تقویت کننده تستوسترون سیپیونات را بهبود بخشید

تقویت کننده تستوسترون سیپیونات را بهبود بخشید

ورزشکاران حرفه ای تستوسترون Cypionate را به دلیل خواص مؤثر آن ترجیح می دهند. دوز فردی و مدت زمان بستری توسط متخصص تجویز می شود. برای جلوگیری از عوارض جانبی استروئیدهای آنابولیک ، توصیه می شود از درمان پس از چرخه (PCT) استفاده کنید.

جزئیات محصول

توضیحات تستوسترون cypionate

تستوسترون سیپیونات محصولی تزریقی است که اغلب توسط بدنسازان در یک چرخه استروئیدی مورد استفاده قرار می گیرد. ماده فعال این دارو ، تستوسترون سیپیونات است.

ورزشکاران حرفه ای تستوسترون Cypionate را به دلیل خواص مؤثر آن ترجیح می دهند. دوز فردی و مدت زمان بستری توسط متخصص تجویز می شود. برای جلوگیری از عوارض جانبی استروئیدهای آنابولیک ، توصیه می شود از درمان پس از چرخه (PCT) استفاده کنید.


تستوسترون Cypionate COA

Testosterone cypionate COA


PCT بعد از چرخه استروئید

PCT چیست؟ این یک دوره زمانی خاص است که در آن شما باید سریعتر بهبود یابید ، تلفات را به حداقل برسانید و به طور کلی از سلامت خود مراقبت کنید. پس از چرخه درمانی ، تنها فرآیند عادی سازی پس زمینه هورمونی پس از چرخه استروئیدها ، با کمک استروئیدهای خاص است.


وظیفه اصلی PCT بازیابی پس زمینه هورمونی و از بین بردن کاهش وزن بیشتر از طبیعت است. چطور این کار را بکنیم؟ برای این کار باید تعدادی از مشکلات را برطرف کنید!


اولین کار تمرکز بر روی ترمیم تعادل طبیعی هورمونهای جنسی ، نسبت هورمونهای جنسی مردانه به هورمونهای جنسی زن است. در مورد نرها (آندروژن ها) ، سنتز آنها باید ترمیم و عادی شود ، و در مورد زن - پایین بیاید ، زیرا چرخه مبتنی بر آروماتیک شدن ، به احتمال زیاد بیشتر خواهد بود. نکته دوم این است که شما باید میل جنسی و اسپرماتوژنز را بازیابی کنید ، مشکل مهمی نیست ، اما اگر از استروئیدهایی نظیر ناندرولون آگاهی داشتید که باعث افزایش سطح پروژسترون و پرولاکتین می شوند ، ممکن است تغییراتی در عملکرد جنسی ایجاد کند. نه برای بهتر کار سوم تمیز کردن کبد است. چهارم ، کلسترول را با مصرف دوز روزانه امگا 3 عادی کنید. و نکته آخر ، نکته بسیار مهم - سطح کورتیزول و فشار خون بالا. کورتیزول پس از متوقف شدن بدن از دریافت تستوسترون مصنوعی افزایش می یابد ، و وظیفه ما پایین آمدن این سطح است که مطلوب است بعد از چرخه بار بار روی سالن کاهش یابد ، زیرا اگر سعی کنید در همان سالن با همان شدت و وزن مشابه شخم بزنید. چرخه ، سطح کورتیزول فراتر از مقیاس خواهد بود ، و بنابراین روند تخریب ماهیچه ها را بیش از آنچه طبیعت تهیه می کند ، آغاز می کنید.


اطلاعات در مورد PCT

نسبت بین آندروژن ها و استروژن ها. توجه به این نکته ضروری است که هنگام بازیابی تولید طبیعی ، لازم است نیمه عمر استروئیدهایی را که در چرخه استفاده کرده اید نیز درج کنید. همه چیز در اینجا ساده است ، هر آنچه را برای بازگرداندن آزمایش انجام می دهید ، اگر گیرنده های بدن هنوز یک آزمایش مصنوعی دریافت کنند ، همه چیز خالی خواهد بود. به عنوان مثال ، اگر از انانتیت استفاده کرده اید ، باید 2-3 هفته پس از چرخه منتظر بمانید تا اینکه تستوسترون مصنوعی "راه رفتن" را در بدن شما متوقف کند و سیستم محور بیضه را برای کمبود خمیر سیگنال کند ، که به نوبه خود نخواهد بود. شروع به تولید خود را. کاهش استرادیول و پرولاکتین - این هورمونها همچنین نقش مهمی در سنتز تستوسترون طبیعی دارند. علاوه بر این ، سنتز تست سرکوب می شود و بنابراین ، به موازات انتظار ، تا زمانی که عمل استروئیدها در بدن متوقف نشود ، باید فعالیت استرادیول و پرولاکتین را با استفاده از چرخه در حین و بعد از چرخه خنثی کنید. ، که استرادیول را مسدود کرده و تولید آزمایش را تحریک می کند و به نقطه بینی می رسد ، یک استروئید که سطح پرولاکتین را کاهش می دهد. اما این ضروری نیست ، بدون استرادیول ، تستوسترون به طور كامل عمل نخواهد كرد ، و به دلیل عدم كاهش آن در زیر حد طبیعی ، بهترین روش برای كنترل آن ، انجام آزمایشات برای استروژن ها خواهد بود. در جایگزینی این استروئیدها ، موارد کلاسیک و مشهور تری وجود دارد: Clomide و Tamoxifen. كلومید ضد استروژن كمتر است اما محرك آزمایش خوبی است. تاموکسیفن یکی از قدرتمندترین مهارکننده های استروژن و پرولاکتین است. این استروئیدها محور بیضه های گیپوتالاموس هیپوفیز را تحریک می کنند تا یک هورمون لوتئین کننده تولید کنند ، که به نوبه خود باعث تولید تستوسترون می شود.


نحوه مصرف کومید و تاموکسیفن

کلومید

دوره بارگیری خاصی وجود دارد ، در اولین روز از مصرف ، شما باید در طول روز 200 میلی گرم مصرف کنید و دوز را به 4 دوز مساوی تقسیم کنید. 50mg x 4 = 200 میلی گرم در طول روز. بعد ، شما باید روزانه 100 میلی گرم برای یک هفته مصرف کنید. سپس به دوزهای عادی 1 قرص در روز (50 میلی گرم) تغییر دهید. چرخه کلومیدا 2-3 هفته طول می کشد.


تاموکسیفن

80 میلی گرم (روز اول)

40 میلی گرم (در یک هفته)

20 میلی گرم (برای چند هفته دیگر)


استروئید بعدی که معمولاً در PCT استفاده می شود ، گنادوتروپین کوریونی انسان (hCG) است. خود گنادوتروپین یک هورمون لوتئین ساز است. این دارو باید در طول چرخه و 1-2 هفته قبل از PCT مصرف شود. دوزهای معمولی از 500 تا 2000 واحد در هفته متغیر است.


Proviron

عطر را مسدود می کند.

GSPG (گلوبولین) بلوک می کند.

میل جنسی پس از چرخه را افزایش می دهد.

ماهیچه ها را با کیفیت تر می کند.


Proviron نسبت به لتروزول همان استحکام کمتری دارد ، اما ارزان تر نیز هست. Proviron در طول چرخه 50 میلی گرم روزانه مصرف می شود.


برای ترمیم کبد ، کارسیل بهترین انتخاب برای PCT است. آماده سازی هایی که بر اساس سلیمارین ساخته می شوند ، ماده ای که حاوی خال خال خال است ، پس از یک چرخه آنابولیک استروئیدی مناسب برای ترمیم کبد و جوان سازی هستند. اما بهتر است به هیچ وجه از انتشار آنزیم های کبدی برانگیخته نشود ، در چرخه آنابولیک های متان از جمله methandrostenolone ، یکی از استروئیدهای کبدی از همه موجود استفاده نشود.


کارسیل از 90 میلی گرم سه بار در روز گرفته می شود ، مدت زمان چرخه 90 روز است.


برای عادی سازی نسبت بین کلسترول خوب و بد ، اسیدهای چرب امگا 3 و فیبر را به رژیم غذایی خود اضافه کنید. روغن ماهی را در نزدیکترین داروخانه بخرید و هرکدام آن را 1-4 گرم مصرف کنید.


فشار زیاد باید کاهش یابد ، در این حالت به شما کمک می کند استروئیدها Analapril و Metoprolol باشند ، اما از آنها فقط در صورت لزوم استفاده می شود ، آنها برای پیشگیری مناسب نیستند.


كورتيزول را مي توان با مصرف كلنبوترول ، HGH ، انسولين ، گلوتامين كاهش داد - اينها مهمترين ضد كاتابوليك ها هستند. در فرایند آموزش ، همانطور که در بالا ذکر شد ، کاهش وزن و شدت کار ضروری است.

Buy Improve Enhancers Testosterone cypionate

Hot Tags: بهبود دهنده های تقویت کننده تستوسترون cypionate ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، خرید ، ارزان ، فله ، نمونه رایگان

پرس و جو

You Might Also Like