تقویت کننده تستوسترون Enanthate

تقویت کننده تستوسترون Enanthate

نام محصول: تستوسترون انانتات
شماره CAS ::315-37-7
ظاهر: پودر بلوری سفید
استاندارد کیفیت: USP32 ، خلوص≥99٪
سفارش کوتاه: 10 گرم
شرایط پرداخت: Western Union، MoneyGram، T / T، Bitcoin
حمل و نقل HKEMS، FedEx، DHL، TNT، UPS

جزئیات محصول

توضیحات اننتاتور تستوسترون

تستوسترون enanthate یک استروئید آنابولیک است که می تواند برای ورزشکاران مبتدی ، متوسط و پیشرفته استفاده شود. این یک انتخاب خوب برای کسی است که قبلاً از هیچ نوع استروئید آنابولیک استفاده نکرده است اما می خواهد شروع به کار کند. همچنین می تواند برای مردانی که نگرانی جسمی و روحی دارند از عدم تولید تستوسترون به طور طبیعی در بدن ، از نظر پزشکی تجویز شود. اگرچه با استفاده از تستوسترون Enanthate می توان عوارض جانبی به همراه داشت ، اما کنترل آنها نیز آسان است.


خصوصیات آنتن تستوسترون

تستوسترون Enanthate یک ترکیب تستوسترون استر بزرگ است. این ماده مصنوعی است اما همچنین خالص است و بدن نمی تواند تفاوت بین تستوسترون طبیعی و مصنوعی را بیان کند. همه یکسان استفاده می شود این استر اسید کربوکسیلیک متصل به آن است. آن استر همچنین به یک گروه هیدروکسیل هیدروکسیل 17 بتا متصل شده است. این همان چیزی است که اجازه می دهد تا با آزاد شدن زمان در بدن و نه همه در یک بار ، موفق شود.

تستوسترون Enanthate ، مانند تمام ترکیبات تستوسترون ، دارای درجه آنابولیک 100 است. درجه آندروژنی نیز 100 است. بدن آن را نیز خواهد پذیرفت و هیچ تفاوتی بین تستوسترون سنتز شده و طبیعی مشاهده نمی کند.

پس از تزریق ، تستوسترون فعال نمی شود تا زمانی که با موفقیت از هورمون جدا شود. با این حال ، برای اولین یا دو روز بعد از تزریق ، سنبله ای در مقدار تستوسترون در بدن ایجاد می شود. هورمون ها از طریق بدن جدا می شوند و پراکنده می شوند. این کار به مدت 8 روز نیمه عمر دارد ، بنابراین فقط در یک بار استفاده از این ترکیب تستوسترون هر 2 هفته یکبار که از این ترکیب تستوسترون برای نیازهای درمانی استفاده شود ، نیاز به تزریق دارد. تزریق هر 7 تا 10 روز به حفظ انسجام سطح تستوسترون در بدن کمک می کند.

مزایای تستوسترون تستوسترون


آزمایش E سوخت و ساز انرژی را افزایش می دهد و به کاهش چربی بدن و حفظ توده سالم بدن کمک می کند

تست E در رشد موهای بدن و بدن نقش دارد

تست E باعث افزایش عزت نفس می شود و باعث پرخاشگری و رقابت می شود

تست E از بیماری های دژنراتیو استخوان و ماهیچه محافظت می کند

تست E باعث افزایش هر دو توده عضلانی و قدرت می شود

تست E به حفظ انگیزه جنسی کمک می کند

Buy Improve Enhancers Testosterone enanthate

Hot Tags: بهبود تقویت کننده تستوسترون enanthate ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، خرید ، ارزان ، فله ، نمونه رایگان

پرس و جو

You Might Also Like