عضله به دست آوردن تست استروئید Enanthate خام

عضله به دست آوردن تست استروئید Enanthate خام

تستوسترون Enanthate یکی از رایج ترین تستوسترون ها برای درمان تستوسترون پایین است. همچنین در محافل تقویت کننده عملکرد بسیار محبوب است. این یکی از مقرون به صرفه ترین استروئیدهای آنابولیک موجود در بازار است ، بسیار متنوع است ، از طرف اکثر مردان بالغ تحمل خوبی دارد و عرضه آن از طریق سقف است.
عضله به دست آوردن تست استروئید Enanthate خام

جزئیات محصول

توضیحات آزمون Enanthate

تست Enanthate استر از آندروژن طبیعی ، یعنی تستوسترون است. این مسئول رشد طبیعی ویژگی های جنس مذکر است. در صورت تولید ناکافی تستوسترون ، با تعویض تستوسترون می توان تعادل تقریباً کاملی از علائم عملکردی ، آناتومیکی و روانشناختی پیدا کرد.


مزایای تست Enanthate

رشد انبوه عضله سریع آزمایش Enanthate

آزمایش Enanthate تولید گلبولهای قرمز افزایش یافته است

تست Enanthate احتباس کم آب

Enanthate Test سطح قدرت و مقاومت را افزایش داد

تست Enanthate چربی بدن سریع از بین برود.


تست Enanthate در بدن سازی

در بدن سازی ، Enanthateis را آزمایش کنید. مهم نیست که شما درباره Dianabol ، Parabolan ، Anadrol 50 ، Finaject و دیگران فکر می کنید ، وقتی صحبت از قدرت ، توده عضلانی و افزایش سریع وزن می شود ، تستوسترون هنوز بهترین انتخاب است. تستوسترون Enanthate ، همانطور که بیشتر نام های تجاری در حال حاضر نشان می دهد ، است. یک استروئید انبار طولانی مدت بسته به متابولیسم و سطح اولیه هورمون بدن ، مدت زمان تأثیر آن دو تا سه هفته است. از لحاظ تئوری فواصل بسیار طولانی بین تزریق ها امکان پذیر است. اگرچه برای چند هفته موثر است ، آنها حداقل هفته ای یک بار آن را در بدن سازی ، وزنه برداری و وزنه برداری تزریق می کنند. این امر حس می کند چون تستوسترون انانتراتون دارای نیمه عمر پلاسما در خون فقط یک هفته است.


هشدار در مورد پودر تستوسترون خام Enanthate

دوز زیاد یا مصرف طولانی مدت ، باعث احتباس سدیم و ورم در بدن می شود. زنان ممکن است بعد از استفاده علائم مردانگی داشته باشند.


چرخه آزمون Enanthate

دوز ، به طور کلی گرفته شده ، از 250 میلی گرم در هفته تا 2000 میلی گرم در روز متغیر است. از نظر ما معقول ترین میزان مصرف بیشتر ورزشکاران بین 250 تا 250 میلی گرم در هفته است. به طور معمول دوز بالاتری لازم نیست. هنگام مصرف حداکثر 500 میلی گرم در هفته ، کاربران به طور معمول دوز را به طور همزمان مصرف می کنند. ورزشکاران باید دوز بالاتری را به دو تزریق در هفته تقسیم کنند. مرحله رشد این ورزشکار ، اهداف وی و مقدار مصرف قبلی استروئید وی باید مقدار دوز را تعیین کند.

عضله به دست آوردن تست استروئید Enanthate خام

Buy Muscle Gain Steroid Test Enanthate Raw

Hot Tags: عضله تست استروئید enanthate خام ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، خرید ، ارزان ، فله ، نمونه رایگان

پرس و جو

You Might Also Like