عضله پودر سیپیونات تستوسترون تستوسترون را بدست می آورد

عضله پودر سیپیونات تستوسترون تستوسترون را بدست می آورد

محصول: تستوسترون cypionate
شماره CAS: 58-20-8
فرمول مولکولی: C27H40O3
وزن مولکولی: 412.61
خلوص: 99٪
توضیحات: پودر کریستالی سفید یا خارج از رنگ
قیمت پایین اما خلوص بالا

جزئیات محصول

تستوسترون cypionate COA

Testosterone cypionate COA

مکانیسم عمل cypionate تستوسترون

اثرات تستوسترون در انسان و سایر مهره داران از طریق دو مکانیسم اصلی اتفاق می افتد: با فعال شدن گیرنده آندروژن (مستقیم یا به عنوان DHT) ، و با تبدیل به استرادیول و فعال سازی گیرنده های استروژن خاص. تستوسترون رایگان (T) به داخل سیتوپلاسم سلولهای بافت هدف منتقل می شود ، جایی که می تواند به گیرنده آندروژن متصل شود ، یا توسط آنزیم سیتوپلاسمی 5α-ردوکتاز می تواند به 5α-دی هیدروتستوسترون (DHT) کاهش یابد. DHT حتی به سختی از T به همان گیرنده آندروژنی متصل می شود ، به طوری که قدرت آندروژنی آن تقریباً 2.5 برابر T است. T-receptor یا مجتمع گیرنده DHT دستخوش تغییر ساختاری می شود که به آن اجازه می دهد تا درون هسته سلول حرکت کرده و به هم پیوند یابد. به طور مستقیم به توالی های نوکلئوتیدی خاص از DNA کروموزومی. مناطق اتصال به عناصر پاسخ هورمونی (HREs) گفته می شود و بر فعالیت رونویسی ژن های خاص تأثیر می گذارد و اثرات آندروژن را تولید می کند.


تستوسترون جذب سیپیونات

تستوسترون cypionate آنابولیک استریکی است که به آن اجازه می دهد درجه بیشتری از حلالیت در چربی ها را نشان دهد و بنابراین ، آزاد سازی و جذب در سرعت کمتری نسبت به مولکول های همولوگ اتفاق می افتد. تزریق عضلانی 200 میلی گرم از تستوسترون سیپیونات میانگین Cmax فوق فوق درمانی از 1122 نانوگرم در دسی لیتر را ایجاد کرد که 4-5 روز پس از تزریق رخ داده است. پس از روز پنجم ، سطح تستوسترون cypionate در پلاسما کاهش یافت و به طور میانگین 400 نانوگرم در دسی لیتر رسید.


نیمه عمر تستوسترون cypionate

نیمه عمر تستوسترون cypionate یکی از طولانی ترین ، تقریباً 8 روز است.


buy Muscle Gain Steroids Testosterone cypionate powder


Hot Tags: عضله پودر تستوسترون cypionate تستوسترون ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، خرید ، ارزان ، فله ، نمونه رایگان

پرس و جو

You Might Also Like