عضله پودر پروپیونات تستوسترون تستوسترون را بدست می آورد

عضله پودر پروپیونات تستوسترون تستوسترون را بدست می آورد

امروزه تستوسترون پروپیونات طولانی ترین تستوسترون موجود در دسترس است.
اگرچه استرهای دیگر بعداً توسعه یافته ، بزرگتر و ماندگارتر ، تستوسترون پروپیونات یکی از محبوب ترین اشکال دارو به ویژه در میان بدنسازان باقی مانده است. دلیل این امر دستیابی و حفظ سطح سرمی اوج دارو بسیار ساده تر است.

جزئیات محصول

مشخصات محصول

نام محصول: تستوسترون پروپیونات

نام مستعار: پیشنهاد تست

فرمول مولکولی: C22H32O3

وزن مولکولی: 344.49

شخصیت ها : پودر کریستال سفید

استفاده: آندروژن مصنوعی

حداقل مقدار سفارش (MOQ): 10 گرم

هزینه حمل و نقل: 45 $ (ارسال رایگان به سفارشات بیش از 800 دلار)

کیفیت: 99٪ خلوص بالا (پس از 2 بازرسی دقیق)

روش پرداخت: Gram Money، Western Union، انتقال بانکی و بیت کوین

زمان سرب: ظرف 12 ساعت پس از پرداخت

اطلاعات COA تستوسترون Propionate

Testosterone Propionate COA

 

اطلاعات اداره شده تستوسترون پروپیونات

تستوسترون پروپیونات معمولاً از طریق تزریق داخل عضلانی انجام می شود. تا زمانی که ماهیچه به اندازه کافی بزرگ باشد ، هر عضله ای قابل انتخاب است. باسن ، سه سر و شانه همه گزینه های محبوب بین کاربران هستند.

به دلیل دفعات تجویز ، نقاط درد می توانند در محل تزریق ایجاد شوند ، بنابراین تغییر ماهیچه های مورد استفاده بسیار مهم است. استرهای کوتاهتر مانند تستوسترون پروپیونات به طرز چشمگیری دردناکتر از استرهای بزرگتر و کند عمل هستند ، بنابراین عضلات حساس مانند ران ها معمولاً به بهترین وجه از آن جلوگیری می شوند.


اطلاعات دوز تستوسترون پروپیونات

مقدار مصرف به دلیل مصرف آن بستگی دارد. هنگامی که در کنار سایر استروئیدهای آنابولیک برای مقابله با کاهش استفاده می شود ، دوز تقریباً 25-50mg هر روز در نظر گرفته می شود.


با این حال ، هنگامی که تستوسترون پروپیونات برای اثر آنابولیک آن مورد استفاده قرار می گیرد ، حداقل روزانه 100 میلی گرم مورد نیاز است. تستوسترون پروپیونات معمولاً در مقایسه با سایر اشکال استروئید آنابولیک بسیار خوب تحمل می شود و حتی می توان آن را تا 200 میلی گرم در هر روز افزایش داد. بدنسازان بسیار با تجربه ممکن است میزان مصرف را تا 1500 میلی گرم در هفته افزایش دهند. از آنجا که دوز خطر افزایش عوارض جانبی را افزایش می دهد ، بنابراین بهتر است دوز را به مقدار حاصل از نتیجه مطلوب محدود کنید.


اطلاعات نیمه عمر تستوسترون پروپیونات

اگرچه تستوسترون پروپیونات کوتاهترین استر بازیگر است ، اما نیمه عمر هنوز قابل ملاحظه ای طولانی تر از تستوسترون و بدون استر است.


تستوسترون آزاد استر دارای نیمه عمر کمتر از 24 ساعت است در حالی که تستوسترون پروپیونات دارای نیمه عمر است که در دو روز تقریباً دو برابر است. این استر اجازه می دهد تا تستوسترون بتدریج پس از تجویز به آرامی وارد جریان خون شود.


تستوسترون پروپیونات اثرات مثبت

بیشترین تأثیرات مثبت به دنبال مصرف تستوسترون از نظر تفریحی به رشد سریع جسمی مربوط می شود.

تستوسترون پروپیونات را می توان برای کمک به رشد عضلات ، به تقویت قدرت و بهبود استقامت کمک کرد. این به نوبه خود ، به فرد اجازه می دهد تمرینات سخت تر و طولانی تری داشته باشد و به رشد عضلات حتی بیشتر کمک کند.

کیفیت چربی سوزی تستوسترون پروپیونات و توانایی آن در بهبودی سریعتر نیز توسط ورزشکاران ارزشی دارد.

گذشته از مزایای عملکرد ، یک عنصر محافظت از استخوان و مفاصل از طریق افزایش تولید کلاژن و مواد معدنی استخوان وجود دارد. سطح هموگلوبین نیز بالا می رود و به رساندن اکسیژن بیشتر در بدن کمک می کند.

تستوسترون پروپیونات اثرات جانبی احتمالی

بدن مرد به طور طبیعی هر هفته حدود 200mg تستوسترون تولید می کند اما این برای بهینه سازی نتایج بدن سازی کافی نیست. تستوسترون مصنوعی می تواند با افزایش قدرت و کمک به بهبود ، این اثر را تقویت کند.


اما با افزودن تستوسترون اضافی خطر عوارض جانبی ایجاد می شود. از آنجا که تستوسترون به طور طبیعی در بدن رخ می دهد ، یکی از بهترین داروهای تحمل شده در بازار است ، اما با این وجود ، باید دوز را با دقت اداره کرد.

Buy Muscle Gain Steroids Testosterone propionate powder


Hot Tags: عضله پودر تستوسترون پروپیونات تستوسترون ، چین ، تولید کنندگان ، تأمین کنندگان ، کارخانه ، خرید ، ارزان ، فله ، نمونه رایگان

پرس و جو

You Might Also Like