پودر Halotestin Halo Fluoxymesterone

پودر Halotestin Halo Fluoxymesterone

خلوص: 99٪ +
حداقل تعداد سفارش: 10 گرم
بسته بندی: بسته بندی مبدل ایمن
واتساپ: +8616620346827

جزئیات محصول

اثرات

فلوکسیسمسترون دارای اثرات کاهش چربی قوی است. این توانایی را دارد که تنظیم تنظیم اکسیداسیون اسید چرب در کبد و همچنین میتوکندری سریع عضله را انجام دهد. از طریق این طعم ها و همچنین تعامل گلبول های قرمز ، ما یک استروئید داریم که می تواند در فردی که قبلاً نسبتاً لاغر است ، تأثیر قابل توجهی در جنبه های تهویه بینایی داشته باشد.


مقدار مصرف

برای افزایش عملکرد ، دوزهای هاله می توانند بین 10-40mg در روز باشد. 10mg در روز نتایج قابل توجهی را به همراه خواهد داشت ، اما بیشتر آنها 20mg در روز را به عنوان دوز مفیدتری که با استفاده صحیح توسط یک مرد بالغ سالم قابل کنترل است ، می یابند.


اگر چنین دوز خوبی تحمل شود و بعداً بیشتر خواسته شود ، می توان 40mg در روز تلاش کرد. با این حال ، چنین دوز احتمال تأثیرات منفی را تا حد زیادی بالا می برد و ممکن است برای بعضی از مردان بیش از حد باشد. صرف نظر از دوز ، 2-4 هفته استفاده از مواردی است که توصیه می شود.


علاوه بر این ، صرف نظر از دوز ، مانند بسیاری از استروئیدهای آنابولیک خوراکی ، هالو باید روی معده خالی مصرف شود. مصرف آن با غذا ممکن است فراهمی زیستی آن را کاهش دهد.


اطلاعات اولیه

CAS

76-43-7

Fomular مولکولی

C20H29FO3

وزن مولکولی

336.44

ظاهر

پودر کریستالی سفید

فرم استروئیدی

فلوکسیمسترون خوراکی

دوز موثر

10-40mgs / day

زندگی فعال

6-8 ساعت

زمان تشخیص

2 ماه

سنجش

99٪

استفاده کنید

برای مردان: هورمون غایب یا کم را درمان کنید

برای زنان: انواع خاصی از سرطان پستان را درمان کنید

Halotestin Halo Fluoxymesterone


شرح

هالوتستین یک استروئید آنابولیک با خواص آندروژنی قوی است که در معالجه هیپوگنادیسم مردانه ، به تاخیر انداختن بلوغ در مردان و در معالجه نئوپلاسم های پستان در زنان مورد استفاده قرار گرفته است.


تقریباً 5 برابر قوی تر از متیل تستوسترون است. فعالیت ضد توموری فلوکسیسمسترون مربوط به کاهش یا مهار رقابتی گیرنده های پرولاکتین یا گیرنده های استروژن یا تولید است.


راهنمای خرید

حداقل تعداد سفارش: 10 گرم

پرداخت: بیت کوین ، MoneyGram ، نقل و انتقال بانکی ، Western Union

هزینه حمل و نقل: 10G-1.5KG: 50USD

زمان سرب: طی 12 ساعت پس از پرداخت

تحویل: 3-10 روز کاری

بسته بندی: بسته بندی مبدل ایمن

حمل و نقل: DHL / EMS / FedEx / UPS ... ect

شماره پیگیری: 2-3 روز پس از رسیدن پرداخت

Hot Tags: پودر هالوتستین هالو فلوکسیمسترون ، چین ، تولید کنندگان ، تهیه کنندگان ، کارخانه ، خرید ، ارزان ، فله ، نمونه رایگان

پرس و جو

You Might Also Like