پودر سیپیونات تستوسترون با خلوص بالا

پودر سیپیونات تستوسترون با خلوص بالا

پودر تستوسترون cypionate
حداقل مقدار سفارش (MOQ): 10 گرم
هزینه حمل و نقل: 45 $ (ارسال رایگان به سفارشات بیش از 800 دلار)
کیفیت: 99٪ خلوص بالا (پس از 2 بازرسی دقیق)
روش پرداخت: Gram Money، Western Union، انتقال بانکی و بیت کوین

جزئیات محصول

جزئیات سریع

تستوسترون Cypionate (استروئیدها)

CAS NO.:58-20-8

EINECS: 200-368-4

سنجش: 99٪


تستوسترون Cypionate COA

Testosterone cypionate COA


دوز تستوسترون و مقدار مناسب سیپیونات تست کنید

برای تقویت عملکرد ، تزریق تستوسترون Cypionate حداقل باید یک بار در هفته انجام شود. مصرف کنندگان با تجربه یا پیشرفته تر استروئید ممکن است بارها تزریق کنند ، اما این میزان تا حد زیادی به هدف و میزان تحمل فردی آنها و همه استروئیدها بستگی دارد. دلیل این امر که باید این استروئید بیش از یک بار در هفته تزریق شود ، نگه داشتن اوج خون است. مانند اکثر استروئیدهای آنابولیک ، هرچه بیشتر مصرف کنید ، پس از اتمام چرخه ، نتایج بهتری خواهید گرفت.


با توجه به دوزهای واقعی تستوسترون Cypionate ، تزریقات در هر نقطه از 200mg در هفته تا 1000mg یا بیشتر در هفته می تواند باشد. دوز برای هر فرد یکسان نخواهد بود. برای نتایج عملکرد مستقیم ، معمولاً افراد بین 400 تا 600 میلی گرم در هفته تزریق می کنند. گفته می شود که این یک دوز موثر است. یکی دیگر از عواملی که باید در هنگام برنامه ریزی دوزهای تستوسترون Cypionate در هفته در نظر بگیرید ، طول چرخه استروئید شما علاوه بر سایر استروئیدها (خوراکی و تزریقی) است که قرار است با تست Cyp جمع شوند.


تستوسترون cypionate PCT

ما همیشه پس از هر چرخه استروئیدی را پس از هر چرخه استروئیدی توصیه می کنیم ، اگرچه عده ای وجود دارند که هرگز استفاده از PCT را انتخاب نمی کنند. فقط به یاد داشته باشید وقتی از PCT خودداری می کنید ، بدن خود را در معرض خطر بیشتر عوارض جانبی استفاده از NPP و سایر استروئیدها قرار می دهید. داروهای PCT به بدن شما کمک می کنند تا بدن خود را به جایی که در آنجا بوده است (البته نه از نظر فیزیکی) و به شما آماده می کند که می خواهید چرخه بعدی خود را انجام دهید. Clomid و Nolvadex هم گزینه های خوبی برای PCT هستند اما شما فقط باید یکی را انتخاب کنید. بعضی ها یکی پس از یک چرخه را امتحان می کنند و بعد دیگر چرخه دیگری را امتحان می کنند تا ببینند کدام یک را ترجیح می دهند. بسته به چرخه ای که اخیراً تکمیل کرده اید ، PCT می تواند از هر چهار هفته تا دوازده هفته ادامه داشته باشد. دوازده هفته PCT برای بیشتر افراد ممکن است بیش از حد باشد مگر اینکه چرخه خود را با بسیاری از استروئیدهای مختلف و برای مدت زمان طولانی تری اجرا کرده باشید.

High Purity Testosterone cypionate powder

Hot Tags: پودر تستوسترون با خلوص بالا cypionate ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، خرید ، ارزان ، فله ، نمونه رایگان

پرس و جو

You Might Also Like