عضله به دست آورد تستوسترون پروپیونات استروئید خام

عضله به دست آورد تستوسترون پروپیونات استروئید خام

تستوسترون هورمون اصلی جنسی مردان است. این مسئول تولید صفات جنسی عمدتا در مردان است. هنگامی که سنتز می شود ، معمولاً به یک استر وصل می شود تا انتشار آن در بدن به تأخیر بیفتد. تستوسترون پروپیونات کوتاهترین استر متصل به هورمون تستوسترون است. این بدان معنی است که بدن شما برای خلاص شدن از شر استر و ترشح هورمون والدین در بدن کمترین زمان را می طلبد.
مزایا: قیمت های پایین تر ، خلوص بالاتر ، تدارکات ایمن تر.
مضرات: زمان تحویل کمی بیشتر. از آنجا که در چین ساخته شده است.

جزئیات محصول

جزئیات سریع:

نام محصول: تستوسترون پروپیونات

شماره CAS:5:57-85-2

ظاهر: پودر بلوری سفید

سنجش: 99٪ (دو بار آزمایش شود)

محل مبدا: چین

حداقل مقدار سفارش (MOQ): 10 گرم

هزینه حمل و نقل: 45 $ (ارسال رایگان به سفارشات بیش از 800 دلار)

مزایا: قیمت های پایین تر ، خلوص بالاتر ، تدارکات ایمن تر

مضرات: زمان تحویل کمی بیشتر. از آنجا که در چین ساخته شده است


COA

Testosterone Propionate COA


شرح

تستوسترون هورمون اصلی جنسی مردان است. این مسئول تولید صفات جنسی عمدتا در مردان است. هنگامی که سنتز می شود ، معمولاً به یک استر وصل می شود تا انتشار آن در بدن به تأخیر بیفتد. تستوسترون پروپیونات کوتاهترین استر متصل به هورمون تستوسترون است. این بدان معنی است که بدن شما برای خلاص شدن از شر استر و ترشح هورمون والدین در بدن کمترین زمان را می طلبد. به دلیل کوتاه بودن عمر فعال ، پروپیونات تستوسترون به طور معمول باید هر روز حداقل به حداقل تزریق شود. به طور غیرقابل توصیف ، پروپیونات تستوسترون باعث کمترین عوارض جانبی و کمترین نفخ می شود. این عوارض جانبی هنگام قطع مصرف خیلی سریع فروکش می کنند.

Muscle Gain Raw Steroid Testosterone propionate 1

فواید

تستوسترون وظیفه ارتقاء سلامتی و رفاه را از طریق افزایش میل جنسی ، انرژی ، ایمنی ، افزایش چربی ، به دست آوردن و حفظ توده عضلانی لاغر ، جلوگیری از پوکی استخوان (از دست دادن تراکم استخوان) و محافظت احتمالی در برابر بیماری های قلبی دارد. تستوسترون همچنین مسئول رشد طبیعی و رشد اندامهای جنسی مردان و حفظ خصوصیات جنس ثانویه است. خصوصیات جنسی ثانویه صفات خاصی است که دو جنس را از هم جدا می کند ، اما به طور مستقیم جزئی از سیستم تولید مثل نیست. تستوسترون به گیرنده های آندروژن (AR) متصل می شود ، بنابراین باعث تسریع در افزایش عضلات ، کاهش چربی و ترمیم عضلات می شود. این مکانیسم ها با فعال شدن گیرنده های آندروژن (مستقیم یا غیر مستقیم به عنوان DHT) تحریک می شوند.


عوارض جانبی

عوارض جانبی بسیاری در ارتباط با مصرف تستوسترون پروپیونات وجود دارد. این محصول دارای سطح بالایی از عطر سازی در استروژن و پنهان به DHT (دی هیدروتستوسترون) نیز هست. تستوسترون می تواند به استروژن ، هورمون جنسی زن تبدیل شود و خطر ابتلا به ژنیکوماستی (تشکیل بافت پستان در مردان) را ایجاد می کند. همچنین ، مکمل تستوسترون به بدن شما باعث خاموش شدن تولید طبیعی هورمون در بدن می شود. شدت عوارض جانبی بیشتر به دوز و مدت زمان گردش تستوسترون آزاد بستگی دارد و تبدیل آن به استروژن و DHT است. اثرات آنابولیک / آندروژنی تستوسترون به دوز نیز بستگی دارد. هرچه دوز بیشتر باشد اثر عضله سازی بیشتر است. تستوسترون به طور معمول رفتار پرخاشگرانه و غالب را ترویج می کند.

تستوسترون بهترین سازنده انبوه است که به انسان معروف است و به عنوان پایه هر چرخه ساخت انبوه توصیه می شود.

buy Muscle Gain Raw Steroid Testosterone propionate


Hot Tags: عضله تستوسترون پروپیونات استروئید خام ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، خرید ، ارزان ، فله ، نمونه رایگان

پرس و جو

You Might Also Like