چگونه می توان از پودر cypionate تستوسترون استفاده کرد

چگونه می توان از پودر cypionate تستوسترون استفاده کرد

محصول: استروئید تستوسترون Cypionate
1. حداقل مقدار سفارش (MOQ): 10 گرم
2. هزینه حمل و نقل: 45 $ (ارسال رایگان به سفارشات بیش از 800 دلار)
3. کیفیت: 99٪ خلوص بالا (بعد از 2 بازرسی دقیق)
4- روش پرداخت: گرامر ، Western Union ، انتقال بانکی و بیت کوین
5. زمان سرب: ظرف 12 ساعت پس از پرداخت
6. زمان تحویل: 3-10 روز درب به درب
7. بسته بندی: بسته بندی حرفه ای و ایمن
8. حمل و نقل: DHL / TNT / UPS / HKEMS / FedEx / غیره
9. شماره پیگیری: بعد از تحویل بسته بسته موجود است.
10. خدمات پس از فروش: 24/7 بصورت آنلاین

جزئیات محصول

تستوسترون Cypionate COA

Testosterone cypionate COA


توضیحات تستوسترون cypionate

تستوسترون سیپیونات یک نسخه مصنوعی از هورمون تستوسترون است که به طور طبیعی تولید می شود.

این هورمون مسئول بسیاری از خصوصیات جسمی و روحی در مردان است.

این باعث رانندگی جنسی ، کاهش چربی ، به دست آوردن و حفظ توده عضلانی لاغر ، افزایش تراکم استخوان می شود و حتی ممکن است در برابر بیماری های قلبی محافظت کند.


مقدار تستوسترون cypionate

تستوسترون cypionate یک محصول تستوسترون منفرد طولانی است. طول آن 8 كربن است و هنگام تزریق داخل عضلانی بیشتر در بافت چربی ذخیره می شود. پس از تزریق به آرامی و به طور پیوسته در بدن آزاد می شود. 24-48 ساعت پس از تزریق خون ، سطح cipionate را به اوج خود می رساند و سپس به آرامی کاهش می یابد. سطح خون 12 روز پس از تزریق اولیه به نقطه ثابت می رسد و بیش از سه هفته در آنجا می ماند. سیپیونات به طور معمول یک بار در هفته تزریق می شود ، که باعث می شود در هر زمان معینی مقدار کمترین مقدار بالاتر از نیمی از دوز پیک باشد. هر تستوسترون ، به عنوان پادشاه سازندگان انبوه ، از نظر اقتصادی مقرون به صرفه است و برای هر نوع پشته استروئیدی مهم است. به تنهایی استفاده می شود ، کاربر می تواند انتظار داشته باشد که شاهد پیشرفت های چشمگیری باشد. طبیعت طولانی عمل cypionate به کاربر اجازه می دهد تا ضمن حفظ سطح خون پایدار ، کمتر از آن تزریق کند.


تستوسترون cypionate برای اولین بار استروئید انتخاب خوبی است. یک چرخه ساده متشکل از 500 میلی گرم از cypionate در هفته به مدت 10 هفته ، با کمک های دستی ، و درمان استاندارد چرخه پس از چرخه اول خوب است و می تواند برخی از دستاوردهای عالی در توده عضلانی ایجاد کند. در کنار این سودها ، چربی و همچنین اجاره آب نیز به دست می آید ، اما این یک استاندارد استاندارد برای حجیم کردن است و باید انتظار داشت. Enanthate یا cypionate نیز به طور معمول بیش از sustanon برای چرخه اول ترجیح داده می شوند ، به دلیل عدم توانایی در حفظ سطح پایدار خون سوستونون و در عین حال فرکانس تزریق را به حداقل می رسانند. برای حداکثر کارآیی ، هر روز یا هر روز تزریق سوستانون بطور معمول تزریق می شود. این کار در هنگام استفاده از cypionate به دلیل طولانی بودن عملکرد آن ضروری نیست.


استر تستوسترون با عملکرد طولانی برای نیازهای شما به فله بسیار مفید خواهد بود ، و cypionate محصولی است که ساده تر از سایر استروئیدهای موجود در آنجا است. نه اینکه بگوییم این بدون سهم از عوارض آن است ، اما این یک انتخاب خوب است ، به خصوص برای افرادی که بدن سازی جدید دارند. قطع مصرف محصول در صورت بروز عوارض جانبی گزینه ای نیست ، زیرا به دلیل طولانی بودن عملکرد این استروئید ، این عوارض جانبی را در مدت زمان طولانی تشدید می کند. داروهای کمکی مانند nolvadex ، proviron ، clomid و HCG ممکن است به شما کمک کند ، هم در طی چرخه و هم پس از چرخه ، به بازگرداندن تولید طبیعی تستوسترون کمک کند. تستوسترون cypionate کمی بیش از sustanon معطر می کند ، اما در هنگام استفاده از هر دو دارو ، باید با آنتی استروژن هایی مانند nolvadex یا clomid آشنا شوید و در صورت بروز علائم جینو از یکی از آنها استفاده کنید.

how to get USP Testosterone cypionate powder

Hot Tags: چگونه می توان از پودر cypionate تستوسترون ، چین ، تولید کنندگان ، تهیه کنندگان ، کارخانه ، خرید ، ارزان ، فله ، نمونه رایگان

پرس و جو

You Might Also Like