پروتیونات تستوسترون هورمون با خلوص بالا

پروتیونات تستوسترون هورمون با خلوص بالا

نام محصول: پودر تستوسترون ، پودر تست P
CAS: 57-85-2
ظاهر: پودر کریستالی سفید یا تقریباً سفید
حداقل مقدار سفارش (MOQ): 10 گرم
هزینه حمل و نقل: 45 $ (ارسال رایگان به سفارشات بیش از 800 دلار)
کیفیت: 99٪ خلوص بالا (پس از 2 بازرسی دقیق)
زمان سرب: ظرف 12 ساعت پس از پرداخت
زمان تحویل: 3-10 روز از درب به درب
بسته بندی: بسته بندی حرفه ای و ایمن
حمل و نقل: DHL / TNT / UPS / HKEMS / FedEx / غیره

جزئیات محصول

شرح

Test Prop اولین آندروژن ساده و بدون استر است که غلظت بالایی در خون دارد و از طریق تزریق مکرر به غلظت اوج خون می رسد.

تست پروپ یک تستوسترون مصنوعی است که در کلینیک می تواند برای بیضه ، کریپتورشیسم ، هیپوگنادیسم مردانه ، بیماری های زنان و زایمان مانند منوره ، لیومیوم رحم ، پوکی استخوان سالخورده و کم خونی آپلاستیک استفاده شود. این می تواند کلیه را ترشح اریتروپویتین یا تحریک مستقیم مغز استخوان کند. درمان جایگزینی آندروژن برای عملکرد اولیه بیضه. دیسپلازی اندام جنسی و سایر بیماری ها.

تمام اثرات و عوارض جانبی تستوسترون یکسان است. همه آنها تستوسترون هستند ، اما نیمه عمر آنها متفاوت است.


COA

تستوسترون پروپیونات COA


طریقه استفاده

از پودر پروپ تست به طور معمول 25-30mg در هر محدوده تزریق استفاده می شود و 2-3 بار در هفته داده می شود. برای ارتقاء عملکرد ورزشکاران ، در هر محدوده روز دیگر از 100mg استفاده خواهید کرد. این یک دوز بسیار بی خطر است ، کنترل آن آسان است و باید توسط اکثر آقایان بزرگسال تحمل شود.


این می تواند به هر عضله تزریق شود (اگر این عضله به اندازه کافی بزرگ باشد). معروف ترین باسن ، شانه یا حتی سه سر ران است.

هورمون خلوص بالا تستوسترون پروپیونات 1

پودر تستوسترون تستوسترون به سادگی تستوسترون استر Propionate است که ساختار شیمیایی آن محدود شده است. "پروپیونات" اسید پروپیونیک است ، اما هنگامی که به تستوسترون محدود شود ، به عنوان پیوند استر (یا پیوند استر) شناخته می شود. پروپینوئیک اسید به ساختار هیدروکسیل 17 بتا در ساختار تستوسترون پیوند می خورد. استروئیدهای آنابولیک استریل محلول بیشتری در چربی هستند و به آرامی از محل تزریق آزاد می شوند. دلیل اصلی افزایش نیمه عمر و میزان رها شدن آن به این دلیل است که پس از ورود پودر تستوسترون پروپیونات به جریان خون ، آنزیم ها برای شکستن پیوند بین استر و تستوسترون کار می کنند ، که بستگی به نوع استر دارد. در پایان آنزیم ها استر را از بین می برند و آنچه باقی مانده است تستوسترون خالص است که در انجام کار خود در بدن آزاد است. تستوسترون به تنهایی و بدون استر پیوندی به آن ، نیمه عمر تقریباً 2 تا 4 ساعت دارد. وقتی استر پروپیونات به آن پیوند یابد ، نیمه عمر تستوسترون تا حدود 4 و نیم روز افزایش می یابد.


تستوسترون باعث افزایش نیتروژن در ماهیچه ها می شود - هرچه ازت بیشتر باشد ، ماهیچه پروتئین بیشتری را در بدن ذخیره می کند و بیشتر می شود. تستوسترون همچنین سطح IGF-1 بدن را افزایش می دهد. نقش اصلی IGF-1 هماهنگی رشد و متابولیسم است. IGF-I برای تکمیل فعالیت تقویت کننده رشد آن به هورمون رشد وابسته است.

هورمون خلوص بالا تستوسترون پروپیونات را خریداری کنید

Hot Tags: هورمون خلوص بالا تستوسترون پروپیونات ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، خرید ، ارزان ، فله ، نمونه رایگان

پرس و جو

You Might Also Like