استروئید تستوسترون با کیفیت بالا

استروئید تستوسترون با کیفیت بالا

تستوسترون cypionate یک تزریق محلول در روغن است که استر تستوسترون هورمون مردانه است. تستوسترون cypionate یکی از پرکاربردترین استروئیدهای آنابولیک در سراسر جهان و یکی از پرفروش ترین ها برای مبتدیان در دنیای بدن سازی است. اثرات اصلی این دارو افزایش عضلات و افزایش انبوه است. این به تنهایی کار می کند و یا می توان آن را با سایر استروئیدها برای چرخه حجیم انبوه جمع کرد. تستوسترون cypionate محصول تستوسترون منفرد طولانی مدت است. تستوسترون cypionate به طور معمول یک بار در هفته تزریق می شود ، این باعث می شود سطح خون پایدار حفظ شود. قیمت های پایین تر ، خلوص بالاتر ، تدارکات ایمن تر ، فقط کمی زمان انتظار.

جزئیات محصول

تستوسترون cypionate توضیحات استروئیدی

تستوسترون cypionate یک استروئید تزریقی است و محلول در روغن است. این طولانی ترین تستوسترون موجود است. این ماده به عنوان یک اثر آندروژنی و آنابولیک قوی در نظر گرفته می شود و به راحتی معطر می شود. تستوسترون cypionate می تواند به موازات تستوسترون تستوسترون مورد استفاده قرار گیرد ، اما سیپیونات شدیدتر است. خصوصیات تستوسترون cypionate مانند احتباس آب ، افزایش چربی است. با استفاده از این استروئید آنابولیک ، نسبت به هر آنابولیک دیگر متوجه فیبر و خشکی با کیفیت بیشتری خواهید شد. نیمه عمر آن حدود 8-9 روز است ، بنابراین استفاده از تزریق یک بار در هفته مناسب است. معمولاً از آن بطور عمده در فازهای حجم / چرخه های حجیم استفاده می شود ، اما ورزشکاران نیز در دوره های برش از آن برای بدست آوردن توده عضلانی محکم استفاده می کنند. Cypionate تستوسترون می تواند بر تولید خود تستوسترون تأثیر بگذارد ، بنابراین باید یک چرخه پس از درمان با HCG انجام شود: 2 هفته قبل از پایان چرخه و سپس Tamoxifen Citrateor Clomiphene Citate.


تستوسترون cypionate استروئید COA

Testosterone cypionate COA


تستوسترون مزایای استروئیدی cypionate

  1. توده عضلانی لاغرتر و چربی بدن کمتری دارد

  2. تمرین طولانی تر و سخت تر

  3. تعادل نیتروژن مثبت

  4. قدرت و اندازه خوبی دارد

  5. بهبودی سریع

  6. محافظت از بدن در برابر هورمونهای نابود کننده ماهیچه ها


تستوسترون cypionate مشخصات استروئیدی

  1. زندگی فعال - 15-16 روز

  2. متوسط دوز - 250-1000 میلی گرم در هفته

  3. رایحه سازی - بله

Buy High Quality Testosterone cypionate Steroid

Hot Tags: تستوسترون با کیفیت بالا و استروئیدی cypionate cipionate ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، خرید ، ارزان ، فله ، نمونه رایگان

پرس و جو

You Might Also Like