تزریق استروئید Sustanon 250

تزریق استروئید Sustanon 250

Sustanon 250 ترکیبی از چهار استر تستوسترون پروپیونات تستوسترون ، فنیل پروپیونات تستوسترون ، ایزوکارپروات تستوسترون و تستوسترون دکانوات است. این استرها Sustanon را به یکی از طولانی ترین ترکیبات استروئیدی موجود در روز تبدیل می کنند. این یک ترکیب ایده آل برای ایجاد اندازه و افزایش قدرت عضلات است.

جزئیات محصول

جزئیات سریع

نام محصول: Sustanon 250

سنجش: 99٪ (دو بار آزمایش شود)

ظاهر: پودر بلوری سفید

محل مبدا: چین

حداقل مقدار سفارش (MOQ): 10 گرم

هزینه حمل و نقل: 45 $ (ارسال رایگان به سفارشات بیش از 800 دلار)

زمان تحویل: 3-10 روز کاری

بسته بندی: بسته بندی ایمن

مزایا: قیمت های پایین تر ، خلوص بالاتر ، تدارکات ایمن تر.


شرح

Sustanon 250 ترکیبی از چهار استر تستوسترون پروپیونات تستوسترون ، فنیل پروپیونات تستوسترون ، ایزوکارپروات تستوسترون و تستوسترون دکانوات است. این استرها Sustanon را به یکی از طولانی ترین ترکیبات استروئیدی موجود در روز تبدیل می کنند. این یک ترکیب ایده آل برای ایجاد اندازه و افزایش قدرت عضلات است.


Sustanon همچنین در مورد عوارض جانبی استروژن مانند ژنیوکوستیا و احتباس آب نسبتاً خفیف است. دوزهای از 250mg تا 1000mg در هفته برای حفظ سطح متعادل تستوسترون توصیه می شود ، اگرچه Sustanon تا یک ماه کامل در بدن فعال خواهد ماند.


در دوزهای بالاتر ، اثرات استروژن می تواند شدید باشد و ضد استروژن هایی مانند Nolvadex یا Proviron توصیه می شود. مصرف Sustanon همچنین باعث کاهش تولید طبیعی تستوسترون بدن می شود بنابراین یک درمان پس از چرخه HCG یا Clomid نیز مطلوب است.


نیمه عمر

نیمه عمر هر استروئید مدت زمان لازم برای از بین بردن نیمی از آن استروئید را برای از بین بردن بدن نشان می دهد. استروئیدهای نیمه عمر کوتاه مدت کوتاهی را در سیستم شما می گیرند. بنابراین ممکن است به دوزهای زیادی احتیاج داشته باشند. اگرچه نیمه عمر به عنوان داروی دارویی است ، اما ممکن است تحت تأثیر برخی از عوامل موجود در کاربر باشد. بنابراین ، نیمه عمر یک دارو ممکن است در یک فرد کوتاهتر یا طولانی تر از یک فرد دیگر باشد.


به عنوان مثال نیمه عمر Sustanon 250 نیمه عمر خود را در یک طرحی که فارماکوکینتیک پیچیده ای دارد به دلیل وجود استرهای مختلف به نمایش می گذارد. به عنوان مثال ، یک استر منفرد بعد از تعداد معینی از روز ، در نیمی از سطح خود قرار می گیرد. پس از دو برابر شدن این زمان ، سطح آن دوباره با نیمه تمام می شود و به یک چهارم از آنچه در گذشته بود می رسید. بعد از یک دوره سه گانه ، این سطح دوباره به نصف می رسد. استرهای مختلف در Sustanon 250 نیمه عمر متفاوت دارند.


در نتیجه ، نیمه عمر Sustanon 250 مدت زمان مشخصی ندارد. پس از تزریق با Sustanon 250 ، اکثر استاتیک ها نشان می دهد که پس از تقریباً 4 روز در نیمی از سطح خود فرو می رود. سطح ممکن است تا روز دهم به یک چهارم سقوط کند. تا شانزده روز ، ممکن است سطح شانزدهم تا شانزدهم به یک هشتم کاهش یافته و به دنبال یک شانزدهم تا روز 23. وقتی صحبت از بدن سازی می شود ، نیمه عمر Sustanon 250 به کاربران کمک می کند تا جلوی وزن خود را تعیین کنند.


نیمه عمر متفاوت با هر یک از استرهای Sustanon آن را به یک استروئید بسیار پایدار تبدیل می کند. بنابراین می توان نتایج سریعتر و طولانی مدت را از دوز دریافت کرد. این به کاربران کمک می کند بدون نیاز به تزریق های متعدد ، سطح پایدار استروئید را در بدن حفظ کنند. چهار استر تقریباً بلافاصله پس از تزریق از طریق هیدرولیز تجزیه می شوند. چهار استر در یک طرحی کار می کنند که در آنهایی که نیمه عمر طولانی تری دارند پس از سقوط سطح کسانی که نیمه عمر کوتاه تر دارند انتخاب می کنند. در زیر نیمه عمر استرهای مختلف تستوسترون Sustanon 250 آورده شده است


تستوسترون پروپیونات

در میان چهار استر ، پروپیونات با نیمه عمر 2 تا 3 روز کوتاهترین عمل را دارد. تستوسترون در مدت زمان بسیار کوتاهی شروع به کار می کند و ممکن است در 24 ساعت اول پس از تزریق شروع به عمل کند.


فنیل پروپیونات تستوسترون

همچنین به این فنیل استر پروپیونیک اسید گفته می شود. این پل بین پروپیونات و ایزوكوپروات قرار دارد. این عمل طولانی تر از پروپیونات است و نیمه عمر 4 تا 5 روز دارد. همچنین بیشتر از پروپیونات طول می کشد ، بنابراین سطح ترکیبی از تستوسترون در بدن را ترک می کند که پروپیونات از بدن خارج می شود.


ایزوكوپروات تستوسترون

این در مقایسه با فنیل پروپیونات اثر ماندگاری بیشتری دارد. همچنین به این ماده isohexanoate ، 4-methylvaleric acid و isocaproic acid گفته می شود. این تستوسترون نیمه عمر طولانی تری نسبت به فنیل پروپیونات تستوسترون دارد. این نیمه عمر 7 تا 9 روز است. در صورتی که از آن به عنوان تستوسترون منفرد استفاده شود ، بنابراین پس از هر هفته تزریق می شود. این استر نه تنها در Sustanon250 یافت می شود بلکه ممکن است در سایر استروئیدها مانند Aratest و Omnadren نیز یافت شود.


تستوسترون decanoate

این چهارمین استر در محصول Sustanon است و طولانی ترین نیمه عمر را دارد. در بین استرهای مورد استفاده در استروئیدها ، استر دکانوات طولانی ترین استر است. نیمه عمر آن ممکن است فراتر از دو هفته باشد. بنابراین ممکن است یک زندگی فعال تا یک ماه داشته باشد. این منجر به این عقیده می شود که Sustanon در هر ماه یک بار تزریق می شود. با این حال ، این تنها در روشهای جایگزینی هورمون اتفاق می افتد. برای این استر ، کاهش تستوسترون پس از دو هفته شروع می شود. بنابراین ، بدنسازانی که می خواهند مقدار زیادی از تستوسترون را در جریان خون خود داشته باشند ، ممکن است در هفته به صورت تزریق سوستانون را در نظر بگیرند. مترادف دیگر برای استر دکانوئات شامل اسید غیرآنکربوکسیلیک ، اسید دکانوئیک ، اسید دسیلیک و اسید کاپریک است.


با نیمه عمر متفاوت همه استرهای فوق ، یک منبع پایدار تستوسترون به داخل خون از انبار تزریق وجود دارد. با این حال ، آزاد شدن تدریجی تستوسترون لزوماً خطی نیست.

buy Injection Steroid Sustanon 250

Hot Tags: تزریق استروئید سوستنون 250 ، چین ، تولید کنندگان ، عرضه کنندگان ، کارخانه ، خرید ، ارزان ، فله ، نمونه رایگان

پرس و جو

You Might Also Like