تستوسترون خلوص بالا cypionate برای بدن سازی

تستوسترون خلوص بالا cypionate برای بدن سازی

نام محصول: تستوسترون cypionate
شماره CAS: 58-20-8
صدور گواهینامه: USP
محل مبدا: چین
حداقل مقدار سفارش: 10 گرم
خلوص: 99.24٪
زمان تحویل: 3-10 روز

جزئیات محصول

توضیحات cypionate تستوسترون

تستوسترون متعلق به کلاس داروهای موسوم به آندروژن ها (هورمون های مردانه) است. این دارو برای جایگزینی تستوسترون در مردانی که شرایط ناشی از سطح تستوسترون پایین دارند ، مانند اختلال نعوظ (مشکل در گرفتن یا نگه داشتن نعوظ) استفاده می شود. دلایل احتمالی دیگری برای اختلال در نعوظ وجود دارد ، بنابراین تستوسترون فقط برای درمان اختلال نعوظ استفاده می شود که ناشی از تستوسترون پایین است.


این دارو با جایگزینی تستوسترون که بدن از دست رفته است ، کار می کند. تستوسترون سیپیونات فقط باید در صورت استفاده از کمبود تستوسترون توسط علائم و آزمایش خون مورد استفاده قرار گیرد.


تستوسترون cypionate COA

Testosterone cypionate COA

فارماکودینامیک تستوسترون cypionate

تستوسترون cypionate همان خصوصیات تستوسترون آنالوگ را نشان می دهد با این مزیت که این مولکول دارای سرعت ترشح بیشتر و نیمه عمر بیشتر است. تجویز مشتقات استر تستوسترون به عنوان cypionate تستوسترون باعث افزایش تستوسترون سرم به میزان رسیدن به 400٪ از سطح پایه می شود. 24 ساعت دولت. این سطح آندروژن برای 3-5 روز پس از تجویز اولیه بالا می رود. تغییر مداوم در تستوسترون پلاسما پس از تجویز عضلانی تستوسترون cypionate منجر به نوسانات خلقی و میل جنسی و همچنین برخی از التهاب های موضعی می شود.


اقدامات احتیاطی در مورد cypionate تستوسترون

چیزهایی که شما قبل از حتی نیاز به تزریق تستوسترون cypionate در نظر دارید:

-یک مهارکننده آروماتاز (AI). هنگامی که سطح تست خود را افزایش می دهید ، بدن با افزایش استروژن پاسخ می دهد. استروژن زیاد برای شما مناسب نیست و می تواند باعث ایجاد انواع مشکلات از فشار خون بالا تا رشد بافت پستان شود. هوش مصنوعی این روند را متوقف می کند. مگر اینکه بخواهید روزی سکته قلبی با سینه بند ورزشی بپوشید ، باید مراقب این موضوع باشید.


-M تعدیل کننده گیرنده استروژن انتخابی (SERM). هنگامی که هورمون های برون زا را (به سیستم "خارج" وارد سیستم خود می کنید) ، هورمونهای درون زا بدن ("درون") خاموش می شوند ، زیرا بدن نیازی به ساختن هیچ یک از موارد خاص خود را ندارد. هنگامی که استروئیدها از کار خارج می شوید ، اولویت شما باید این باشد که بدن خود را از تولید تستوسترون خود شروع به کار کند. SERM به بدن شما کمک می کند تا این کار را انجام دهد.


لطفاً توجه داشته باشید که حتی اگر از هوش مصنوعی و SERM استفاده می کنید احتمال اشتباه بسیاری وجود دارد ، بنابراین به خودتان آموزش دهید که این موارد چیست ، در مورد تمام داروهای مختلف و اینکه چرا به آنها احتیاج دارید ، بیاموزید. شما آگاه و آماده هستید ، می توانید تصمیم به استفاده از هورمون ها بگیرید.

Buy High Purity Testosterone cypionate for Bodybuilding


Hot Tags: تستوسترون با خلوص بالا cypionate cipionate برای بدن سازی ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، خرید ، ارزان ، فله ، نمونه رایگان

پرس و جو

You Might Also Like