قرص های Enanthate تست خلوص بالا

قرص های Enanthate تست خلوص بالا

تستوسترون enanthate یک استروئید آنابولیک تزریقی در بطری استاندارد 250 میلی گرم برای تقویت عملکرد ورزشکاران و بدنسازان به دلیل عنصر فعال آن تستوسترون است.

جزئیات محصول

قرص های تست انسجام با خلوص بالا توضیحات

Enanthate Test High Pure Test 250 برای آزاد سازی تستوسترون با یک عمل تزریق بسیار کند طراحی شده است ، زیرا این یک استروئید مبتنی بر روغن آنابولیک تزریقی است. سطح تستوسترون بدنسازان ورزشکار و بدنسازان به دلیل انتشار آهسته تزریق تزریق انانتیت تست خلوص بالا به آرامی حدود دو هفته افزایش می یابد. اکثر متخصصان بهداشت و درمان از تستوسترون Enanthate برای معالجه اختلالات مختلف ناشی از سطح اندروژن پایین مانند هیپوگنادیسم به دلیل سطح فعالیت طولانی تر آن استفاده می کنند.


این گیاه مانند بسیاری از محصولات تستوسترون دارای فعالیت آندروژنی و آنابولیک زیادی است. علاوه بر افزایش قدرت و توده عضلانی ، استروئیدهای آنابولیک تزریقی می توانند میل جنسی شما را به میزان قابل توجهی افزایش دهند. به این ترتیب ، استفاده از انانتیت تست خلوص بالا باعث افزایش استقامت و کاهش درد در تاندون ها از طریق افزایش احتباس گلبول های قرمز و آب در بدن می شود.


قرصهای COA تست انسجام با خلوص بالا

High Purity Test enanthate Tablets COA


چرخه قرص های انانتیت تست خلوص بالا

متوسط دوز توصیه شده تستوسترون اناناتیت برای آقایان بین 250 تا 1000 میلی گرم در هفته است که عمر فعال آن 15-16 روز است. این به حفظ مقدار زیادی آب کمک می کند و برای کبد سمی تر است ، مگر اینکه مقدار زیادی مگا مصرف کنید. برای حفظ میزان گلبول های قرمز ، دوز 250 میلی گرم دو بار در هفته تزریق می شود.


قرص تست انانتیت تست خلوص بالا اثرات جانبی سیکل

برخی از عوارض عمده آنتن تستوسترون ممکن است شامل احتباس آب ، افزایش رشد مو روی صورت ، فشار خون بالا ، پرخاشگری و آکنه در قسمت پشت باشد. سمیت کبدی معمولاً به همان اندازه عادت می کند که به درمان عادت دارد ، مگر اینکه دوزهای بیشتری مصرف کنید.


قرص های انانتیت تست خلوص بالا

Buy High Purity Test enanthate Tablets

Hot Tags: قرص تست بالا خلوص انانتیت ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، خرید ، ارزان ، فله ، نمونه رایگان

پرس و جو

You Might Also Like