه با ژنیکوماستی مشکل دارند ممکن است دریابند که ترکیبی از Nolvadex و Proviron به ویژه در جلوگیری از متوقف کردن / متوقف کردن این رخداد کار می کند. همچنین با تستوسترون اجتناب ناپذیر است عوارض آندروژنی مانند پوست روغنی ، آکنه ، افزایش پرخاشگری و رشد موهای بدن و صورت. کسانی که ممکن است مستعد ابتلا به طاسی الگوی مرد باشند نیز ممکن است دریابند که پروپیونات این وضعیت را تشدید می کند. برای کمک به مبارزه با این ممکن است به Propecia / Proscar انتخاب کنید ، که باعث افزایش DHT در بسیاری از بافتهای هدف آندروژن می شود. این امر به حداقل رساندن عوارض جانبی مرتبط با آن (به ویژه ریزش مو) کمک می کند ، اگرچه هیچ تضمینی در اختیار ما قرار نمی دهد. و مانند تمام محصولات تستوسترون ، پروپیونات نیز تولید تستوسترون درون زا را سرکوب خواهد کرد. بنابراین استفاده از داروی محرک تستوسترون مانند HCG و / یا Clomid / Nolvadex یک ضرورت به منظور جلوگیری از تحمل تصادف پس از چرخه است.


دوز تستوسترون پروپیونات

رایج ترین برنامه دوز برای این ترکیب (مردان) تزریق 50 تا 100 میلی گرم ، هر روز یا 2 روز است. همانند استرهای پرطرفدار ، مقدار کل دوز هفتگی در محدوده 300-700mg خواهد بود. مانند سایر ترکیبات تستوسترون ، این دارو مناسب ترین مرحله برای فله های آموزش است. در اینجا اغلب با عوامل قوی دیگر مانند Dianabol ، Anadrol یا Deca-Durabolin ترکیب می شود که به خوبی کار می کند. با این حال ، پروپیونات گاهی اوقات با آنابولیک ها / آندروژن های غیرمستقیم در مراحل برش یا رژیم های غذایی نیز مورد استفاده قرار می گیرد ، زمانی که این عمل سریع و ماهیت آندروژنیک نیز مورد قدردانی قرار می گیرد. پشته های محبوب شامل دوز متوسطی از پروپیونات با آنابولیک خوراکی مانند Winstrol (15-35 میلی گرم در روز) ، Primobolan (50-150mg روزانه) یا oxandrolone (15-30mg روزانه) است. به شرط آنکه درصد چربی بدن به اندازه کافی کم باشد ، می توان ظاهر عضلانی متراکم را بهبود بخشید (ممانعت از تولید استروژن اضافی از تستوسترون). همچنین می توان یک آندروژن غیر معطر کننده مانند ترنبولون یا هالوتستین را اضافه کرد ، که باید تأثیر شدیدتری بر چربی زیر جلدی بدن و سختی عضلات داشته باشد. البته با افزودن مقدار آندروژن ، هر گونه عارضه جانبی مرتبط با آن بسیار برجسته تر خواهد شد.

Buy Muscle Growth Testosterone propionate PowderHot Tags: پودر تستوسترون پروپیونات رشد عضلات ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، خرید ، ارزان ، فله ، نمونه رایگان

پرس و جو

You Might Also Like