رشد و نمو پودر سیپیونات تستوسترون

رشد و نمو پودر سیپیونات تستوسترون

تستوسترون هورمون اصلی آنابولیک در مردان است و اساس مقایسه ای است که با استفاده از آن سایر استروئیدهای آنابولیک / آندروژنی داوری می شوند. مانند همه تستوسترون ها ، cypionate تستوسترون از نظر ورزشکاران به دلیل توانایی آن در افزایش افزایش شدید در توده عضلانی و قدرت از طرف ورزشکاران بسیار مورد علاقه است.
قیمت های پایین تر ، خلوص بالاتر ، تدارکات ایمن تر ، فقط کمی زمان انتظار.

جزئیات محصول

توضیحات cypionate تستوسترون

در حقیقت تعداد زیادی از ترکیبات استروئیدی دیگر از زمان تزریق تستوسترون در دسترس ساخته شده است ، آنها هنوز هم به عنوان اصلی ترین عامل حجیم در میان بدنسازان شناخته می شوند. استدلال کمی وجود دارد که این داروها از جمله داروهای قدرتمند موجود هستند که شامل تستوسترون cypionate است.


تأثیرات و خواص آن با مشخصات Enanthate یکسان است (Cipionate فقط چند ساعت کوتاه تر است). Cypionate نوعی از تستوسترون با تأخیر اثر است. از آنجا که مدت زمان آن در بدن 2 تا 3 هفته است ، معمولاً فقط برای تزریق میزان بالای تستوسترون فقط به 250 میلی گرم تزریق در هفته نیاز است.


تستوسترون cypionate COA

Testosterone cypionate COA


تست cipionate تستوسترون

تستوسترون cypionate معمولاً به صورت هفتگی برای اهداف بدنی یا افزایش عملکرد تزریق می شود. دوز معمول در محدوده 200-600 میلی گرم در هفته است که در دوره های 6 تا 12 هفته مصرف می شود. این سطح برای اکثر کاربران کافی است تا از دستاوردهای استثنایی در اندازه و قدرت عضلات دریابند.


تستوسترون cypionate عوارض جانبی

تستوسترون به راحتی در بدن به استرادیول (استروژن) معطر می شود. افزایش سطح استروژن می تواند عوارض جانبی از جمله افزایش احتباس آب ، افزایش چربی بدن و ژنیکوماستی ایجاد کند. افزایش سطح تستوسترون به احتمال زیاد عوارض جانبی آندروژنی از جمله پوست روغنی ، آکنه و رشد موهای بدن و صورت ایجاد می کند.

مصرف Cypionate سرکوب کننده است ، پس از پایان دوره ، لازم است مجدداً تولید طبیعی با استفاده از HCG یا Clomid همراه با آنتی استروژن همزمان برای ژنیکوماستی (Nolvadex و Proviron یا Arimidex) آغاز مجدد شود.

buy Muscle Gain Steroids Testosterone cypionate powder

Hot Tags: رشد پودر تستوسترون cypionate ، چین ، تولید کنندگان ، تهیه کنندگان ، کارخانه ، خرید ، ارزان ، فله ، نمونه رایگان

پرس و جو

You Might Also Like