تست هورمون با خلوص بالا Enan

تست هورمون با خلوص بالا Enan

فواید تست آنان مشابه سایر استروئیدهای آنابولیک است. اصولاً ، Test Enan با افزایش تولید پروتئین (سنتز پروتئین) و مسدود کردن اثرات کورتیزول (هورمون استرس) در کاتابولیزه کردن عضلات ، تولید توده عضلانی (و در نتیجه وزن / جرم بدن) را افزایش می دهد. این امکان رشد سریع عضله را از تمرینات قدرتی و همچنین بهبود زمان بهبودی پس از انجام کار فراهم می کند

جزئیات محصول

توضیحات آزمایش Enan

تست انانات تستوسترون انان یک آندروژن و یک استروئید آنابولیک است. مانند سایر استروئیدهای آنابولیک ، اثرات قابل توجهی در بدن دارد از جمله رشد عضلات تقویت شده و عملکرد ورزشی بهتر. این یک ماده کنترل شده است و برای استفاده در مسابقات ورزشی ممنوع است ، اما از نظر پزشکی برای اهداف درمانی جایگزین تستوسترون ، هیپوگنادیسم و به عنوان مؤلفه ای از هورمون درمانی برای افرادی که دوباره تغییر جنسیت دارند ، استفاده می شود. با افزایش تعداد مردانی که سطح تستوسترون پایینی دارند ، استفاده دهانی بالینی تستوسترون در دهه های اخیر افزایش یافته است. تست آنان تست تستوسترون یکی از رایج ترین استروئیدهای تستوسترون است.


تست Enan COA

تست Enan COA


مزایای آزمایش Enan

این می تواند باعث افزایش توده استخوانی و همچنین تولید گلبول های قرمز (در مغز استخوان) شود. این می تواند میل جنسی را افزایش داده و قدرت بدنی را افزایش دهد. مطالعات بی شماری از این نتایج تأیید شده است. با این وجود ، اگر قصد استفاده از این ماده را برای این اهداف دارید ، لازم به ذکر است که این یک قرص جادویی نیست و ورزش و تغذیه مناسب برای دستاوردهای ورزشی بسیار مهم است. علاوه بر این ، بسیاری از این دلایل افزایش عملکرد دقیقاً به همین دلیل است که استفاده از آن در مسابقات ورزشی ممنوع است. اگر از نظر بالینی سطح تستوسترون پایینی دارید ، درمان جایگزینی تستوسترون می تواند منجر به پیشرفت های قابل توجه در سلامت جسمی و روانی شود.


یادآوری کنید

اگرچه این مقاله مختصر جایگزینی برای مشاوره پزشکی واقعی پزشک متخصص نیست ، اما امیدوارم برخی اطلاعات پیش زمینه مفید در مورد تست تستوسترون را ارائه دهد.


با ما همکاری کنید

1. محصولات ما تحت cGMP تولید می شوند و کیفیت قابل ردیابی است.

2. خلوص حداقل 99٪ تضمین نمی شود. این پایه و اساس توسعه ما است

3. توانایی عرضه ما بسیار پایدار است و تجهیزات تولید بسیار پیشرفته است.

4- ما تجربه ای غنی در ارائه خدمات به بازارها در سراسر جهان داریم.

5. با کارخانه ما به طور مستقیم همکاری کنید ، می توانید هزینه خود را کاهش داده و نیازهای بیشتری را برآورده کنید.

تست بالا هورمون خلوص بالا Enan


خرید تست هورمون با خلوص بالا Enan

Hot Tags: تست تست هورمون با خلوص بالا ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، خرید ، ارزان ، فله ، نمونه رایگان

پرس و جو

You Might Also Like